Перейти до змісту

Автомийки


NSL

Рекомендовані повідомлення

На Дубнівській біля Лукойла.Мийка+воскування(без салона і ковриків)30 грн

Що дає воскування при митті автомобіля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь
На Дубнівській біля Лукойла.Мийка+воскування(без салона і ковриків)30 грн

А які нині ціни тут? Мився біля Ківерцівського мосту - мийка загальна+воскування=45 грн. (мийка уже 35, воск - 7). + попросив дніще збити, оказалось - 3 грн.

ПС. Сенк випадково нажав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто там буде митись, за такі кощти?

Може той, хто живе/працює в центрі і не хоче сидіти на мийках де немає чим зайнятись, немає нормального туалету, вайфаю. Може хто хоче помити машину, але йому буде приємніше в час мийки посидіти на каві, піти в магазини, перукарню, театр, церкву, поліклініку, університет, аптеку, парк.

Може комусь треба буде краще вимитий автомобіль, краще вимитий від мошок автомобіль, кому треба гарно почистити салон, у кого є на кузові царапини з кольором іншого авто, бітумні плями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постійно мию біля "Варшавського" на заправці "Белоіл" - помити, повоскувати, витерти легковий автомобіль - 35 грн. + можна зайти на базар скупитись в той час, не потрібно за парковку платити ;)

Колись там жінки мили дуже добре, зараз набрали молодих хлопців і працюють цілодобово, якість бажає кращого, але в загальному нормально.

І ще ввели картку - кожна 10 мийка безкоштовно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні побачив що тут, на Набережній почали заливати фундамент під АВТОМИЙКУ САМООБСЛУГОВУВАННЯ на 7(!) машин! Мені наравицця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я за порадою колеги 2 рази їздив мити авто на мийку, яка знаходиться по дорозі на Боголюби (в районі колишньої митниці).

Миють непогано - попилососили, помили коврики, повитирали пил, помили, навоскували, витерли насухо. Жіночка попросила вигнати авто надвір, походила, перевірила, вказала хлопцям де ще трошки витерти.

Все обійшлося в 45 грн.

Надворі є невеликі "бесідки" з "попільничками", можна посидіти поки чекаєш, мінус - те, що немає щоб десь взяти чаю чи кави. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Мийку на Львівській 83 (напроти автостанції №2) не рекомендую. Попросив помити авто ззовні і над запаскою (розміщена ззовні під багажником).

Процес мийки був наступним:

Халява №1 : нанесення активної піни на суху авто.

Халява №2: активна піна не була нанесена на дах. На моє зауваження мийщик сказав, що дах змається тиском води оскільки там немає плям з асвальту.

Халява № 3: авто стягнули силіконовою щіткою.

Після того як я вигнав авто на вулицю весь дах був у пилюці. По кузову протерли лише в тих місцях де я показав воду.

За цю роботу мало бути 60 грн. Я погодився але тільки після того як вони помиють нормально дах, а не просто збризнуть водою або можу заплатити меньшу суму. Мийщик скінув на ці недоліки 20 грн. Отож я заплатив за "мийку" 40 грн. Хоча авто помите частково.

Плюси мийки:

1. Телевізор, кава напої.

Мінуси:

1. Якість мийки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова мийка відкрилась біля будівлі кафе Ватт (район кільця Володимирська-Львівська).

Мився вже разок там. Сподобалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Миюсь на залізничній вулиці. Це як від кільця (промінь) спускатися до набережної. Там де торгують сантехнікою навпроти. Миюсь бо часто там нікого немає. Піна, витерти панель, пилисос. Беруть 60 грн. Якість раз на раз не приходиться, але особливо не парюсь мені аби швидко бо вічно часу нема. А там часто вільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автомийка Ера на Відродження. Частіше, звісно самообслугою користуюся, але, інколи миюся в боксі. Скажу так, стараюся заїзджати в бокси до досвідчених пацанів, які не місяць і не два працюють на мийці. Кого цікавить - пишіть, розкажу до кого їхати) Помиють гарно, якісно, швидко, ще й гуму наплакують бонусом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частіше, звісно самообслугою користуюся

