Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

У травні ставки за депозитами продовжать знижуватися, – ПриватБанк

 

З початку травня на ринку депозитів фіз. осіб триватиме зниження базових ставок за вкладами як у валюті, так і в гривні в середньому на 0,5–1%. Про це повідомив керівник роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексій Шабан.

«Зниження облікової ставки Національного банку та зміцнення ринкових тенденцій на зниження вартості позикових ресурсів дають можливість ПриватБанку продовжити з початку травня зниження ставок за депозитами як в гривні, так і у валюті. Це, в свою чергу, буде сприяти розвитку кредитування за рахунок більш доступних відсоткових ставок за кредитами для стимулювання зростання економіки, – зазначив Олексій Шабан. – У кінці квітня вкладники ще можуть розмістити гроші за «старими» ставками».

Як повідомили в ПриватБанку, з 4 травня за депозитними договорами фізичних осіб у банку максимальна процентна ставка в гривні становитиме 16,3% річних, у доларах – 5% річних, а в євро вклади приноситимуть не більше 3% річних.

 

https://privatbank.ua/news/v-maje-stavki-po-depozitam-prodolzhat-snizhat-s-a-privatbank/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, justice777 сказал:

У травні ставки за депозитами продовжать знижуватися, – ПриватБанк

 

З початку травня на ринку депозитів фіз. осіб триватиме зниження базових ставок за вкладами як у валюті, так і в гривні в середньому на 0,5–1%. Про це повідомив керівник роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексій Шабан.

«Зниження облікової ставки Національного банку та зміцнення ринкових тенденцій на зниження вартості позикових ресурсів дають можливість ПриватБанку продовжити з початку травня зниження ставок за депозитами як в гривні, так і у валюті. Це, в свою чергу, буде сприяти розвитку кредитування за рахунок більш доступних відсоткових ставок за кредитами для стимулювання зростання економіки, – зазначив Олексій Шабан. – У кінці квітня вкладники ще можуть розмістити гроші за «старими» ставками».

Як повідомили в ПриватБанку, з 4 травня за депозитними договорами фізичних осіб у банку максимальна процентна ставка в гривні становитиме 16,3% річних, у доларах – 5% річних, а в євро вклади приноситимуть не більше 3% річних.

 

https://privatbank.ua/news/v-maje-stavki-po-depozitam-prodolzhat-snizhat-s-a-privatbank/

В державному Ощадбанку депозитні ставки ще нижчі

гривня - 16

долар - 4,5

євро - 3

Щось я не бачу під банком черг підприємців за дешевими кредитами.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи хто стикнувся з нововведенням від Привата?
В Терміналі самообслуговування авторизувався своєю кредиткою і поповнив по шаблону іншу свою інтернет картку. Раніше вся сума попадала на рахунок, а сьогодні - за мінусом 2 гривень.
Будьте обережні, бо я поспіхом не глянув на екран, а вже коли купюри всунув.
Звернувся з запитанням в банк - то спочатку казали, що це помилка банку, а потім відписалися, що це поповнення третій особі (без наявності картки), а це вже із комісією.
Виходить цікаво - в призначенні платежу - поповнення своєї картки, а реально - поповнення третій особі - коієнту Приватбанку (акція).

Файли  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Ivkolife сказано:

Чи хто стикнувся з нововведенням від Привата?

це пАкращення ще з минулого року.

це так само "прикольно" як і те, що при поповненні власної кредитної карти (з наявністю карти) - термінал не видає квитанції ("операція без квитанції і без СМС").

якщо з інтернет-картою є хоч якась логіка (прирівняли віртуалку до КДВ), то з поповненням кредитки (карта універсальна) без квитанції з терміналу - це просто жесть, коли після поповнення не отримав ні квитанції, ні СМС - взагалі жодного підтвердження про те, що розстався з кровними, та ще й у готівковій формі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, rrid said:

це просто жесть, коли після поповнення не отримав ні квитанції, ні СМС - взагалі жодного підтвердження про те, що розстався з кровними, та ще й у готівковій формі.

Якщо картка твоя, то побачиш у виписці в П24, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SunSeth сказано:

Якщо картка твоя, то побачиш у виписці в П24, нє?

