Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, Соромітник сказано:

Так от ці мудаки ремонтують лінію лише тим хто викликав майстра.

Я так і не знайшов яким чином це можна зробити. Поділись інфою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, sergkots said:

Я так і не знайшов яким чином це можна зробити. Поділись інфою.

 

Можна передзвонити на гарячу лінію чи зайти в офіс напевно. Я щось не догнав якою інфою ділитися ? :) телефоном ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

Можна передзвонити на гарячу лінію чи зайти в офіс напевно. Я щось не догнав якою інфою ділитися ? :) телефоном ?

Саме так - номер телефона цікавить. Офіс знаю де а от номер лише з автовідповідачем знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Саме так - номер телефона цікавить. Офіс знаю де а от номер лише з автовідповідачем знайшов.

 

Туди додзвонитися, це в лотерею виграти!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Oli сказано:

Лише 5 оператор погодився повідомити адмінам в Луцьк!!!!

А по якому номеру можна живого оператора знайти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додзвонитися і поспілкуватися взагалі ніколи не було проблем. І вирішується в них все більш-менш адекватно.
Ну але до останньої фішки я не був готовий :)
На автовідповідачі обираєш типу інтернет, технічні питання, інтернет здох і не дише.... потім декілька хвилин слухаєш про комп, роутер і софт.... потім тиснеш кніпку для з'єднання з оператором.
Терпіння :) головне терпіння

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Соромітник сказано:

потім декілька хвилин слухаєш про комп, роутер і софт....

Це було.

19 хвилин тому, Соромітник сказано:

потім тиснеш кніпку для з'єднання з оператором.

А цього мені не пропонували або не дотерпів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в нас сьогодні з ранку до обіду не було інета по всьому будинку і я бомбив техпідтримку. Ітернет в будинку зникає регулярно не рідше 3- разів на тиждень. Вислухав рівень 1, хлопчика-консультанта, який стандартно, як заведений, включіть напряму, перезавантажте, пропінгуйте, в сейф режим, трасу Гугла (це все треба прослухати і зробити, бо рівня 2 не буде). Далі ріень 2 -техпідтримка, невперше потрапляю на Тетяну, злу і непохитну. Але сьогодні вона щось там перевіряла, діагностувала і видала чергове " у нас обладнання працює нормально" треба викликати майстра на завтра, послуга платна, якщо проблема в "мені" (а це зробити не складно), а якщо терміново на сьогодні, то безумовний виклик - 50 грн. На мої заклики, що мол у моїх сусідів теж відсутній інет монотонно -"заявок з вашого будинку не було. Оформляти заявку на завтра?". А на питання, мол що треба, щоб прийшли перевірили своє обладнання на дім, відповіла, що має бути більше 3-х заявок з будинку. Я напряг сусідів, проконтролював, щоб було більше 3-х звернень і знову на гарячу лінію. Ось тут я і застряг на першому рівні, бо консультант перевіривши що звернень більше 3-х, спокійно так: "ми відправимо вам сьогодні до вечора техніка, АЛЕ ЦЕ ВАМ НІЧОГО НЕ ДАСТЬ - ВІН ПРИЙДЕ, ПЕРЕВІРЕ, ЩО ОБЛАДНАННЯ ПРАЦЮЄ, І ПІДЕ. Оформити Вам платний виклик?" Я чуть не поперхнувся :)

Він прийняв від мене на нього ж скаргу :D. Я відчув себе Дон Кіхотом.

Але о 14-ій інет з'явився і прийшла СМС про "вибачте за незручності" ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31/01/2018 закінчуються акція на інтернет від Волі, вже підключив Київстар, поки задоволений.

питання, хто відключався від волі недавно, яка процедура?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що ви можете дозвонитися. Останні спроби в мене не вдалися. Я постійно скандалю з ними бо якість лінії, хоча б до стану Аірбайтса, так і не довели. Коли іде до підключення оператора, то вибиває. Проте є можливість спілкуватися через клуб де і можна залишити заявку. В мене є запасна лінія - Укртелеком, а от в кого немає, то як залишити заявку? Да, якщо ви телефонуєте до волі вперше і Вас просять для зручності ввести номер договору, не робіть цього, бо більше не дозвонетеся. Я спочатку звонив з одного номера, дозванювався, після того як ввів номер договору, з цього номера дозвонитися не можу, спробував з іншого, після того як ввів номер договора - обрізало. Майте на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, St@S_ said:

31/01/2018 закінчуються акція на інтернет від Волі, вже підключив Київстар, поки задоволений.

питання, хто відключався від волі недавно, яка процедура?

 

Полюбе треба йти в офіс і розривати договір. Процедура займає декілька хвилин.
Оператор не допоможе. Якщо просто відключити в кабінеті послугу то продовжить жерти 25грн на місяць

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Oli сказал:

@vaz75

 

Тебе теж щоразу питають як звати?

так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Oli сказал:

Проблеми були по всьому місту... 

 

У всіх в той самий час включилося.

Тим паче, дивна (дратуюча) політика - впарити непотрібну послугу. Багато ведеться і платить, навіть не розуміючи, що їх розводять як лохів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, vaz75 сказано:

Тим паче, дивна (дратуюча) політика - впарити непотрібну послугу. Багато ведеться і платить, навіть не розуміючи, що їх розводять як лохів.

 

 

я відразу на Київ дзвоню, залишаю номер договору, відповідь прошу на пошту.

 

в квартирі їм робити нема що, в мене кабель а не модем від ТВ-кабеля

 

image.png.a0b42cbdc33add356902a287081ebb17.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, vaz75 сказал:

Тим паче, дивна (дратуюча) політика - впарити непотрібну послугу. Багато ведеться і платить, навіть не розуміючи, що їх розводять як лохів.

 

Дивна, не дивна, а заробіток регулярний. Я вже вище писав як поспілкувався з техпідтримкою, так що Ви, будучи навіть вискокласним спеціалістом з усім витікаючим не зможете довести що проблеми в них. Що заважає обмежити швидкість, змінити інші налаштування на порту? Перед приходом в двері "хлопчик" з'єднається з мобілки з комутатором, змінить налаштування і в двері, до конектора з своїм ноутом - "От, лінія працює чудово! О, і в Вас вже працює, мабуть Ваш порт окислився, треба було пару раз конектор висунути-всунути". Це як мінімум. Я так зрозумів що кабель від їх порта до мого теж мої проблеми, хоча раніше підтримка була до мого порта, включаючи кабель (те що вони його погано закріпили, це їх проблеми).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...