Перейти до змісту

Чоловіки, чи платите ви за жінок


laska

  

281 користувач проголосував

  1. 1. Чи платите Ви за жінку

    • Завжди на 100%, інакше мене образить
      73
    • Пропоную, але можу погодитись 50/50
      38
    • Ніколи не плачу, це образить її
      5
    • Залежить від виду стосунків
      88

Опитування закрите для нових голосів


Рекомендовані повідомлення

Хороші дівчатка люблять поганих хлопців, хороші хлопці люблять поганих дівчаток. І навпаки. Рівновага. Плюс і мінус. Протилежні полюси. Закони відштовхування і притягування. Іначє секса не буде ваапщє)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь
Хороші дівчатка люблять поганих хлопців

Ага, таких дівчаток потім називають "одинокими матерями".

Іначє секса не буде ваапщє)))

Як показує практика, закони "Плюс і мінус. Протилежні полюси." тут не грають ніякої ролі ^_^

А "рівновага" взагалі з іншої опери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороші дівчатка люблять поганих хлопців, хороші хлопці люблять поганих дівчаток. І навпаки. Рівновага. Плюс і мінус. Протилежні полюси. Закони відштовхування і притягування. Іначє секса не буде ваапщє)))

підкоректую, як я це бачу. Хороші дівчатка люблять (в смислі люблять) поганих хлопців, потім виходять за них заміж й потім виносять тим хлопцям мозг, за те що потратили на них свої кращі роки життя, а він така сволоч, або просто потерпають все подружнє життя від тих поганих хлопців, бо поганий він якщо до всіх то до всіх, без виключень. Хороші хлопці люблять (в смислі трахають) поганих дівчаток, а одружуются з хорошими, бо піська то одне, а добробут й затишок в сімьї то зовсім інше, якщо ж хороший хлопець одружуєтся з поганою дівчинкою, то він хороший, але не зовсім розумний, бо погані (й хлопчики й дівчатка) не міняются, хороший може стати поганим, а от поганий хорошим ну вкрай рідко. Якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороші дівчатка люблять поганих хлопців, хороші хлопці люблять поганих дівчаток. І навпаки. Рівновага. Плюс і мінус. Протилежні полюси. Закони відштовхування і притягування. Іначє секса не буде ваапщє)))

Не треба видавати Бажане за дійсне. Це працює тільки у відношенні жіночої статі. Не буває такого щоб хороші хлопці хотіли одружитись на поганій дівчинці (не кажу - гуляти), ну не мислимо уявити щоб хороший хлопець бігав за зечкою, наприклад. А от зворотнє нажаль реалії. Так що не треба пускати пургу шановна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если девушка такая бедная, тогда канешно заплачу за нее, за бедолагу ) Смотря какая девушка, думаю за классных девушек которые симпатичны мы всегда платим и настаиваем на этом

snouden, бігав за зечкою :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотря какая девушка, думаю за классных девушек которые симпатичны мы всегда платим и настаиваем на этом

І при цьому не залишаємось в програші ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкоректую, як я це бачу. Хороші дівчатка люблять (в смислі люблять)... Хороші хлопці люблять (в смислі трахають) ... Якось так

Якось несправедливо це звучить. Да? А тому й теорія ваша хибна.. Варто лиш поміняти дужки місцями, і хороша дівчинка перетворюється в погану. Таак? Чи ні?

Не буває такого щоб хороші хлопці хотіли одружитись на поганій дівчинці (не кажу - гуляти), ну не мислимо уявити щоб хороший хлопець бігав за зечкою, наприклад. А от зворотнє нажаль реалії.

Жжесть, у вашому розумінні, погана дівчинка - це зечка? А поганий хлопчик тоді хто?Капец, ви би тему перечитали. Тут понімаєте, чоловіки ниють, що їх у щемляють, обзивають і зневажають. А корінь зла то в чому?

