Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

Всі Ваші вимоги і плюс багато інших  сучасних фішок є в картках від Монобанку. Якщо не знаєте, це банк без відділень, який заснували  колишні топ ІТ менеджери  Приватбанку. Напишіть в приват свій телефон - скину вам запршення на виготовлення карти - заодно і вам і мені впаде 50 грн кешбеку на картку :). Поки Монобанк набирає клієнтів  в них багато послуг по максимуму безкоштовні. Далі - побачимо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Fahrenheit сказано:

Чи можливо виключити (до певної суми) обовязковий ввід пін-коду при розрахунках карткою?

 

Також можливо хтось підкаже банк, який видає картки з NFC. За кордоном вже не кожен продавець розуміє, як треба користуватись картками із магнітною полосою.

на халяву дали "голду". за 100грн. до неї взяв іменну карту з фото, чіпом і пей-пас (безконтактні платежі). до 100 грн. ПІН не питає. підходить?

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Fahrenheit сказано:

Чи можливо виключити (до певної суми) обовязковий ввід пін-коду при розрахунках карткою?

 

Також можливо хтось підкаже банк, який видає картки з NFC. За кордоном вже не кожен продавець розуміє, як треба користуватись картками із магнітною полосою.

 

В мене CreditAgricole, пін не питає, але дивлячись скільки часу пройшло від останньої покупки та які суми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Yava сказано:

Монобанку. Якщо не знаєте, це банк без відділень, який заснували  колишні топ ІТ менеджери  Приватбанку.

Монобанк - такий самий "банк", як і Джинс чи Діджус були "операторами" стільникового зв'язку.

Монобанк - це банківський продукт від Універсал банку, який належить Тігіпку.

На старті проекту - заманухи, звісно, цікаві. Але - тимчасові, "плюшки" будуть різатись, Тігіпко - на благодійника не дуже схожий ))

якщо цікаво про цей "банк" - в інтернетах купа інфи, напр. https://www.epravda.com.ua/publications/2017/11/23/631468/

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так то воно так, але дуже вже приємна у них вийшла "іграшка для дорослих" у вигляді аплікухи до смартфона.  Далеко переплюнули Приват24, не кажучи вже про інші банківскі варіанти для фізосіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Yava сказано:

Далеко переплюнули Приват24

конкретно - чим "переплюнули"???

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, нема часу обговорювати це. Подивіться  і спробуйте самі..чи запитайте тих хто користується , крім мене :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Fahrenheit сказал:

Чи можливо виключити (до певної суми) обовязковий ввід пін-коду при розрахунках карткою?

 

Також можливо хтось підкаже банк, який видає картки з NFC. За кордоном вже не кожен продавець розуміє, як треба користуватись картками із магнітною полосою.

Закатали будь-яку карту (будь-якого банка) в GooglePAY смартфона з NFC і розраховуєшся безконтактно і без піна.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Yava сказано:

Чесно, нема часу обговорювати це. Подивіться  і спробуйте самі..чи запитайте тих хто користується , крім мене :).

нема - то нема... тільки склалось враження, що немає не тільки часу, але немає в дописувача ні додатка Монобанк, ні додатка Приват24, тому й обговорювати їх не може :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, rrid сказано:

нема - то нема... тільки склалось враження, що немає не тільки часу, але немає в дописувача ні додатка Монобанк, ні додатка Приват24, тому й обговорювати їх не може :lol:

Ги...Я просто не рекламний агент Монобанка. Поділився своєю думкою та досвідом, та й все. А у кожного свої вимоги і вподобання.

Змінено користувачем Yava
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Yava сказано:

Ги...Я просто не рекламний агент Монобанка. Поділився своєю думкою, та й все. А у кожного свої вимоги і вподобання.

якщо бути більш точним - то ні разу не за гроші (бо хіба 50грн. за реферала то гроші?!) просто обіср*в Приват24, якого, можливо, і в очі не бачив, і похвалив недобанк Монобанк

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, получив за те що порадив людині де взяти халявну картку з потрібними їй параметрами, ще й отримати за це 50 грн кешбеку. Впізнаю тебе борда....:)

Змінено користувачем Yava
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Yava сказано:

Ну от, получив за те що порадив людині де взяти халявну картку з потрібними їй параметрами, ще й отримати за це 50 грн кешбеку. Впізнаю тебе борда....:)

Не переймайтеся сильно, на борду люди різні заходять, хтось поглумитися, а кому дійсно потрібно, той сам усе перевірить чи скористається. Дякую за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибі усім за відповіді. Наразі в роздумах, що обрати.