розкажіть про мийка самообслуговування. Які ціни, як правильно на ній треба мити авто. Скільки часу займає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Миюся або біля WOGa, або біля ОККО. за 20-30 грн можна легкову помити з піною, воском і т.д. Одним словом ол інклюзів:) Нічого важкого в процесі мийки немає. Особисто я покриваю суху машину піною (звісно, якщо болото шматками не висить на машині), збиваю, воскую. Тоді зганяю воду і витираю насухо. Якщо авто, всетаки, задрипане - тоді варто збити водою під тиском і тільки тоді запінювати, перетирати. Важливо знати, що насухо запінену машину не варто перетирати губко, щіткою і т.д - пошкодите ЛФП. Коротше, все простіше простого. І дешевше, ніж в боксах. Ніхто не помиє моєї машини так, як я сам її помию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки дається часу на мийку?

Точно не памятаю, але, реально 20 грн вистачає як мінімум помити з піною і збити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки дається часу на мийку?

Точно не памятаю, але, реально 20 грн вистачає як мінімум помити з піною і збити.

Я коли машину мию на такій мийці (біля ОККО на Гордіюк) - то годину часу трачу точно, але вимию всі куточки.

На піну дається 20 сек (за 5 грн), на змивання водою 120 чи 140 сек (за 5 грн). Але я за один раз толково змити піну не можу, тому змиваю 2 рази (тоді вже мию диски, арки коліс, бризговики).

Ітого 5 грн піна + 2*5 грн змивання + 4 грн на пилосос = 19 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хтось був на новій мийці за спиртзаводом? Як?

Я був. Якість мийки відмінна. Працівники не гашики, привітні, не одягнені як бомжі. Може набивають клієнтів:) зручно дуже, що стоїть намет з кавовим апаратом. поки мили - випив кави. Прейскурант висить. Все чітко і ясно. За мийку, воскування, пилосос, коврики, вологе прибирання, скло зсередини заплатив 81 грн. автомобіль легковий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Мився на набережній на м. самообслуговування. Раніше двох жетонів вистачало, тепер три треба, чи тоя за зиму зажирів, чи то мийка подорожчала )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На конякіна, навпроти "Леокераміки"

Якщо швидко-вистачає 1 жетона за 20грн. пилосос 1 жетон 10грн.

На відродження самообслуговування трохи зручніше, там просто гроші в автомат подаєш.

можна наприклад 10 добавити якщо не вклався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора якраз милась. Чекала довго. Милась швидко. Якість -  нічого особливого - норм. :)

 

967cc675ffbd267f434cd315752a1e350f99653d7503134cd267b13968f2c935.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Antiphase сказано:

Мився на набережній на м. самообслуговування. Раніше двох жетонів вистачало, тепер три треба

Мені одного вистачило, 40 піна 55 змити, між тим щіткою помив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Gendruk сказано:

Мені одного вистачило, 40 піна 55 змити, між тим щіткою помив

Десь і в мене так тільки побігати троха треба навколо черевичка)) ,ну два жетона це коли вже дууже грязнюча, і навіть ще залишається час щоб бистренько осмосною водою пройтися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минуты назад, Gendruk сказал:

Мені одного вистачило, 40 піна 55 змити, між тим щіткою помив

Я зазвичай:

-піна

-змив х/в

- віск

- осмос

 

машина паркетник

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Antiphase сказано:

Я зазвичай:

-піна

-змив х/в

- віск.

- осмос

 

машина паркетник

 

А, ну так то да, коли і віск,осмос.

Віск дуже рідко використовую,коли залишається час то осмосом,хоча й без нього можна. Просто піна,холодна вода і все погнав далі,хулі роботяга,часто грязна то на віск і осмос постійно грошей не вистачить,от як би була своя з салона новенька, тоді да, немає питань(розмєчтався:D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...