Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

Сьогодні в черговий раз мене «приємно» вразили тарифи на послуги в ПриватБанку. Мені потрібна довідка про наявність і стан депозитного рахунку. Ні, мені не шкода 30 грн. Але за що? За те, що вони видадуть мені папірець-підтвердження, що в їхньому банку лежать мої гроші? Мені здається це не так складно, максимум 5-10 хв. роботи.

Хто знає, таку довідку можуть видати лише в тому відділенні, в якому відкривався рахунок, чи в будь-якому іншому, скажімо центральному відділенні, теж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в іншому банку це коштуватиме 20 грн, така велика різниця?

це на картках Віза :) В тебе значить МастерКард :)

CVV немає на картках Maestro, на картках вищого класу є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CVV немає на картках Maestro, на картках вищого класу є

Я із-за цього не можу підключитись до Приват24 :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксан, зазвичай до рахунку можна виготовити додаткову картку , дорожчу, або аналогічного класу іншої платіжної системи, з CVV кодом. Звернись у свій банк, думаю, тобі допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в іншому банку це коштуватиме 20 грн, така велика різниця?

Ага, а ти як банківський працівник вважаєш це за норму.

Звісно, кожен заробляє як може і справа не в 20-30грн. А в тому, що мало того що вкладаєш кошти в банк (ніби як двостороння вигода) то ще й банк старається з тебе "поімєть" собі на додаткову ложку ікри. Криза, мля, страдають. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, мені не шкода 30 грн. Але за що? максимум 5-10 хв. роботи.

Вот за 5-10 минут работы берут деньги.

ИМХО, каждый ставит свои цены - не хочешь не бери и не плати, никто не заставляет. Также, никто не заставляет открывать депозитный счет в банке. У кого зарплатная карточка или пенсионная от приватбанка - при съеме денег комиссии никакой. А дополнительные услуги оплачиваются дополнительно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в іншому банку це коштуватиме 20 грн, така велика різниця?

Ага, а ти як банківський працівник вважаєш це за норму.

Звісно, кожен заробляє як може і справа не в 20-30грн. А в тому, що мало того що вкладаєш кошти в банк (ніби як двостороння вигода) то ще й банк старається з тебе "поімєть" собі на додаткову ложку ікри. Криза, мля, страдають. :)

з тебе я би взяв 100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот за 5-10 минут работы берут деньги.

ИМХО, каждый ставит свои цены - не хочешь не бери и не плати, никто не заставляет. Также, никто не заставляет открывать депозитный счет в банке. У кого зарплатная карточка или пенсионная от приватбанка - при съеме денег комиссии никакой. А дополнительные услуги оплачиваются дополнительно.

Ога. Тричі "Ха".

Так і знав що зараз хтось почне по типу " Не хочеш не відкривай депозит".

Ніхто не сперечається. Хазяїн-барін.

От тільки чомуж банки не беруть за консультації при залучені клієнтів на депозит? А там клієнта і по 20-30хв окучують. Чи не тому, що потрібно щоб клієнт бабульки вклав? Чи не так?

А от коли клієнт вже твій і вбільшості вже нікуди не подінеться то і повийо%%%сь можна.

А от якби банки ще брали комісію за пенсійні та зарплатні картки, то це вже точно зажралися би. Хоча вони мають від них у інший спосіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот за 5-10 минут работы берут деньги.

ИМХО, каждый ставит свои цены - не хочешь не бери и не плати, никто не заставляет. Также, никто не заставляет открывать депозитный счет в банке. У кого зарплатная карточка или пенсионная от приватбанка - при съеме денег комиссии никакой. А дополнительные услуги оплачиваются дополнительно.

Ніхто не сперечається. Хазяїн-барін.

От тільки чомуж банки не беруть за консультації при залучені клієнтів на депозит? А там клієнта і по 20-30хв окучують. Чи не тому, що потрібно щоб клієнт бабульки вклав? Чи не так?

А от коли клієнт вже твій і вбільшості вже нікуди не подінеться то і повийо%%%сь можна.

