Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Станом на 13:30 швидкість закачки/відправки файла 7/4 Мб/сек. Зранку не міряв, але сторінки набагато шустріше відкривались ніж вчора. Тобто це не залежить від мого роутера, ПК, програмного забезпечення, так само як і на іншій стороні, згідно логіки, саме те що втирає служба підтримки. Залишається кусочок "кабеля" між клієнтами, а це вже проблеми провайдера. Тобто якщо speedtest показує нормальну швидкість, а інтернет тупить, то ріжуть вони трафік програмно або обладнання не витягує навантаження. Але ж і це не проблеми клієнта. От покази speedtest (94/95) та 2ip (69/58) суттєво відрізняються, мабуть тому що на speedtest (і на сервера з перевірки) в Волі програмно виставлений пріоритет. Висновок один: показник SpeedTest використовувати не можна - брехня. Доречі, в Укртелекома показники співпадають. Так само показники теста швидкості інтернета 2ip відповідають наміряним мною при відправці файла.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заявочку оформив, сказали 50грн буде якщо технік щось буде робити... Сказав в квартиру непущу, аля колишній абонент ейрбайтс, хай шманають горище...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Пошкодженна оптіка яка іде на Луцьк

Обіцяли відремонтувати до вечора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, WILDCHILD сказано:

Пошкодженна оптіка яка іде на Луцьк

Обіцяли відремонтувати до вечора.

 

Ось за таке дякую!!!

 

В кабінеті пише аварія в будинку, до 18:00 зроблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досиджую залишок грошей і підключаюся до Київстара, бо діла не буде з цими чуваками

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

досиджую залишок грошей і підключаюся до Київстара, бо діла не буде з цими чуваками

 

все норм, включили як і писало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого є контакти майстра Київстару, що обслуговує Кравчука. Хочу тікати, але Київстар не дуже спішить до нових клієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, sergkots сказано:

Хочу тікати, але Київстар не дуже спішить до нових клієнтів.

Відчуваю, що віддік з Волі на користь КС - відчутний, раз майстрів не вистачає.

 

Ще та Воля зі своїм ТВ набридає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

Відчуваю, що віддік з Волі на користь КС - відчутний, раз майстрів не вистачає.

 

Ще та Воля зі своїм ТВ набридає.

Та у мене ситуація така, що через стіну в сусіда є київстар, а мій будинок не хочуть підключати якогось милого. Підозрюю, що колишній голова осбб не дав доступу до горища коли ставили обладнання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київстар 140 грн / 100мбіт

Датагруп  130 грн / 100 мбіт.

З акціями дешевше кілька місяців.

Маю і те і те в під'їзді. ДГ в квартирі взагалі :)

тому і думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі, на роботі мав ДГ – особливих бочин не помічав
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Соромітник сказал:

Впринципі, на роботі мав ДГ – особливих бочин не помічав
 

ага, до першої поломки, в 99% випадків поломка перед вихідними чи святами й тих самих 99%, що зроблять тільки після вихідних (свят)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже пару місяців не користуюсь волею  (і не користувався, бо не поповнив рахунок коли airbites продався), як мені пояснив оператор, я типу не погодився на подальше надання послуг. Користуюсь КС. Але! Воля кожного місяця шле рахунки, оптимісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене воля за останніх два місяці дістала. постійні збої в роботі. то на годину, то на 3, то на пів дня.

не буду брехати але так десь через день-два точно

я за 5 років користування Airbites один раз викликав майстрів. не було два дня інтернету. ну і десь ще разів 6 пропадав на пару годин.

але за 5 років. а тут он воно як...

треба мабуть міняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу тікати, але Київстар не дуже спішить до нових клієнтів.


Якщо у Вашому будинку немає обладнання від Київстару, то відповідно ніякий майстер інтернет Вам не прокладе... По Колізею підключаються тільки 9-ти поверхівки, де обладнання стоїть поблизу тех. поверху. Якщо б воно знаходилося у підвалі 9-ти поверхівок, як це у екс-Аербайтсу, то б підключення було можливим. А так, якщо все-таки кабель вести, то довжина лінії до Вас буде перевищувати встановлену норму і сигналу просто не буде.... Щось подібне стосується тих, хто пише у ПП стосовно приватного сектору, він взагалі не підключається при будь-яких умовах.

