Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть будь-ласка, може хтось знає чи водив своїх діток до кваліфікованого і толкового логопеда.

Ситуація така: мала не вимовляє кілька звуків. Не настільки все погано, але все ж таки. Перед прийомом в школу я про таке діло запитувала і мені сказали, що в школі є логопед, який буде проводити заняття з дітками в яких є проблеми з вимовою. Тому і до школи особливо нікого не шукала, понадіялась на те що в школі буде все ок. А зря....

Після кількох занять з шкільним логопедом я ще в шоці. По перше це таке собі злобне створіння жіночого роду (от чомусь я собі наївно уявляла, що вчитель, а тим більше логопед, бо мова іде про вади вимови, має як мінімум мати якийсь підхід і симпатію до дітей). По друге заняття проводяться зразу після уроків а з такою гонкою як це створіння влаштовує дітям, ті навіть не встигають толком одягнутись, бо вона їх не чекає а біжить бігом в інше приміщення. І нарешті саме заняття. Що мене сьогодні добило - це те, що робили якісь вправи з соскою, яку жували всі діти.. і хто його знає ще скільки дітей до них... не миючи її!!! :blink:

Причому школа не якась там відстала.. а одна з кращих Луцька

Ну от... тому і прохання, якщо хтось знає координати... як каже один мій знайомий "притомного", тобто адекватного і толкового логопеда - буду дуже вдячна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наталія Ананівна 0992328848

Лоогопед гарно займається з дитиною, вже після першого заняття помітне покращення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наталія Ананівна 0992328848

Лоогопед гарно займається з дитиною, вже після першого заняття помітне покращення.

дякую )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Педіатри, як правило, з проблемами направляють з 3 років.

нас не направляли... казали проблема невелика, то мала повинна сама розговоритись...

між іншим в школі досить багато таких діток, в класі малої до логопеда на заняття ходять 4 чи 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Апну темку.

Станом на цей час хто що може підказати, кого порадити?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну темку.

Станом на цей час хто що може підказати, кого порадити?

Дякую.

в сонечка спитай. В неї малий займався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

апну тему...

шукаю логопеда для дитини 5 років..

бачу на борді вже було відкрито пару тем..можливо хтось вже має певні рекомендації..

прошу підсказати та кинути пару відзивів..

наперед вдячний

Змінено користувачем xriaps
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Які розцінкі на послуги логопеда на теперішній час Синові 4,5 рокі Можливо хтось може порадити логопеда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які розцінкі на послуги логопеда на теперішній час Синові 4,5 рокі Можливо хтось може порадити логопеда

Якраз вчора на завтра домовлялась з логопедом.

Заняття 40грн.

Наразі радити не можу. Обіцяла за 10 занять зробити те, що попередня не зробила за два роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які розцінкі на послуги логопеда на теперішній час Синові 4,5 рокі Можливо хтось може порадити логопеда

Якраз вчора на завтра домовлялась з логопедом.

Заняття 40грн.

Наразі радити не можу. Обіцяла за 10 занять зробити те, що попередня не зробила за два роки.

а можна координати чи телефон? і де вона знаходиться, який район міста. буду вдячна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз вчора на завтра домовлялась з логопедом.

Заняття 40грн.

Наразі радити не можу. Обіцяла за 10 занять зробити те, що попередня не зробила за два роки.

а можна координати чи телефон? і де вона знаходиться, який район міста. буду вдячна.

ГПЗ.

Завтра поведу малюка до неї - попитаю, чи можу я роздавати її телефон. Заодно і побачу ЯК вона займається. Відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ГПЗ.

Завтра поведу малюка до неї - попитаю, чи можу я роздавати її телефон. Заодно і побачу ЯК вона займається. Відпишу.

Oksana04 Як там логопед? Чому невідписуєш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГПЗ.

Завтра поведу малюка до неї - попитаю, чи можу я роздавати її телефон. Заодно і побачу ЯК вона займається. Відпишу.

Oksana04 Як там логопед? Чому невідписуєш!

Хто мене питав - отримав відовідь в приват. В чому проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Якраз вчора на завтра домовлялась з логопедом.

Заняття 40грн.

Наразі радити не можу. Обіцяла за 10 занять зробити те, що попередня не зробила за два роки.

а можна координати чи телефон? і де вона знаходиться, який район міста. буду вдячна.

Завтра поведу малюка до неї - попитаю, чи можу я роздавати її телефон. Заодно і побачу ЯК вона займається. Відпишу.

Якщо склались такі обставини що ви в дитинстві не навчились говорити правильно

сильно нерекомендую звертатись до цього логопеда бо в житі що хоч може бути,Нерекомендую звертатися з дітьми старше 5 років і старше незнаю як вона займається, але по спілкуваню по телефону навіть нехочеться записуватись на прийом до неї. В мене стались такі обставини що раніше неміг

невийло ходити до логопеда, сам пагано вимовляю букву р, звонив до неї вона пагано поняла шо їй казав чи шо незнаю і послала ( пашол ти- сказала), потім перезвоний (сказала чому так пізно і склазала зараз вирішив звернутися ходив стількі часу пагано вимовляв ходи дальше). логопел насміхнулся можна сказати. НЕРЕКОМЕНДУЮ.

Звертався до Львова на консультацію в

Логопед-центр "Світава Галицька" для дітей і дорослих,

там сказали все можливо що до них зверталий люди до і після 20 років і вчились

правильно говорити.

Як кажуть як що невийшло щось зробити краще коли -небудь , чим ніколи! Треба саморозвиватися!

Змінено користувачем uuuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи може хтось порекомендувати логопеда для дорослих в місті Луцьк ?

Буду дуже вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильно нерекомендую звертатись до цього логопеда бо в житі що хоч може бути,Нерекомендую звертатися з дітьми старше 5 років і старше незнаю як вона займається, але по спілкуваню по телефону навіть нехочеться записуватись на прийом до неї. В мене стались такі обставини що раніше неміг

невийло ходити до логопеда, сам пагано вимовляю букву р, звонив до неї вона пагано поняла шо їй казав чи шо незнаю і послала ( пашол ти- сказала), потім перезвоний (сказала чому так пізно і склазала зараз вирішив звернутися ходив стількі часу пагано вимовляв ходи дальше). логопел насміхнулся можна сказати. НЕРЕКОМЕНДУЮ.

Моєму сину 6р8міс, букву "р" вона йому поставила навіть скоріше, ніж обіцяла. Вона вже жіночка в літах - чудна, але має досвід роботи, що і підтвердила на заняттях з моїм сином.

Дуже шкода, що у Вас з нею не склалася розмова.

Ви ж доросла людина, самому пошукати логопедичні вправи в неті та позайматись ніяк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 року потому...

Це треба звертатись в приватні дитячі розвиваючі центри на зразок "Розмовляйко", "Балакучий лис"... В мене десь колись був..., але погугліть - має бути теж. Якщо не знайдете - нагадайте, я пошукаю.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть, це складно - знайти на вечірній час. Попит на їхні послуги значно перевищує існуючу пропозицію... 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
В 03.06.2014 в 10:52, Oksana04 сказал:

Якраз вчора на завтра домовлялась з логопедом.

Заняття 40грн.

Наразі радити не можу. Обіцяла за 10 занять зробити те, що попередня не зробила за два роки.

а у кого є контакти цього логопеда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
13 минут назад, Anatoliy313 сказал:

Підніму тему

Цікавить логопед дитині 9 років порадьте фахівця

я вожу дитину до логопеда в Think Global,на вул Франка

мені дуже подобається

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...