Це якщо не буде чергових технічних неполадок, нє?

А ти завжди після будь-яких рухів з карт.рахунком в П24 заглядаєш, і паперчики зі сліпа в магазині принципово не береш?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, rrid said:

Це якщо не буде чергових технічних неполадок, нє?

І коли останній раз були неполадки? Під час націоналізації?

8 hours ago, rrid said:

А ти завжди після будь-яких рухів з карт.рахунком в П24 заглядаєш, і паперчики зі сліпа в магазині принципово не береш?

Після будь-які рухи мені приходить повідомлення. Паперчик, навпаки, завжди беру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, SunSeth сказано:

І коли останній раз були неполадки? Під час націоналізації?

гм... останній раз в мене особисто була невдала спроба скористатись функціоналом П24 - буквально на минулому тижні. з десятків тисяч терміналів - мабуть, що таки були в інших людей трабли з поповненням карт, коли термінал "зажовував" купюри, а на карту гроші не приходили. ЗВЧ ніхто не скасовував.

31 хвилин тому, SunSeth сказано:

Після будь-яких рухів мені приходить повідомлення. Паперчик, навпаки, завжди беру.

то чому ж месьє вважає, що то є нормально - коли кредитка погашається за кеш без квитанції? підозрюю, що месьє кредиткою не користується? бо інакше мав би знати, що мінімум по 2-х видах рухів по кредитці немає паперчика в момент руху, і немає смс-повідомлення: поповнення кредитки в терміналі, і поповнення кредитки з КДВ в П24 не супроводжується ні квитанцією, ні СМС.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, rrid said:

то чому ж месьє вважає, що то є нормально - коли кредитка погашається за кеш без квитанції?

Не треба за мене додумувати. Де я таке писав?

Приват 24 нормально налаштуй і не треба буде месьєкати. Мені повідомлення приходять. Не смс, а саме в приват 24. В СМС є певний поріг інформування по сумі, 100 грн., якщо не помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SunSeth сказано:

Приват 24 нормально налаштуй і не треба буде месьєкати. Мені повідомлення приходять. Не смс, а саме в приват 24.

П24? чи клієнт П24?

я не юзаю софта під П24, якщо що. взагалі, в т.ч. і в якості месенджера для повідомлень, зокрема.

так, смс по дефолту не приходять при сумі операції до 100грн. але при платежах з віртуалок смс приходять і при меншій сумі, а при поповненні кредитки в терміналі - не приходять і овер 1000грн.

 

але всі фінти з налаштуваннями П24 не сксовують того факту, що зроблено по-дибільному - економити на квитанції з термінала і СМС при поповненні власної кредитної карти через термінал, особливо при сумах з трьома нулями.

наступного разу, коли треба буде поповнювати - піду в касу. адже ж саме з чергами до кас і за оптимізацію кількості касирів боровся ПБ, встановлюючи термінали самообслуговування?

ну і само собою - як тільки той же Ощад підтягне свій технологічний мінімум до мого рівня мінімального комфорту - ПБ втратить клієнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, rrid said:

але всі фінти з налаштуваннями П24 не сксовують того факту, що зроблено по-дибільному

 

 

На 3700

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, rrid сказано:

ну і само собою - як тільки той же Ощад підтягне свій технологічний мінімум до мого рівня мінімального комфорту - ПБ втратить клієнта.

це десь по часу +- як укрпошта запустить доставку дронами?

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, rrid сказано:

це пАкращення ще з минулого року.

ні, це не так давно ввели, півтора-два місяці тому поповнював, то небуло такої х-ні. Я взагалі поповнював без картки тільки по фінансовому номеру, і там вже автоматично визначало, що це поповнення власної картки. А вчора отримав той самий сюрприз у вигляді 2 грн. Поповнення по-новому :D А 3 особі, то взагалі 5 грн забрало з 150 грн O_o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні ні з того ні з сього смс:

1  

333.thumb.jpg.e77d94ff112e0318bdda212617b36cb1.jpg

Hide  

вслід на нею ще одна-

2  

222.thumb.jpg.38e5c57dfd825dff475b1ebbce99545d.jpg

Hide  

я нічого не підключав, оператор в чаті морозиться, нічого не може відповісти - "Ви самі підключили і все".

