Перейти до змісту

З днем ріелтора


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Хороший ріелтор завжди знає не менше нотаріуса,адвоката, іженера,дизайнера і фінансиста.

І ще знає купу різних посадовців та клерків, та просто потрібних людей,без яких справа рухається дуже вяло.

А уявлення , просто звів покупця з продавцем- дуже поверхневе.

 

Ключове питання, скільки їх в нас таких , хороших.

Але так і в будь якій галузі, профі дуже мало.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начали за здравіє - закінчили як завжди!

 

Можна було просто наисати - немає у нас грамотних ріелторів.  Одиниці. А це не рахується. При тій масі, скільки їх є.

Тому й виходить, що

7 годин тому, Nokian сказано:

просто звів покупця з продавцем

На прохання автора, я грохнув тему про недобросовісних ріелторів. Але, як то говориться, осад лишився. Ще й зовсім неприємний. Навіть для мене! Бо подробиці були мені в приват. Озвучувати їх я тут не стану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Nokian сказал:

Хороший ріелтор завжди знає не менше нотаріуса,адвоката, іженера,дизайнера і фінансиста.

І ще знає купу різних посадовців та клерків, та просто потрібних людей,без яких справа рухається дуже вяло.

Хороший БУДЬ ХТО завжди знає не менше нотаріуса,адвоката, іженера,дизайнера і фінансиста.

І ще знає купу різних посадовців та клерків, та просто потрібних людей,без яких справа рухається дуже вяло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Давно запитати хотів, як у вас получається творити такі змістовні оголошення?Слайд1.JPG

враження ніби третьокласники там працюють.  не хочу когось образити чи підігнати під одну лінійку але половина оголошень олх від "бізнесу" такого характеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай оголошення такого типу викладають всякі "шарашки", а не нормальні ріелтори, які поважають себе та свою компанію.

І, нажаль, таких переважна більшість і тому, дуже часто, якраз вони створюють імідж ріелтора в Україні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...