Перейти до змісту

Как Вы называете девушек, жен ?


Белла

Как Вы называете девушек, жен (вместо имени)?  

218 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Все я памятаю! Очевидним є те, що повідомлення моє, значить говорять мені :)

і я виділив два аспекти - хто і як! І де - тут відповідь скрізь і бажано побільше! :)

да уж...кожному своє. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

По імені, або Коту.

Взагалі фантазія стосовно "уменьшительно-ласкательных" в мене велика.

Малого називаю "Бубука", або "Бубусяка". Ну і так далі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тут подумав..а чиїх дєвушок і жон???

Ну чиїх то не цікава тема для обговорення, бо в хлопців чиїсь в телефонах будуть поголовно Аркадіями Едуардовичами та Зінаїдами Петровними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І рано чи пізно буде як в тому анекдоті:

- Мила, приготуй мені чисту сорочку, я на скачки їду.

- Дзвонила твоя Кобила, казала, що скачки відміняються!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... Тільки я один називаю по імені, чи що?:blush:

Мій чоловік також :)

Є, звичайно, варіанти вживання імені (Оксана, Ксюха і т.д.), але завжди воно, без "уменьшительно-ласкательных" прізвиськ. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тут подумав..а чиїх дєвушок і жон???

Ну чиїх то не цікава тема для обговорення, бо в хлопців чиїсь в телефонах будуть поголовно Аркадіями Едуардовичами та Зінаїдами Петровними.

Згадався випадок. Моя одногрупниця у ВУЗі зустрічалась з хлопцем. Взяла якось його телефон, і там її зацікавило кілька імен. Одне щось на зразок Аркадія Едуардовича, а друге точно Вальдемар. Ну вона і вирішила передзвони останньому. А там в трубочку ласкавим голосом відповіли: "Да котічок...". Світ стояв на порозі третьої світової :)

От така фігня буває.

Так що краще вже Маню записати Маньою і це ні в кого не викличе підозри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадався випадок. Моя одногрупниця у ВУЗі зустрічалась з хлопцем. Взяла якось його телефон, і там її зацікавило кілька імен. Одне щось на зразок Аркадія Едуардовича, а друге точно Вальдемар. Ну вона і вирішила передзвони останньому. А там в трубочку ласкавим голосом відповіли: "Да котічок...". Світ стояв на порозі третьої світової :)

От така фігня буває.

Так що краще вже Маню записати Маньою і це ні в кого не викличе підозри.

Колупатися в записах чужого мобільного - "Грех непрощаемый" :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А там в трубочку ласкавим голосом відповіли: "Да котічок...".

а наше законодавство не забороняє Вальдемару звернутись до хлопця "Да котічок...", в нас толерантна країна :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадався випадок. Моя одногрупниця у ВУЗі зустрічалась з хлопцем. Взяла якось його телефон, і там її зацікавило кілька імен. Одне щось на зразок Аркадія Едуардовича, а друге точно Вальдемар. Ну вона і вирішила передзвони останньому. А там в трубочку ласкавим голосом відповіли: "Да котічок...". Світ стояв на порозі третьої світової :)

От така фігня буває.

Так що краще вже Маню записати Маньою і це ні в кого не викличе підозри.

Колупатися в записах чужого мобільного - "Грех непрощаемый" :dont:

Согласна!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колупатися в записах чужого мобільного - "Грех непрощаемый" :dont:

Це вже інше питання.

А там в трубочку ласкавим голосом відповіли: "Да котічок...".

а наше законодавство не забороняє Вальдемару звернутись до хлопця "Да котічок...", в нас толерантна країна :D

Можливо вона не розділяє таких толерантних поглядів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна моя знайома скаржилася, що чоловік її весь час називає "кицюня"...каже, все би добре, але я вже не впевнена, чи він пам"ятає, як мене звати... :) (вони 15 років у шлюбі)

мені подобається, коли чоловік мене називає Танюша, мені взагалі подобається чути своє ім"я з вуст коханої людини, а не заїджені "зайки" і "киці", це моя думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте ускладнимо запитання. В очі ми говоримо своїм дівчатам-дружинам-коханкам етс киці-рибки-птасі, ну, весь зоопарк вобчим :). А от як ми їх називаємо поза очі, іншим людям: "моя ....". Думаю, це більше буде характеризувати відношення до людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, дівчата/жінки тільки свої, тому сам стараюсь не казати "моя". :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, дівчата/жінки тільки свої, тому сам стараюсь не казати "моя".

А один наш знайомий виправляв чоловіка - дружина не може бути "моя", вона ж не річ якась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А один наш знайомий виправляв чоловіка - дружина не може бути "моя", вона ж не річ якась

Якби я був Фрейдом то я би подумав що той знайомий шота до тої дружини тевоно, якщо вже почав оспарювати права власності "моя"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...