Перейти до змісту

Recommended Posts

Мене просто отакі "пуки" в темах дістають...

Дивись... Тема - Аптеки Луцька. Людина написала назву аптеки і телефон.

Ти просто вирішив доколупатися В тебе просто день важкий))))

Поширити це повідомлення

Дивись... Тема - Аптеки Луцька. Людина написала назву аптеки і телефон.

можна ж написати хоча б "(під бімбомом)" - наприклад, див. топікстарт. Бо як та аптека за трідевять земель від мене, то я нівжись не буду туди дзвонити.

І да. В назві теми я ж не писав "Аптеки і телефони аптек", правда ж? )

Ти просто вирішив доколупатися В тебе просто день важкий))))
нінада ото мене УСПАКАЮВАТЬ!! ))))

Поширити це повідомлення

І чого така полеміка? Щоб не шукати телефони зручно мати разом. Автору подяка.

І аптека "Доктор" відома і одна в Луцьку. Тому не грузіть -не грузіми будете.

Редаговано vasyapypkin

Поширити це повідомлення

І аптека "Доктор" відома і одна в Луцьку.
Мені особисто була невідома.

Ну пан Лендяк який відкрив цю аптеку відома особа в Луцьку. Раніше вона і так називалась ( і в людей і зараз зветься) "Доктор Л"

Поширити це повідомлення

vasyapypkin, Ви мене вбиваєте! Ви не в тому Луцьку живете певно. )) Ху із пан Лендяк що я його мав би знати? Чим він, наприклад, "відомий"? Ні, не так - в яких колах він відомий?

%/

Поширити це повідомлення

Аптека "Доктор" 724999

Як на мене - одна з найдорожчих аптек міста. Суджу з власного досвіду.

+ 1

Ціни високі не лише на ліки, але й на косметику та інші супутні товари

Поширити це повідомлення

Аптека "Доктор" 724999

Як на мене - одна з найдорожчих аптек міста. Суджу з власного досвіду.

Абсолютно точно, але там є те, чого можна не знайти в інших аптеках

Поширити це повідомлення

Что то я не понял смысл темы? Выкладывать адреса всех аптек в городе или что? Так они через каждые десять метров? Смысл..?

Пишите лучше какие аптеки "хапуги" с наценками ювелирных магазинов, а какие по божески формируют наценки...

Поширити це повідомлення

Есперанто, якщо ти не бачиш сенсу теми - це не означає що його немає. Я її створив для того, щоб поділитись ТЕЛЕФОНАМИ аптек, - економиться купа часу для пошуку необхідних ліків/товарів.

Поширити це повідомлення

Тема необхідна, корисна, завдяки оформленню і інформативності. Це її основне призначення і характер -- інформативний. Тобто кого інтерисує цінова політика аптек -- будь ласка, дана тема дає вам таку можливість -- знаходите тут телефон тієї чи іншої аптеки, дзвоните, запитуєте ціну препарату, що вас цікавить і так далі по всіх аптеках. Маркетингові дослідження нині в великій пошані. Але пам"ятайте -- в одних аптеках певні препарати дорожчі ніж у інших, а інші навпаки дешевші, знаю це точно з власного досвіду. Тому встановити "хапуг" вкрай важко.

А автору теми велика подяка і респект.

Поширити це повідомлення

... в одних аптеках певні препарати дорожчі ніж у інших, а інші навпаки дешевші...

Це точно!

Власники аптек не дурні. Якщо ціна буде дорожчою то туди дуже швидко "заросте народна тропа" :)

Тому й придумали такий маркетинговий хід. А ще ціна може мінятися від "поставки чи партії" Так що визначити дешевшу не просто...

Та це ж відомий факт, а написав так, для підтримки розмови :)

Може хто знає в якій з мережі аптек є дисконтна програма з картками знижки?

Сальве знаю, а є ще якісь? Не пенсійні, не знижки вихідного дня, а саме постійно діючі знижки.

В такому випадку хоч створюєтся ілюзія що щось зекономив.

Поширити це повідомлення

Може хто знає в якій з мережі аптек є дисконтна програма з картками знижки?

аптеки "КІВІ", в Луцьку є три - Волі 23 та 54 і на Соборності 42 напроти Там-Таму, там накопичувальний дисконт,

отримуєш карту від покупки 99 грн,

далі 99-500грн 3%

500,01-2000грн 5%

більше 2000грн - 7%, ціни з цією картою суттєво нижчі від інших, тай персонал в них приємний

Поширити це повідомлення

У зв"язку із массовим та суттєвим подорожченням цін на медикаменти у мережі Волиньфарм та Сальве та відміною їх знижкових неділь, підкажіть будь-ласка - хто де скуповується? Де тепер дешевше?

Поширити це повідомлення

Найдешевша аптека в Луцьку 100% Волиньфарм на рівненьській перед мостом,Аптека №27 М. Луцьк, вул. Рівненська, 55

А ще на Перемоги,18 є аптека Волиньфарм і ще одна є, але не знаю де саме, в цих аптеках діє соціальна програма, ціни нижчі приблизно на 10%

Поширити це повідомлення

знаходите тут телефон тієї чи іншої аптеки, дзвоните, запитуєте ціну препарату, що вас цікавить і так далі по всіх аптеках. Маркетингові дослідження нині в великій пошані. Але пам"ятайте -- в одних аптеках певні препарати дорожчі ніж у інших, а інші навпаки дешевші

Якби то знайти десь прайси аптек... Це значно спростило б життя покупцю

Для прикладу, потрібно 5 недешевих препаратів (діапазон цін у такому випадку буде значнішим). Це ж треба обійти чи обдзвонити аптеки і запитати про їх вартість. Фармацевт, у більшості випадків, повинен подивитись наявність на ціну у комп"ютері. А це займає трохи часу

У результаті таких маркетингових досліджень витратиш немало часу та, мабуть, зіпсуєш нерви

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз