Перейти до змісту

Забуті військові частини Луцька


vasylhrt

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Ні точно не вона.

Там така цілісність всього була до 2007р. Та й в Гараджі база звязку а не ПВО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в гараджі був не раз, приміщення там не такі, хоча з описом на сайті схоже.

може біля Тростянця? там була частина і її розформували

ракетна частина в яромелі відпадає, в ній були СС-20. на сайті ж вказано

Заброшенная воинская часть ПВО. Расформирована в 2003 году. На вооружение было ЗРК типа «Оса» и С-125. Личный состав становил около 150 человек. На территории части имеется: бункер пуска ракет, две казармы, столовая и ремонтно-технические помещения.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, чи в цю тему. хоча приміщенні і не було спочатку для військової частини, але для військового госпіталю. фоторепортаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Військова частина в Сокиричах

Скільки грошей закопано в землю, і все марно. А людям на ті часи придбати мішок цементу чи 1000 цеглин-супер проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це нічого що будувала ці об"єкти одна країна і тривалий час вони були використані на всі сто відсотків, а довела до руйнації ці об"єкти вже інша країна у якої не було вже грошів на їх утримання ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

не знаю, чи в цю тему. хоча приміщенні і не було спочатку для військової частини, але для військового госпіталю. фоторепортаж.

А я колись там строкову службу проходив в/ч А 1335 (717 окремий батальйон звязку)...... Знищили приміщення....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот тут еще интересная штука расположена. но, как водится, все что можно разрушить - порушено. все что можно повалить - развалено :dont:

а вот и заповедь для потомков. расшифруйте

Завжди цікавило питання - А що там було за совьетів? :sq_ye:

Управляли ракетними військами десь під житомиром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...