Оформление депозита входит в спектр бесплатных услуг, также как и съем денег с него или досрочное разорвание договора. А все остальное платное, потому что это дополнительные услуги. Это все равно что получить детализировку счета по звонкам с мобильного некоторых операторов, тоже ведь за деньги, и тоже пару минут работы. Везде свои дополнительные услуги и свои тарифы на них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після роботи знову зайшла в відділення банку за довідкою. Уже був на місці керуючий відділенням. Швиденько, без лишніх питань мені зробили цю довідку. І що саме цікаво - безкоштовно. :) Напевне вони теж читають Борду. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з іншої сторони, якщо вони читають борду і тому не взяли комісію, то борду може читать їхнє начальство, і знять з них "комісію":rolleyes:карочь, попалила ти пацанів:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон України "Про інформацію"

Стаття 9. Право на інформацію

Всі громадяни України, юридичні особи і державні органи мають право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення та зберігання відомостей, необхідних їм для реалізації ними своїх прав, свобод і законних інтересів, здійснення завдань і функцій.

Кожному громадянину забезпечується вільний доступ до інформації, яка стосується його особисто, крім випадків, передбачених законами України.

Випадки, передбачені Законами України - це, наприклад, інформація про стан здоров'я (якщо в людини онкозахворювання - їй, як правило, цього не говорять). Але не банківські документи.

Тому, вважаю, що якщо оформити і подати звернення у відповідності до вимог Закону України "Про інформацію", почекати 10-30 днів, тоді довідка має бути безкоштовною. Ну, хіба що по собівартості папірця, друку, підпису і відтиску печатки. Робота по пошуку інформації не оплачується (за аналогією з ч. 10 ст. 35 Закону України "Про інформацію", яка говорить: "Не підлягає оплаті робота по пошуку офіційних документів.")

Якщо ж прийти, і сказати: дайте довідку - тоді банк може це втулити, як послугу. Хоча треба вивчати договір - може, за договором позичальник має право отримувати інформацію про рахунок безкоштовно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Появление женщины на доске замечает Шуфрич. И делает несколько эффектных, но бессмысленных ходов, с целью привлечь внимание и напомнить о былых чувствах. ...(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай мсьє залишається фахівцем картярства (аватаром навіяно), а не царини шахів... :) Адже в шахах не змухлюєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай такі довідки беруть у посольство, для підтвердження свого майнового стану при отриманні візи. І от мсьє шахіст, замість заплатити передбачені тарифами 20-30 грн. і отримати у той же день довідку пише банку лист. Чекає 10-30 днів. Отримує відповідь про тарифи. Пише новий лист, де переконує банк, як оце нас, що цю інформацію має отримати безкоштовно. Отримує лист з інформацією. Приходить з ним у посольство. Чомусь виявляється, що їм така форма подання інформації не підходить. Варіант розвитку партії: писати листи у посольство і вимагати дотримання своїх прав і свобод або знову звертатись у банк із запитом про надання тієї ж інформації у потрібній формі..Партія триває..триває..триває..

що маємо? "несколько эффектных, но бессмысленных ходов, с целью привлечь внимание"

Ярчик, довідки- не твій рівень, я думаю, ти граєш у цікавіші партії.

Адєкалон, читай Космополітен :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні потрібно було закинути Т.Г. Шевченка на свою карту, так як в касах традиційно черги, зачекав доки жіночка поміняє свій пін в бас-терміналі і скористався останнім.

Малоприємна новина від П-банку, запровадили комісію у розмірі 1% - до 200 грн, від 200 - 0,5%. Зубожіли вкрай :). За друк чека - давай, за поповнення власної карти - давай, і тд... :)

Я розумію, кагби банк-лідер, виходить і по дрібним поборам також в авангарді :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні потрібно було закинути Т.Г. Шевченка на свою карту, так як в касах традиційно черги, зачекав доки жіночка поміняє свій пін в бас-терміналі і скористався останнім.

Малоприємна новина від П-банку, запровадили комісію у розмірі 1% - до 200 грн, від 200 - 0,5%. Зубожіли вкрай :). За друк чека - давай, за поповнення власної карти - давай, і тд... :)

Я розумію, кагби банк-лідер, виходить і по дрібним поборам також в авангарді :smile3:

В них зараз фінансові проблеми - самих обікрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банкі нас "імєют", і будуть "імєть" за наші ж гроші :) - ось саме це обідно!

а самое обидное - они хотят что бы нам это нравилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...