Приват пропонує лише картку "для виплат" з paypass (платити комісію за поповнення своєї ж картки якось дивно).

З монобанком тупанув, вказав чесно рівень зп, а вони при видачі картки дають на підпис договір, де та зп мало не кричить на пів листка:blink:

Змінено користувачем Fahrenheit
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"Покращення" від Привата.

При оплаті комуналки в П24 за кожен платіж Приват бере комісію в розмірі 1 грн. :(

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, justice777 сказал:

"Покращення" від Привата.

При оплаті комуналки в П24 за кожен платіж Приват бере комісію в розмірі 1 грн. :(

Мда. І як тепер платити без комісій? Білінг (електрика\вода).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, halcogen сказал:

Це копійки в порівнянні з сумами за кварплату. 

Нуда копійки: комісія + вивіз сміття підняли тариф + ОСББ підняло тариф +... І так ці копійки набігають в сотні гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, vaz75 сказано:

Нуда копійки: комісія + вивіз сміття підняли тариф + ОСББ підняло тариф +... І так ці копійки набігають в сотні гривень.

Їх дочірній (колись) А-банк вже давно це робив і робить ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, justice777 сказано:

"Покращення" від Привата.

При оплаті комуналки в П24 за кожен платіж Приват бере комісію в розмірі 1 грн. :(

А в терміналі? А регулярним платежем?

Карта World тепер теж не 100, а 150 грн. без повернення їх на бонусний рахунок за покупки на 500 грн.

Націоналізатори й#б@ні...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, SunSeth сказал:

А в терміналі? А регулярним платежем?

Карта World тепер теж не 100, а 150 грн. без повернення їх на бонусний рахунок за покупки на 500 грн.

Націоналізатори й#б@ні...

Ну так зарплати топ-менеджерам ростуть не по дням...

Цитата

За даними НБУ, за підсумками 2017 року адміністративні та інші операційні витрати Приватбанку склали 22,9 млрд грн, що на 13,6 млрд грн, або в 2,5 разів більше, ніж у 2016 році (9,3 млрд грн).

Витрати Приватбанку на виплату зарплати персоналу зросли на 31% (+818,3 млн грн) – до 3,46 млрд грн; інші витрати на персонал – на 60,3% (+136,4 млн грн) до 362,6 млн грн; витрати на утримання основних засобів – на 95% (+542 млн грн) до 1,1 млрд грн тощо. Витрати за статтею «інші адміністративні та операційні витрати» склали 15,98 млрд грн, що в 4,2 разів більше (+12,2 млрд грн), ніж у 2016 році (3,77 млрд грн).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel (д)ефективний державний менеджмент, як він є. Ще пару років і якщо банк не втулять комусь, то в кращому випадку буде ОБ №2, а в гіршому буде йому 3.14здєц.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не по темі, але вибісило! Платив по рахунку через Приват24 - пише мені, що комісія за платіж 4 грн. Ну, це не багато, думаю, проплачую. Приходить смс, що проплата здіснена і комісія 77 грн!!! Дзвоню на гарячу лінію, питаю що за хєрня, а мені відповідає дєвочка Таня, що такіє условія пропісани в условіях карти. ЦЕ ПРОСТО ПІЗДЕЦ!!! Кажу, чого тоді в програмі пише, що комісія 4 грн?? А вона мені - я не консультую по роботі приват24. Коротше кажучи, кидалово ще те і при чому на рівному місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, risenseven сказал:

Можливо не по темі, але вибісило! Платив по рахунку через Приват24 - пише мені, що комісія за платіж 4 грн. Ну, це не багато, думаю, проплачую. Приходить смс, що проплата здіснена і комісія 77 грн!!! Дзвоню на гарячу лінію, питаю що за хєрня, а мені відповідає дєвочка Таня, що такіє условія пропісани в условіях карти. ЦЕ ПРОСТО ПІЗДЕЦ!!! Кажу, чого тоді в програмі пише, що комісія 4 грн?? А вона мені - я не консультую по роботі приват24. Коротше кажучи, кидалово ще те і при чому на рівному місці.

а яка карта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, risenseven сказано:

Можливо не по темі, але вибісило! Платив по рахунку через Приват24 - пише мені, що комісія за платіж 4 грн. Ну, це не багато, думаю, проплачую. Приходить смс, що проплата здіснена і комісія 77 грн!!! Дзвоню на гарячу лінію, питаю що за хєрня, а мені відповідає дєвочка Таня, що такіє условія пропісани в условіях карти. 

 Оплату робили з кредитних коштів? Чи власних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...