Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Тільки чуть більш як 100 абонентів? За стільки часу в Луцьку бачу вони активно працювали :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вони цим і візьмуть. клієнтів мало підключиться, відповідно не буде великих нагрузок - і швидкість буде нормальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки чуть більш як 100 абонентів? За стільки часу в Луцьку бачу вони активно працювали :g05:

вони меня взяли такою штукою як IPTV а так фіг би я пішов до них з їх садиським договором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ынет поки влаштовуэ на 200% правда прийшлось попаритись з роутерами) а так супер все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони меня взяли такою штукою як IPTV а так фіг би я пішов до них з їх садиським договором

А що ж це за договір такий? Може викладеш на осуд громадськості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я став вже 104 в луцьку) завтра по плану мають пІдключити)

ну не зовсім ти є 104-им підключеним, це лише № договору, адже сьогодні підключався абонент з Договорм № 16 здається ...

доречі, трошки від білайна втікає абонентів

Змінено користувачем lutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає як налаштувати IPTV?

Скачав плеєр

скачав плейліст

вибиває

VLC не может определить формат входных данных.:

Формат в 'udp://....' не может быть определен. В журнал записана подробная информация.

Спочатку потрібно активувати саму послугу в Особистому кабінеті, потім скачати останю версію ВЛС та втягнути плейліст, який також знаходиться також в Особистому кабінеті, ... власне це всі налаштування

пс: у разі відсутності сигналу, звертайтеся до провайдера, можливо обладнання Вашого будинку не до повністю налагоджене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, трошки від білайна втікає абонентів

а якраз в білайна, казали, що на відродження проблеми. цікаво, як будуть йти підключення на 40-му. також напевно спочатку візьмуть високою швидкістю, а потім, в години пік буде дупа погано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає як налаштувати IPTV?

Скачав плеєр

скачав плейліст

вибиває

VLC не может определить формат входных данных.:

Формат в 'udp://....' не может быть определен. В журнал записана подробная информация.

Спочатку потрібно активувати саму послугу в Особистому кабінеті, потім скачати останю версію ВЛС та втягнути плейліст, який також знаходиться також в Особистому кабінеті, ... власне це всі налаштування

пс: у разі відсутності сигналу, звертайтеся до провайдера, можливо обладнання Вашого будинку не до повністю налагоджене

для тв через роутер є налаштування в самому роутері я всі галочки на дір 300му в пунктті адвеч поставив і тве працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пінги більші як в ОГО чи ні?

АДСЛ це вже колишня пятирычька, звичайно пінг менший в мене він скаще дивлячись від серверу від 10 до 50. при ОГО 24 був мін. 102

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я став вже 104 в луцьку) завтра по плану мають пІдключити)

ну не зовсім ти є 104-им підключеним, це лише № договору, адже сьогодні підключався абонент з Договорм № 16 здається ...

доречі, трошки від білайна втікає абонентів

як намее скакати з провайдера на провайдер це дурість, дотогож ті що засколичи в аербіт й непрочитали договір будуть дуже ошалешенні)) або 450 грн або рік з ними) й погано всеє що швидкість неможна міняти в на меншу) це як на мене погано((

доречі, трошки від білайна втікає абонентів

а якраз в білайна, казали, що на відродження проблеми. цікаво, як будуть йти підключення на 40-му. також напевно спочатку візьмуть високою швидкістю, а потім, в години пік буде дупа погано

буде хреновий нет будуть робити. в їх договрі це гарно написано), якщо ні можна його розірвати без сплати пені) так що думаю не актуально для провайдера) та й ще з 6 місяців нам це не грозить)))

Змінено користувачем SOAD
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді, міняти швидкість на меншу і розривати договір безоплатно не можна ПЕРШИЙ РІК. Там є додаток до договору. Але з іншої сторони абоненти інших міст, які користуються довго, хвалять Airbites. Тим більше, якби не вони, мій будинок ще б довго був без оптоволокна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Коперника 66 відомо коли буде?

+ тарифи які там?

10- 40 грн

20- 60 грн

50 -80

80-100

кажись так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що в них там є з локальних ресурсів? І як там в них з мережею: є доступ до компів в інших підмережах або навіть в інших містах так як в білайна?

Змінено користувачем Maniko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що в них там є з локальних ресурсів? І як там в них з мережею: є доступ до компів в інших підмережах або навіть в інших містах так як в білайна?

Найшов вних таку штуку http://myairbites.net. там і чат і обмінник файлів кажись по місту і ще куча всього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, реєструйтеся на Львівському хабі dchub.airbites.net.ua:4111 і обмінюємось файлами на макс. швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще інфа, нарив аербітовский трекер http://trackerlv.psihov.net.ua/ умова там одна скачав, віддай бажано один до одного,

при безлімітному неті можна і пороздавати і покачати.

Є ще такий сайт тіпа фал обмінник плюс чат і скарги писати і замовленя лишати і чати можна

вести в окремих містах це є тут http://myairbites.net.ua/

а цуть незабув нет швидкість стабільна тест показав оце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого робити тест на Франкфурт?

Я їхніми трекерами не користуюсь. Бо там мало народу , а швидкість в каналі то однакова для усіх сайтів-торрентів, аби роздача була!!!

Змінено користувачем NoGood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість доступу до торрент-трекера практично не впливає на швидкість завантаження файлу.

Трекер існує тільки для зберігання координуючих торрент-файлів, а також для трансляції анонсів роздач.

Завантаження це процес обміну з десятками, а то й сотнями користувачів, маршрут, а відповідно і швидкість до яких різна.

Як показує практика, в плані файл-обмінників користувачам від провайдера потрібна тільки підтримка retracker.local(для спрощення процедури пошуку локальних пірів, а відповідно підняття швидкості завантаження )

Тобто один локальний пір може по швидкості замінити з десяток зовнішніх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче писати можна багато,

краще як що є можливість підключитись то робите заявку,

і кабеля в роутер чи в сєтівуху, і все зрозумієте.

Змінено користувачем Serg20279
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на був день приколів, щось поламалось в них зробили за півдня, що радує) але айпитв працювало через Ж*пу постійно його приходилось активовувати(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора працівники Airbites (Чи їх підрядники) сунули дрота із даху до сусідів на 3-й поверх. І пошкодили мені інтернет лінію від Beeline.

Кому скаргу подавати?

Я майже добу без нета по вині Airbites. Хтось буде шкоду компенсовувати?

P.S. Працівники самі сказали, що вони від Airbites, а працівники BeeLine підтвердили факт, що поруч із їхнім дротом (що йде до мене) прокладений дріт, від Airbites , на останньому здерта опльотка. А Білайновський перетертий, пошкоджений, мабуть, коли запихали в отвір дріт - пошкодили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...