Перейти до змісту

Акваріумні магазини


keepo

Рекомендовані повідомлення

На Франка 26, десь місяці 2 назад, відкрився новий акваріумний магазин: досить непоганий асортимент риби, обладняння небагато :(, ціни середньолуцькі.

Фоток поки нема.

На Франка? Треба завтра сходити... Якщо не помиляюсь це там де Кредитпром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь
На Франка 26, десь місяці 2 назад, відкрився новий акваріумний магазин: досить непоганий асортимент риби, обладняння небагато :), ціни середньолуцькі.

Фоток поки нема.

На Франка? Треба завтра сходити... Якщо не помиляюсь це там де Кредитпром.

:):ok2: ходив і нічого не знайшов -- можна поподробніше? Може вивіска якась є чи вказівник?

І ще одне питання про місцезнаходження "Аквасвіту" і "Зоомагазину".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайди франка 26 - там ветклініка. запитай когось з працівників де тут рибки - всі покажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, ти в першому топіку про Аквасвіт писав і Зоомагазин, я не знаю що то за контори такі і де. Можеш уточнити, плз!

Заздалегідь дякую :owl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аквасвіт не працює майже рік, я в цій темі писав...

Зоомагазин: знходиться в приміщенні бувшого бару, біля продавців кормів для тварин... навіть незнаю, як точніше пояснити, може по фото краще зорієнтуєшся:

post-56-1200905194.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Поправив фото, добавив декілька інтернет-магазинів в першому пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавив фото "Природи" і опис аквамагазину на Франка.

ЗІ. хочу попередити, особливо початківців: будьте дуже обережні з рибою, купленою в магазині на варшавському ринку. ТАм вже досить довгий час лютує хвороба, якої вони ніяк не можуть позбутись. Якщо купили там рибку, обов"язково карантин на протязі 2-х тижнів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піду на вихідних у другий вояж на Франка, бо після першого не знайшов, надіюсь вийде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на Франка (правда знайшов з третього разу): обов"язково для магазину треба вказівник, для кількості клієнтів.

Враження, що там можна знайти "диковинку", принаймі третину фауни що там є я в магазині природи і на варшавці не бачив, в рослинах не сильний, але думаю так само. Магазин симпатичний і я бажаю йому успіху і розвитку! Хто буде проходити поруч -- загляніть:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На Франка 46 по растениям есть выбор: Есть категории B,С,d,f, эхинодорусы, криптокарины, анубиасы, гигрофилы, альтернатеры (6 видов), людвигия (8 видов), есть чуток рыбы, (из редких: Пецилия редиска, Моллинезия Лира выстовочная, производители..)

gallery_1164_50_26191.jpg

Хорошего Всем настроения и приятного отдыха ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Кто -то в Ароване покупал что? как там с доставкой?

Я покупал, и знаю людей котрые покупали. С доставкой проблем нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто -то в Ароване покупал что? как там с доставкой?

Доставка автоперевозчиками (Автолюкс, Ночной экспресс). Лично сделал уже более десятка заказов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

В першому пості додав 2 інтернет-магазини. Радує, що ми можемо обирати все більше товарів, від різних постачальників, для наших улюбленців. А от луцькі магазини щось втратили свій лоск :) - можливо просто не сезон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ТЦ "Караван" на Варшавському ринку, є павільйон №48 (якщо не помиляюсь) на другому поверсі, там через місць має відкритись акваріумний магазин.

P.S. За наводку дякую Keepo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ТЦ "Караван" на Варшавському ринку, є павільйон №48 (якщо не помиляюсь) на другому поверсі, там через місць має відкритись акваріумний магазин.

P.S. За наводку дякую Keepo

думаю, як відкриється, то піду сфотографую. за попередньою інформацією павільйон належить тим самим власникам, що тримають аквамагазин біля валютчиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На рівненській 81 (по наклейках на вітринах) вроді як планується зоомагазин, через одну наклейку - акваріумні рибки.

Это жу-жу не с проста(С) :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
На рівненській 81 (по наклейках на вітринах) вроді як планується зоомагазин, через одну наклейку - акваріумні рибки.

Сьогодні заходив, магазин вже функціонує. В продажі є обладнання і оформлені акваріуми.

Скоро обіцяли і стійку з рибою вроздріб. Розширення асортименту.

Колектив приємний.

Будемо сподіватись, що планка яку собі поставили власники нового магазину, заставить задуматись інших продавців.

ЗІ назва магазину - "Аква-фіто центр"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні був в цьому магазині.

Зразу кинулась в очі чистота. Я не скажу що решта всі магазини грязнючі, але тут все вилизано і просто блищить -- приємно. Колектив дійсно нормальний. Вибір риби не скажу що вже такий великий, як на мене на Варшавці, на Франка і в Природі більший. Декорацій всяких, пустих акваріумів небагато, останніх то взагалі десятка не набереться.

Висновок: незнаю чим, але магазин сподобався, і спочатку буду йти туди, а вже потім по іншим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Був і я сьогодні в цьому магазині...в ньому практично уже нічого не лишилось...як вияснилось, в найближчий час переїзджають вони на Волі...точну адресу не скажу...не звернув чомусь увагу...а так в ньому дійсно приємно походити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

привіт усім. мене цікавить де торгують у вихідні на варшавці? Внизу на варшавському - це де?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в павільйоні: зверху м"ясники і молочники всім заправляють, а знизу всякі овочі продають -- там і шукай. Точніше, то тільки малювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...