Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

22 хвилин тому, Nana сказано:

А що про Київстар скажете? 

оптимально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смс щастя від Волі прийшла - я винен їм 95 грн, хоча ще є проплачених пару днів))). І новий номер договору. Заплатив ще за пару днів на сайті airbites. Оплата пройшла

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в офісі "рідного" провайдера розповіли наступне:

1. Кошти предоплати мають перенести та використати на оплату послуг у Волі без терміну до закінчення. Перенесення відбудеться автоматично, з понеділка підійде в офіс Airbites представник Волі та вони спільно будуть здійснювати перенос (але в офісі є зразок заяви на перенесення коштів в якому Ви зразу даєтє згоду на надання послуг від Волі).

2. В кого є передплата з бонусами airbites в липні можуть повернути 50% на Ваш рахунок.

3. Згідно договору між airbites і Волею тарифні плани мають лишитися тіж і вартість, але є чутки що Воля з нового року змінить умови всіх тарифних планів для всіх абонентів.

Сам ще не визначився, якщо залишать туж вартість можливо залишусь. Хоча схиляюсь до КС.

Треба сходити в офіс Волі, по результатам відпишусь.

Якщо хтось був в офісі Волі напишіть.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По пункту

2. В кого є передплата з бонусами airbites в липні можуть повернути 50% на Ваш рахунок.

Уточнюю 50% від суми з бонусами, наприклад якщо Ви перерахували 1000 грн та Вам нарахували 1000 бонусів, але на сьогодні залишок 1600 то Вам повернуть 800 на картковий рахунок.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yurgen сказал:

смс щастя від Волі прийшла - я винен їм 95 грн, хоча ще є проплачених пару днів))). І новий номер договору. Заплатив ще за пару днів на сайті airbites. Оплата пройшла

На "Волі" не бардак, а бардачище.

Отримав я СМС про неіснуючий борг  169 грн. з вказанням якогось їхнього номеру договору. Зайшов я на їх сайт в особистий кабінет через відновлення паролю телефоном (бо звісно, що ніяких договорів з Волею в мене немає). А там вся інфа про мене і баланс 0. Договір з березня 2015 р.

Подзвонив оператору, яка ломаною українською повідомила, що то якась помилка і відношення до АБ не має. Вона повідомить керівництву про проблему і мені передзвонять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, lord сказал:

iptv аірбайта в когось працює, чи вже виключили?

Ні, не працює.

Цитата

При этом с 1 июля, после завершения процесса интеграции, абонентам открывается весь спектр услуг компании «Воля».

http://minfin.com.ua/2017/05/25/28005945/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов на офіс Волі:

1. Показали мені на компі мій рахунок 0 на сьогоднішній день, вчора був мінус реагують швидко +.

2. Тариф в мене внесений 85 грн, як і був (чи довго протримається ніхто не знає, у Волі при вступі нових тарифів всі абоненти переводяться на новий тариф, в аірбі було не так).

3. Запевнели, що кошти перерахують в повному обємі, сьогодні зранку була конференція де надали це розяснення. 

4. Тариф телебачення для абонентів аірбі стане відомо після 1 липня 2017 року, обладнання надають безкоштовно.

В кого які думки прошу писати, ще сам неоприділився, тільки пишу все зі слів. Треба все врахувати думаю про два варіанта КС та Воля....?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі і що робити? В плані передплати, на сайті вказано, що треба заяву написати, відсканувати і електронкою надіслати про переведення грошей на новий рахунок волі. Airbites скільки часу знаю ніколи не підводив з обривами та швидкістю, а тепер така "прикрість". Треба переходити на Київстар чи як? З датагрупу в свій час перейшли на ейрбайтс через проблеми з інтернетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, fenmix сказал:

Друзі і що робити?

Треба переходити на Київстар чи як? 

Цього поки ніхто не знає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, SunSeth сказано:

КС задоволено потирає лапки.

 і розвісив рекламу про 50% знижку на тарифи , :))   мені в Київстарі не подобається те що абонплата списується зразу а не кожен день, для мене це зручно, плачу коли є можливість .так що поки лишаюся на Волі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

airbites-logo.png
Шановні користувачі мережі Airbites.net
Згідно з указом президента України даний ресурс заблоковано !
З повагою та надією на подальшу співпрацю команда Airbites.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Oli сказал:

airbites-logo.png
Шановні користувачі мережі Airbites.net
Згідно з указом президента України даний ресурс заблоковано !
З повагою та надією на подальшу співпрацю команда Airbites.net

 

Такого в мене немає, але сайти вже не працюють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер так...

 

airbites-logo.png
Шановні користувачі мережі Airbites.net
Згідно з указом президента України даний ресурс заблоковано !
З повагою та надією на подальшу співпрацю команда Airbites.net 
посилання на закони: 
http://www.president.gov.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і паскудний інет. вже так днів два.

народ, підкажіть, це треба йти писати заяву - договір про перехід до нового провайдера чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nick85 сказал:

, це треба йти писати заяву - договір про перехід до нового провайдера чи як?

Вродє поки ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вродє все те саме буде, персонал та обладнання...   лише фінансові питання та бумаги будуть від "Волі"

 

провайдером Airbites володіли фонди Northern Light Ventures Inc. і Euroventures Ukraine Fund II Limited. Власники шукали покупця для активу кілька років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yura2281 сказал:

Куди дзвонити, підкажіть.  Замість 100 трішки до 7 мегабіт не дотягує. 

поки в техпідтримку АБ

Але я б спочатку "переактивував" в кабінеті.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, vaz75 сказано:

поки в техпідтримку АБ

Але я б спочатку "переактивував" в кабінеті.

Переактивував? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yura2281 сказал:

Переактивував? 

це до мене питання? мені не треба - в мене все норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтернету немає вже кілька днів, в роутері "WAN - кабель не подключен", танці з бу\бном не допомогли :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, St@S_ сказал:

інтернету немає вже кілька днів, в роутері "WAN - кабель не подключен", танці з бу\бном не допомогли :( 

...техпідтримка.

В мене на 33-му все норм, швидкість норм на двох адресах.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...