Смотря какая девушка, думаю за классных девушек которые симпатичны мы всегда платим и настаиваем на этом

Вот так. Характер людини і темперамент з роками не міняється. Коли дівчина на початку стерво, классная, симпатичная, страптивая укратительница, яка знає собі ціну і дбає лише про свої потреби, не іде на компроміс і завжди добивається свого. З роками вона стане ще гіршою. Але ж вона классная, і навіть не зечка:-)

Хоча, це напевне лише збоку виглядає так, що ті пригноблені чоловіки страшенно нещасні. Насправді вони себе дуже комфортно почувають, характер у них такий. І жінка, яка на нього посередині вулиці верещить, для нього - богиня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадайте як було до шлюбу і після.

в смислі ?

Поміркуйте або одружіться, або не коментуйте того чого не розумієте, чи не маєте бажання зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотря какая девушка, думаю за классных девушек которые симпатичны мы всегда платим и настаиваем на этом

І при цьому не залишаємось в програші ^_^

до Європи, як виявляється, нам ще далі - з нашою звичкою-традицією "всьо парєшать" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до Європи, як виявляється, нам ще далі - з нашою звичкою-традицією "всьо парєшать"

Знаєте, пані, це речення можна вставити в будь-яку тему, яка стосується проблем України типу корупції.

Але яким боком воно тут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до Європи, як виявляється, нам ще далі - з нашою звичкою-традицією "всьо парєшать"

Знаєте, пані, це речення можна вставити в будь-яку тему, яка стосується проблем України типу корупції.

Але яким боком воно тут?

Бачу тут власну думку можна висловлювати не всім (нічого, що там смайлик наприкінці речення?). Добре, нехай буде форум імені Вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поміркуйте або одружіться, або не коментуйте того чого не розумієте, чи не маєте бажання зрозуміти.

да дядьку, просвітіть мене, поділітся мудростю віків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу тут власну думку можна висловлювати не всім (нічого, що там смайлик наприкінці речення?). Добре, нехай буде форум імені Вас.

до Європи, як виявляється, нам ще далі - з нашою звичкою-традицією "всьо парєшать"

Але яким боком воно тут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу тут власну думку можна висловлювати не всім (нічого, що там смайлик наприкінці речення?). Добре, нехай буде форум імені Вас.

ну от нащо ото той цирк ? Людина попросила розгорнутий коментар, а ви починаєте копилити губи й *хлопати дверима* , не хочете писати, не пишіть, тільки не треба робити когось винуватим в цьому, вас ніхто не ображав й писати не забороняв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкоректую, як я це бачу. Хороші дівчатка люблять (в смислі люблять)... Хороші хлопці люблять (в смислі трахають) ... Якось так

Якось несправедливо це звучить. Да? А тому й теорія ваша хибна.. Варто лиш поміняти дужки місцями, і хороша дівчинка перетворюється в погану. Таак? Чи ні?

При чому тут дужки й міняти їх місцями ? Я просто мав на увазі, що хороші хлопці люблять екстрім (поганих дівчаток) лише в плані відпочинку, а в хороших дівчаток підсвідомо діє материнський інстнинкт й вони виходять заміж за поганого хлопця бо з ним цікаво й весело, вийшовши заміж сподіваются перевиховати поганого хлопця в хорошого й сподіваются, що от з іншими він був поганий й такий сякий, а от мене він любить й зі мною так себе поводити не буде, * а нє тут то било*, хлопці ж в цьому плані зазвичай не тішать себе іллюзіями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу тут власну думку можна висловлювати не всім (нічого, що там смайлик наприкінці речення?). Добре, нехай буде форум імені Вас.

1384891985_1285889429.jpg

^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />хлопці ж в цьому плані зазвичай не тішать себе іллюзіями<br />
<br /></p>

Тобто? Ви заперечуєте можливість того, що чоловіки можуть любити і більше того,- закохуватись? Чоловіки женяться лише по розрахунку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таааня.. аби у руку добре лягали

ось розуміюча людина) а то ж несуть всякі нісенітниці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...