А так, на практиці, підключення відбувається на протязі до 2-3 днів. Заявки на ремонти/несправності у абонентів усуваються в срок до 24 годин, навіть у вихідні.

Акція -50% для тарифу Безлім 100 діє для підключень до 31.10.17. Тариф Все разом-30% діє на постійній основі (50Мбіт/сек провідний інтернет і тариф Київстар Онлайн на Ваш мобільний КС - усе разом за 105грн/міс). Є ще телебачення, але це окрема тема. Якщо що пишіть у ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, kyivstar сказал:


Якщо у Вашому будинку немає обладнання від Київстару, то відповідно ніякий майстер інтернет Вам не прокладе... По Колізею підключаються тільки 9-ти поверхівки, де обладнання стоїть поблизу тех. поверху. Якщо б воно знаходилося у підвалі 9-ти поверхівок, як це у екс-Аербайтсу, то б підключення було можливим. А так, якщо все-таки кабель вести, то довжина лінії до Вас буде перевищувати встановлену норму і сигналу просто не буде.... Щось подібне стосується тих, хто пише у ПП стосовно приватного сектору, він взагалі не підключається при будь-яких умовах.

А так, на практиці, підключення відбувається на протязі до 2-3 днів. Заявки на ремонти/несправності у абонентів усуваються в срок до 24 годин, навіть у вихідні.
 

Шановний якшо часний сектор не підключаєте то коли ви ті соплі заберете які висять на Відродженя наприклад ?

Колізей не підключають чи нехочуть? (колись підключали по підвалах и в 100 метрів вкладалися)

Зацепи і досі підключають по підвалах і все працює.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зацепи підключають по підвалах, бо там стоїть обладнання.
У Колізеї біля тех поверху. Різниця зрозуміла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kyivstar, правильно, обладнання немає. А коли ви починали розводити інтернет, то обладнання вже було у будинках, так? Скільки вже раз дзвонив, але відповідь одна й та сама - немає можливості бо нема обладнання. Я так зрозумів що мені зараз терміново треба добудувати 4 поверхи щоб теоретично така можливість з'явилася, бо ви ж тільки у 9-поверхівках проводите. А 5-поверхівки чим завинили? Центр міста... Укртелеком теж не має бажання нові технології випробовувати на мешканцях 5-поверхівок і оптику веде тільки в новобудови. Класні бізнесмени - бачуть що попит є, Волю люди не хочуть й близько бачити, здається скоріше пропонуй свої послуги й коси бабло, а ні!

Доречі, інтернета станом на 18:20 вчора ще так і не було, тому добре що маю Укртелеком як запасний варіант. Перевірив о 19:00 і переключився, але протягом вечора інтернет пропадав ненадовго ще 3 рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, kyivstar сказано:

. А так, якщо все-таки кабель вести, то довжина лінії до Вас буде перевищувати встановлену норму і сигналу просто не буде....

