Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Сегодня утром набрал номер поддержки, та что на ул. Винниченка, и поинтересовался про технологию подключения.

Девушка меня заверяла что в каждую квартиру техники заводят оптоволокно. Я у нее переспросил, может витую пару, обыкновенный кабель, но она меня заверила, что именно оптоволокно, и никакого дополнительного оборудования техники не устанавливают у абонента. А проводят кабель через щитовую. Понятно, что для этой девушки нет разницы между оптоволокном и витой парой...

А как проходит авторизация на сайте? А если "украдут" айпишку? Интересно все таки про типа и способ подключения узнать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня утром набрал номер поддержки, та что на ул. Винниченка, и поинтересовался про технологию подключения.

Девушка меня заверяла что в каждую квартиру техники заводят оптоволокно. Я у нее переспросил, может витую пару, обыкновенный кабель, но она меня заверила, что именно оптоволокно, и никакого дополнительного оборудования техники не устанавливают у абонента. А проводят кабель через щитовую. Понятно, что для этой девушки нет разницы между оптоволокном и витой парой...

А как проходит авторизация на сайте? А если "украдут" айпишку? Интересно все таки про типа и способ подключения узнать.

Ну цього точно ніхто не знає навірняк віта пара, а з другої сторони пройде років 5 - 7 можливо 10 і появится слоган "Гігабіт в кожен будинок", б і буду пропонувати 100 мег - 200 - 300 - і так далі до самого гігабіта кому як буде подобатись той і підключиться... А ще через 5 - 10 років 10 гагабіт в кожну квартиру і таким чином оптика себе виправдає. А віта пара застрягне нга гігабіті... і ти більше язараз кладуть 100 мегабітні віті пари і не 1000 Mb...

Ну це все припущення і фантазіїї....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://myairbites.net.ua/forum/ тут вам все розкажуть адміни! Без уваги не залишать це точно, справляють хороше враження. Мене пообіцяли завтра підключити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ви не праві автризація проводиться одноразово, і повторна авторизація буде потрібна тільки після переустановки віндовса :blush:

Ніфіга непоняв :blink: Що це за така система авторизації і кудою? :huh: Через браузер?

А сюди http://myairbites.net.ua/forum/ без реєстрації не пускає :mdr: Ну хто такі форуми придумує? :angry:

Змінено користувачем Maniko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОцікавився в користувача з Рівного якістю послуг, ось що мені відповів:

Доброго дня!

Користуюсь Ейрбайтсом десь півтори місяæ, за цей час особливих нарікань не було. Був правда один раз момент коли був відсутній інтрнет на протязі доби, але його не було зі Львова у всіх. А так мережа, інтернет, телебачення (айпіТВ) працюють класно. Я перейшов з Волі. в Волі сервіс та інтернет гірші. В Волі інтернет через vpn, ерйбайтсі інтрнет відразу з мережею.

Як в Луцьку незнаю, але в Рівному æлком задоволений послугами даної компанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОцікавився в користувача з Рівного якістю послуг, ось що мені відповів:

Доброго дня!

Користуюсь Ейрбайтсом десь півтори місяæ, за цей час особливих нарікань не було. Був правда один раз момент коли був відсутній інтрнет на протязі доби, але його не було зі Львова у всіх. А так мережа, інтернет, телебачення (айпіТВ) працюють класно. Я перейшов з Волі. в Волі сервіс та інтернет гірші. В Волі інтернет через vpn, ерйбайтсі інтрнет відразу з мережею.

Як в Луцьку незнаю, але в Рівному æлком задоволений послугами даної компанії.

Я так думаю як хлопці прийдуть встановлювати, дай їм пару рублів кожному на лапу і нехай зроблять настільки хорше як би вони самі б ним користувались, тобто шоб все було на 10 балів тоді думаю буде менше проблем. І це до речі не хабар це заохочення для того щоб їм не було впадло нормально все і якісно зробити. ТОбі буде добре вді нормально і стабільного інету а їм те що їхню працю поважають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це справді плюс що у мене 9 поверх чи без різниці?

Дивлячись звідки вони підводять - з криши чи з подвалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОцікавився в користувача з Рівного якістю послуг, ось що мені відповів:

Доброго дня!

Користуюсь Ейрбайтсом десь півтори місяæ, за цей час особливих нарікань не було. Був правда один раз момент коли був відсутній інтрнет на протязі доби, але його не було зі Львова у всіх. А так мережа, інтернет, телебачення (айпіТВ) працюють класно. Я перейшов з Волі. в Волі сервіс та інтернет гірші. В Волі інтернет через vpn, ерйбайтсі інтрнет відразу з мережею.

Як в Луцьку незнаю, але в Рівному æлком задоволений послугами даної компанії.

Ти в одного запитав. Хтось в мене запитає - я тоже Білайном задоволений. І всіх кого привів до цього провайдера - задоволені. Одна людина - об'єктної оцінки не дасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ відповідь адмні з форума AirBites на рахунок Львівської, цього року підключення не планується більше детальна інформація буде пізніше.

Нажаль але прийдеться все таки чекати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40-ый квартал обещают подключить через полтора месяца, тоесть к Н.Г. Сидим ждем ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩО кажуть про Соборності непарну?

Сьогодні з цього ж питання телефонував їм,дамочка сказала,що планують розширятись,проте нічого конкретнішого сказати не змогла.Записала номер і адресу-каже передзвонять як тільки щось по Соборності буде чути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто подключился, та расскажите вы подробно, как проходит авторизация для интернет, по какому принципу дается доступ в интернет? Я на форуме читал, ничего не понял. Там пишут: пройти авторизацию на сайте и переподключиться. Куда переподключиться? Нихт фирштэйн :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коннектишься по локальному адресу. Заходишь в кабинет, точнее, всё это они сами делают, там прописывается мак-адрес твоей сетевой карты. Переподключаешься и получаешь уже внешний ай-пи. В роутере клонируешь тот мак, что в кабинете прописался. WAN connection type - Automatic IP. В общих чертах  - так.

Переподключиться - в сетевых  подключениях. Отключить-подключить сетевую карту.

Змінено користувачем Alexasha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ніяких програм авторизаторів і паролів? Авторизація лише по ІР та МАС адресу? Вротмнєногі це ж не провайдер а просто скарб для любителів халявного інтернета :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всё верно, логин-пароль от билайна так и остался.  Объясни чем халявнее других.

После роутера и на билайне  и на ОГО хоть сколько компов подключай.

Змінено користувачем Alexasha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коннектишься по локальному адресу. Заходишь в кабинет, точнее, всё это они сами делают, там прописывается мак-адрес твоей сетевой карты. Переподключаешься и получаешь уже внешний ай-пи. В роутере клонируешь тот мак, что в кабинете прописался. WAN connection type - Automatic IP. В общих чертах - так.

Переподключиться - в сетевых подключениях. Отключить-подключить сетевую карту.

Это что, надо будет каждый раз авторизоваться на сайте, и перегружать роутер после авторизации для того, чтобы появился интернет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Объясни чем халявнее других.

Халява в тому що можна в когось знайомого, хто вже підлючений поставити свіч і через нього себе підключити до мережі, прописати собі чужий ІР і МАС і мати халявний інет.

Змінено користувачем Maniko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это что, надо будет каждый раз авторизоваться на сайте, и перегружать роутер после авторизации для того, чтобы появился интернет?

Звичайно ні, це робиться один раз коли приходять тебе підключати, привязують МАС адрес твоєї карти до виданого тобі ІР, от і вся авторизація :D

Змінено користувачем Maniko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...