Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Щойно, romaxa11 сказано:

З новою оболонкою не знаю де воно береться, каюсь

про 473 пост сильний, аж замучився читати стільки букв :D. Проте я також не можу запам'ятати як вставляти той спойлер :(, зробили б якусь кнопівку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У день святкування ювілею намісника Києво-Печерської лаври Павла головними гостями святині були екс-регіонали. Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на ТСН, передають Патріоти України.

Привітати батька Павла приїхали колишній глава адміністрації Януковича Сергій Льовочкін, екс-прем'єр Валерій Пустовойтенко. Ближче до вечора у двір настоятеля в'їхав автомобіль, на якому кілька років тому їздив луганський комуніст Спиридон Кілінкаров. Відразу після цього "козаки" з охорони Лаври погрозами вимагали від журналістів знищити відзнятий матеріал. Конфлікт був вирішений тільки після приїзду поліції.

http://patrioty.org.ua/other/za-tvoi-hnyloi-bazar-ia-ne-znaiu-chto-s-toboi-sdelaiu-ia--novi-khoziayn-lavr-riadzheni-kozaky-iz-okhorony-sviatyni-pryhrozyly-zhurnalistam-video-115977.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У Чернівцях віряни церкви МП зібрались біля храму, почепивши на себе "колорадські" стрічки (ФОТО)

 

У Чернівцях віряни церкви МП зібрались біля храму, почепивши на себе "колорадські" стрічки (ФОТО)

У Чернівцях 9 травня віряни Собору святого Миколая Чудотворця, що на вулиці Руській, зібрались поблизу храму, почепивши на свій одяг "георгіївські стрічки".

Про це у соцмережі Facebook повідомив журналіст Валерій Петрюк, пише molbuk.ua

"Сьогодні вкрай здивувало те, що в Чернівцях, де офіційно відсутні сепаратистські угрупування люди групками йдуть з колорадськими стрічками. Зацікавило мене, хто вони і куди йдуть", - пише В. Петрюк.
 
У Чернівцях віряни церкви МП зібрались біля храму, почепивши на себе "колорадські" стрічки (ФОТО)
 
У Чернівцях віряни церкви МП зібрались біля храму, почепивши на себе "колорадські" стрічки (ФОТО)


 

 

"9 Травня, Православна Церква Московського патріархату в Чернівцях збирає навколо себе всіх проросійських вірян, з символами проросійської позиції. Парафіяни приходять з колорадськими стрічками. І це в нашому мирному місті Чернівці, а що говорити про ті міста де проросійські сили є сильнішими...
Виявляється, ті, хто ненавидять Україну, себе позначають, замість того, щоб ставити їм тавро, вони самі себе таврують, одягаючи георгіївські стрічки.
Вороже налаштовані самі собі обирають символи. Якби ганьбили наш символ, то я б обурювався, але не мені вирішувати, що одягати ворогам. Ми їх не перевиховаємо, бо наступний факт про це яскраво свідчить. Прохожий чернівчанин побачив, коли з авто (на фото №3) вийшло 6 жінок з георгіївськими стрічками і зробив зауваження. В одну мить жіночки зняли стрічки і засунули їх в кишені, але нажаль вони не змінили своїх поглядів. Залишаються вірні агресору і їх поплічникам
", - пише журналіст.

"Ці люди просто не хочуть визнавати, що українцям сьогодні використання георгіївської стрічки є неприпустимим, оскільки саме з такими стрічками на нашу землю прийшов в 2014 році агресор і приніс смерть та розруху. Георгіївська стрічка – символ, який несе російську імперську ідеологію. Ось так, згідно Конституції церква відділена від держави, а на факті розумом і серцем належить не до Царства Небесного, а державі-агресору", - пише Валерій Петрюк.
3

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
Стежити · 12 год. · 
 
 Поп в камуфляжной рясе с портретом видимо воевавшего деда-попа... - просто убил наповал!
 
13165827_1113560128706571_59445600450724
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Думаєте це якась Вологда чи Челябінськ? А ні, це - Запоріжжя.
Це - "Церква отця Константіна", яка офіційно працює, як громадська організація "Радомир" і до неї ходить багато впливових запоріжців, в тому числі Пашков - ректор інституту післядипломної освіти.
Культ полягає в поклонінні червоному прапору та духу покійного царя Російської імперії Миколи ІІ
Адреса цього чуда: вул.Столярна, навпроти будинку 35

 
Світлина від Olexiy Moseyko.
Світлина від Olexiy Moseyko.
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

згоден? став лайк підписуй петицію

ОПОДАТКОВУВАТИ ЦЕРКВУ НА ЗАГАЛЬНИХ УМОВАХ

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Карпенко Олександр Олександрович
Статус: триває збір підписів
Петиція №22/026857-еп. Подана 22.07.2016
Дата початку збору підписів: 22.07.2016

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:

Згідно з правом кожної людини вільно обирати та сповідувати релігію, або не робити цього взагалі, вимагаю оподатковувати усю економічну діяльність церкви на загальних підставах згідно чинного податкового законодавства.

1588
підписів з 25000
необхідних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...