А що оптика набагато дорожча за мідь?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ааа, тепер зрозуміло, тільки от неможу догнати чому на пятиповерхівці Щусєва 2 є інтернет від київстару і на сайті пише, що є можливість підключення, а kyivstar  пише що кінути шнур в приватний сектор впринципі неможливо, хоча відстань там зо три десятки метрів не більше. Поясніть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава доволі фірма "Воля".
Звонить сьогодні "товариш" від Волі і каже "Доброго дня, це від Волі, ви подавали заявку про проблеми з інтернетом". Питаю, коли. "Можливо ви відповідали на питання анкети про якість інтернета..." . Справа в тому що дійсно, колись я поставив нижче середнього бал за якість, але ж вже скільки часу минуло. А от сьогодні вночі об 00:08 в черговий раз інтернет пропав і я їх згадував не злим тихим словом. І раптом передзвонили. Розповів "товаришу" про проблеми, якраз що вночі інтернет пропадав, про те що індикатор крутиться на деяких сайтах при повністю завантаженій сторінці і про те що швидкість вивантаження дуже низька (до "глобального" пропадання інтернету була 10/3, після дзвінка 5/5 МБ/сек, на час написання /3,56 МБ/сек при тому що має бути 12/12, файл на гуглообмінник залити неможливо, мабуть там сервера дохлі стоять, як я зрозумів після дзвінка). І знову почали про SpeedTest. Так, швидкість 94/96 Мбіт/сек, зараз навіть 94,82/97,96 Мбіт/сек. Кажу людині що 2ip та SpeedTest показують різну швидкість при тому що при Укртелекомі показники однакові. Чому? "SpeedTest - це глобальна міжнародна система визначення швидкості, яка дає правильний незалежний показник..." - каже. А я питаю, чи знає він по якому принципу визначає швидкість SpeedTest. Яка ви думаєте була відповідь? "Ні"! І це мені людина розказує що SpeedTest наше все, що він надає найточніші результати, навіть точніші ніж іде реальна передача файла від одного ненавантаженого ПК до іншого ненавантаженого ПК. Як таке може бути? Всім розповідати "казки" і навіть не прочитати хоча б в тому самому інтернеті як відбувається тестування швидкості...
Коротче, сказав що й кажу завжди, як тільки буде доступний якісний провайдер, то тікаю без обдумань, проте якщо зможуть зробити якісний канал, то залишуся з ними.
P.s.: Ну от де людська логіка? Якщо маєте дістаючого клієнта, то невже не можна зробити виключення щоб позбутися тих неприємностей та налагодити нормальний канал, навіть шляхом усунення всіх обмежень, тим більше що мій трафік можуть передивитися, можуть глянути по логах що де й коли. Боїтеся що напишу що можуть зробити нормально, то можна й домовитися щоб не писав, просто домовитися, без зайвих умов. Нема спеціалістів? Ну один точно є, бо спілкувався з дівчиною з самого початку, а може й та звільнилася. От все аби як, проте задовбали вже зі своїми акціями на телебачення. Яке може бути телебачення, якщо вони інтернет нормальний зробити не можуть. Так, я розумію що для тих хто "клюне" піде обов'язкове підняття тарифів, а бабло треба грести. Якщо ціни піднімуть, то ще більш послаблять павутинки які тримають з ними.
P/p.s.: Дозвонитися до них вже неможливо, принаймні якщо вони знають хто і звідки звонить - перевірено. Коли нещодавно пропав інет і треба було дізнатися коли з'явиться, то я дозвонитися не зміг, спробував різні варіанти через їх меню - викидає. Так, дуже багато дзвонять, всім розповідати, де ж вистачить, на форумі написано... А як я можу зайти на форум якщо інета нема? Опс. Я можу, в мене Укртелеком є ще, а от як іншим бути? Сервіс, клмнйпрст!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Під кінець жовтня я все ж подумав що терпіти постійні глюки з інтернетом немає бажання і розмістив заявку в Київстарі, так як Датагруп мав в офісі і не особо кайфував.
І тут по-порядку :)

 

Киїівстар почав наше знайомство з того що відразу пояснив хто є хто.
Заявку я оформив на наш Регіон-2 за 105 грн на місяць (телефон+інет). Але зжерло воно для вєрочкі 120 грн бо тариф купленої для того сімки був типу національний.
Як пояснили мені на гарячій лінії ‒ сам дурак і тариф в тебе тепер буде 120 грн... еммм... ну але типу погодилися розмістити заявку на зміну тарифу згідно моєї заявки.
Через 3 дні я передзвонив поцікавитися як там в них справи :) сказали що заявка розглядається 5 днів і скоро мені палюбе передзвонять.... пройшло три тижні :) .... чекаю 

Інтернет, доречі, в них такий же паскудний як і в Волі ‒ періодично кудась дівається, а один вечір так взагалі купа битих пакетів сипалася так що довелося лягати спати раніше :)
Почекаю до кінця місяця і певно перейду на Датагруп. Бо так мене ще ні один оператор не посилав.

На роботі маю в двох кабінетах Волю і цей "провайдер" на днях пробив дно жадібності та тупості. В офісному центрі у всіх пропав інтернет через обрив зв'язку. Так от ці мудаки ремонтують лінію лише тим хто викликав майстра. Я розпустив персонал і день чекав поки прийшли :) а коли прийшли то зробили лише в одному кабінеті та сказали викликати їх ще раз щоб зробити в сусідньому. О*уїли і всі сусіди, яким теж довелося викликати "тех.підтримку".
Це, курва, абзац. Клієнтський ля сервіс...

 

Зараз знімаю офіс з Люкслінком і за місяць жодного глюка не було. Насторожує :) але факт. Хоча ще не пересікався з їхнім сервісом.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...