стандартні відписки

3  

111.jpg.f3d7d19069d77fb5f7872a53f50b0317.jpg

Hide  
хто стикався? що за фігня? наслідки/причини?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді, корисна, але дещо дорога послуга.

Дозволяє відстежувати зміни в своїй кредитній історії, чи немає, бува, якої прострочки або не зрозумілого кредиту, якого Ви не брали.

 

Скільки коштує і як підключитися?

Вартість послуги всього 25 грн/міс. Разова вартість підключення 20 грн.

Підключиться можна :

  • в інтернет-банку Приват24;
  • у своєму акаунті на нашому сайті (для цього Вам необхідно авторизуватися - введіть номер мобільного телефону в форму праворуч) .
  • відправивши заявку на підключення за допомогою sms на номер 9033* з командою skmax+xxxx (де хххх - 4 останні цифри картки, з якої Ви хочете оплачувати послугу),

 

Відключити:

Подати заявку на відключення Ви можете відправивши sms на номер 9033 з командою skoff.

Якщо Вам цікаві тільки смс-повідомлення про зміни у кредитній історії, скористайтеся послугою СтатусКонтроль Мінімальний всього за 9 грн/міс. Подати заявку на підключення можна відправивши sms на номер 9033 з командою skmin+xxxx (де хххх - 4 останні цифри картки, з якої Ви хочете оплачувати послугу).

 

Деталі:

http://ubki.ua/ua/debtor_statuskontrol.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Saddy може підійти в ПБ і накатати заяву, щоб відключили і повернули кошти? відключити в будь-якому разі требе, бо щомісяця буде знімати 9 грн (регулярні платежі)

Відпишись, як вирішив це?

Мені колись пропонували дану послугу, але я відмововся, оскільки кредити брати не збирався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@justice777 послуга може й корисна, але мені її нав'язали можна сказати примусово.

@vaz75 відключив за допомогою смс, але прикол в тому що кошти не знімалися з карти.

в переліку регулярних платежів (архіві) немає цього платежу. хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
1 час назад, Saddy сказал:

а що це ПБ розщедрився та підняв мені кредитний ліміт?

 

Не парся, мені теж. Оборот через термінали їм треба позарєз, 2% з кожної транзакції мають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Шукаємо в ФБ по тегу - #МояПриватнаяИстория і наслоджуємося чтивом. Обіцяно багато цікавого, за мовчання пропонували 500 000 грн, а за розголос - статтю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Народ. Хтось з ФОПів подає фінансову звітність в банк (не тільки Приват) згідно якоїсь постанови Нацбанку (раніше постійно світилося в Приват24, зараз немає)? Сьогодні дзвонили з банку і НАПОЛЕГЛИВО присли надати декларацію і рфчний звіт, як податкова. На питання кого зобов'язує Нацбанк мене чи банк, відповідь -банк. На питання що ж вони зроблять, якщо я не бажаю надавати їм такої інформації - заблокують певні платежі. На скільки це законно вимагати від мене подібне і чи мають вони якесь право "карати" мене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Цитата

 

За даними НБУ, за підсумками 2017 року адміністративні та інші операційні витрати Приватбанку склали 22,9 млрд грн, що на 13,6 млрд грн, або в 2,5 разів більше, ніж у 2016 році (9,3 млрд грн).

Витрати Приватбанку на виплату зарплати персоналу зросли на 31% (+818,3 млн грн) – до 3,46 млрд грн; інші витрати на персонал – на 60,3% (+136,4 млн грн) до 362,6 млн грн; витрати на утримання основних засобів – на 95% (+542 млн грн) до 1,1 млрд грн тощо. Витрати за статтею «інші адміністративні та операційні витрати» склали 15,98 млрд грн, що в 4,2 разів більше (+12,2 млрд грн), ніж у 2016 році (3,77 млрд грн).

 

 

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чи можливо виключити (до певної суми) обовязковий ввід пін-коду при розрахунках карткою?

 

Також можливо хтось підкаже банк, який видає картки з NFC. За кордоном вже не кожен продавець розуміє, як треба користуватись картками із магнітною полосою.

Змінено користувачем Fahrenheit
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...