Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Раніше комісії не було, оплачуючи через airbites.net.ua. В службі підтримки airbites нічого не знають.

Ніби дрібниця, але неприємно.

58d61ceb926c3_.thumb.JPG.d42b96540d45c0a1a3f0f06c3bafba91.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.ipay.ua/ru/bills/oplatit-internet-airbites-cherez-internet тут поповнюйте поки що

можливо і тут http://cardshop.com.ua/brands/airbites/ якшо вибрати Visa/MasterCard  але це не пробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Nick85 сказано:

це ukrpays.com чи airbites

 ейрбайтс хто ж ще...  раніше можна було вибрати 3 сайти з оплатою, тепер лише той ще й з комісією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з приват24 напряму ніхто не пробовував, яка там зараз такса ?  а то декілька днів поповнив через сайт на 300 і отримав сюрприз на 10 грн :D сума не велика, але 3% забагато для такого виду послуг

Походу скоро у нас комісії будуть по 10%

Спробував з приват24 напряму, забрало 1 грн як за поповнення мобільного. Правда гроші можуть іти 2-3 дні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось знає мобільний їхніх інженерів – закиньте в пп будь ласка. Колись вдалося через сварку з оператором отримати і відлагодити нет швидко, не чекаючи 3 дні по заявці.

Щось їхній нет перестав радувати останнім часом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
В 16.04.2017 at 13:36, Driver сказал:

Інтернет проадає на10-15 сек кожні 2 хв. Уже третій день.

Та сама хрень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капець, взяли амазонівського сервака в США з надією щоб по всьому світу швидкість була добра.
Ну так виходить що де тестували – там добра :) А на Airbites її практично немає. Може бути на зкачування 3-4МБ/c але переважно 50-10КБ/c. З грьобаного Київстара валить на повну... не на правах реклами бо і на роботі і вдома маю Airbites.
Тут колись адмін чи хтось з команди відписувався, цікаво було б попитатися що за обмеження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Соромітник сказал:

Тут колись адмін чи хтось з команди відписувався, цікаво було б попитатися що за обмеження.

Немає його тут давно.Пиши їм в саппорт в Скайп (support_airbites), вродє там адеквати працюють. Може в них щось з маршрутизацією через Камчатку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Соромітник said:

Капець, взяли амазонівського сервака в США з надією щоб по всьому світу швидкість була добра.

А в якому ДЦ? У мене us-east-1/us-west-2 швидкість закачки стабільно 2Мб/с, в eu-west-1 така сама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була в мене подібна грабля 1 раз.

Замість 100 мбіт видавало ледь 20.

Дзвінок у саппорт проблему вирішив. Правда ,морозилися спочатку, типу в мене проблема. Кабель напряму. і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже паро днів підряд лагає інтернет (швидкість падає до пару кб/с), почав грішити на роутер, але пропадає з закономірністю приблизно з 20:00 до 23 00. Навіть на їх сайт проблемно попасти.
В іншої людини на іншій вулиці все нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Holy сказал:

Вже паро днів підряд лагає інтернет (швидкість падає до пару кб/с), почав грішити на роутер, але пропадає з закономірністю приблизно з 20:00 до 23 00. Навіть на їх сайт проблемно попасти.
В іншої людини на іншій вулиці все нормально.

В підтримку дзвоніть. В мене все гаразд на двох адресах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки здихався від тих гівнюків з кабельним телебаченням... но вони так просто не здаються :)
можна сміло мігрувати... тільки от нема куда... всі інші ще гірші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Що буде з моєю передплатою?

  • У випадку наявності передплати ТОВ "ЕЙБІ УКРАЇНА" продовжить надання передплачених послуг до закінчення коштів на Вашому рахунку,але не пізніше 30 червня 2017 року. У цьому випадку договір між Вами та ТОВ "ЕЙБІ УКРАЇНА" буде вважатися розірваним з 1 липня 2017 року.

Ну і що далі, якщо проплатив на рік. Єх, щоб веселіше жилося.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Злився ще один мій фаворит. Ще й так підло віддатись під волю. Ще одна монополія росте <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був абонентом Airbites▿

Ну не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, lord сказано:

Повідомляємо Вас, що з 01.06.2017 ТОВ «ЕЙБІ УКРАЇНА» припиняє надання доступу до мережі Інтернет. Надалі послуги надаватимуться компанією ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ», яка надає послуги під торговим знаком «ВОЛЯ».

https://youtu.be/LLk9_EH6Pfo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...