Перейти до змісту

З днем ріелтора


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

АТ "Волинське агентство нерухомості" вітає усіх колег з професійним святом - днем ріелтора!

Бажаємо Вам гарного настрою, наснаги в роботі, здоров'я і благополуччя Вам та Вашим родинам!

91ccb4d841a1c014209b447d84d341cc.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю. Бажаю вам побільше успішних продаж, і щоб клієнти залишались завжди задоволені вашою працею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Знов таки, ВІТАЄМО усіх!

9 жовтня 2000 наказом № 24 Міністерства праці та соціальної політики України до Довідника кваліфікаційних характеристик була внесена професія «Агент з нерухомості». Країна визнала необхідність існування такої професії, як рієлтор.

З тих пір за традицією працівники ринку нерухомості відзначають цього дня своє професійне свято.

1219863185_image00012.jpg

Бажамо усіляких гараздів та можливості усім стати нашими клієнтами, для покращення своїх житлових умов!

(..і гарної музики Вам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 11 місяців потому...

c_2222_wdr01c.jpg

"Волинське агентство нерухомості" вітає колег, партнерів, клієнтів та потенційних клієнтів ;) з Днем ріелтора!

Зичимо добробуту та всього найкращого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

day_rielt1.jpg

Вітаємо!

Мирного неба, вдячних клієнтів, наснаги та успіхів в труді!

Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риелторы, вы и есть та самая "недвижимость". Особенно после предоплаты.

Предлагаю переименовать свой скромный празник в День паразитов и нахлебников.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риелторы, вы и есть та самая "недвижимость". Особенно после предоплаты.

Предлагаю переименовать свой скромный празник в День паразитов и нахлебников.

Не хочу нікого образити, але за день до цього був День юриста і таких речей не писали чомусь...

ЗІ. Передоплату ми не беремо (якщо Вас десь "розвели", то не екстраполюйте то на всіх).

ЗІІ. Кажучи "нахлібники" Ви що маєте на увазі? Ми в нікого нічого не просимо, окрім оплати за наші НАДАНІ послуги. Немає послуг - немає оплати, якщо інакше - див. попередній абзац.

Дякую за привітання ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

c_2222_wdr01c.jpg

Вітаю з днем рієлтора, бажаю успіху в діяльності, хороших та вдячних клієнтів, терпіння та міцного здоровя.

 

А за комент вище скажу - просто в нас не всі люди вміють цінувати працю інших, особливо ринок послуг .

Може це від бідності чи від скупості  - думаю ситуація в кожного своя. Варто цінувати працю інших людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.10.2014 at 17:27, Volyniaka сказано:

Передоплату ми не беремо

ВИ, швидше вийняток, можливо. І то не факт.

Була на борді тема про ріелторів. І на скільки мені особисто довелося із ними стикатися - то таких більшість. Головне - це збрити бабло. Решта - пофіг.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Zheny@ сказано:

... Головне - це збрити бабло. Решта - пофіг....

 Зрештою, як і всюди ;)

Я ніколи не казав, що ми благодійна організація (коли кажуть,що "Вам це безкоштовно" - брешуть!!!), але й гроші за "воздух" ми не беремо.

Нами був підготовлений і багатьма (але не всіми) агентствами підписаний документ, де зокрема, сказано:

"Не використовувати некомпетентність (необізнаність) своїх клієнтів у питанні кон'юнктури цін на ринку нерухомості та незнання ними встановлених законами чи іншими нормативними актами порядку та процедури підготовки та здійснення правочинів з нерухомим майном."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Зрештою, як і всюди ;)

Ти ж сам вище казав, не розписуватися за всіх ;)

Не завжди бабло головне!  Бувають випадки, коли людям просто робиш Добро. Безоплатно.

Якщо чесно, то я цієї "професії" не розумію. Взагалі.  НЕ в образу тобі буде сказано, але у більшості цих продавал - подвійна вигода.

Збрили касу з продавця за "послуги" і з покупця за "послуги".  І одному "буцім-то знайшли клієнта, і іншому". На фіналі, просто звели 2-х людей.

І на бабло попали - обоє. ТІльки не ріелтор.

З рештою, звичайне оголошення в газеті, дало б однаковий результат для обох учасників угоди. Без додатковго попандосу на лаве!

Вони б зустрілися напряму! 

Єдиний випадок - коли людині категорично не вистачає часу на пошуки продавця / покупця.

за часів СРСР люди знаходили житло по всій необ'ятній. І мінялися і продавали і купували і т.д. І не було ніяких ріелторів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в СРСР не було сексу теж,

Ну і безробіття, наркоманії, бідних і багатих і ще багато, багато  чого не було.

А заздрісники були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Nokian сказано:

А ще в СРСР не було сексу теж,

Ну і безробіття, наркоманії, бідних і багатих і ще багато, багато  чого не було.

А заздрісники були.

*ля, як в муку! чесно.

Я не заздрю, якщо ти про це. Люди за нерухомість вбивають одне одного. І якщо ріелтор десь лоханеться із кимось, то його можуть і "наказати" за це.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Nokian сказал:

А ще в СРСР не було сексу теж,

Ну і безробіття, наркоманії, бідних і багатих і ще багато, багато  чого не було.

А заздрісники були.

а потім з"явилисися ті хто дав людям секс, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в якому навчальному закладі навчають цій професії?

Я коли бачу в цікавому оголошенні напис "бізнес" чи "анество" то у мене настрій пропадає.Одна справа коли людина звертається до ріелтора по допомогу, а інша-це луцькі агентства нерухомості....купа неіснуючих оголошень і 10 телефонних номерів одного ріелтора і купа всяких казок. Не ускладнюйте простим людям життя. 

Зі святом вас...успіхів, процвітання, мудрості та людяності вам у вашій не легкій роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Якщо чесно, то я цієї "професії" не розумію. Взагалі.  НЕ в образу тобі буде сказано, але у більшості цих продавал - подвійна вигода.

З рештою, звичайне оголошення в газеті, дало б однаковий результат для обох учасників угоди. Без додатковго попандосу на лаве!

Вони б зустрілися напряму!

Женя, це професія посередника, який має знати де шукати тих хто продає і тих хто купує. Причому в залежності від того на кого він працює, він має або продати по максимально можливій ціні, або купити по мінімально можливій. Точно теж саме роблять і всі, хто щось купує та продає, але не є виробником цієї продукції: валютчики, базарники, та ін., та майже вся сфера послуг.

Прикро, що професія у нас молода, але вже настільки загажена аферистами та непрофесіоналами що тавро лягло на всіх хто має відношення до неї... як ти не старайся її відбілити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Zheny@ сказано:

... Якщо чесно, то я цієї "професії" не розумію. Взагалі.  ...

"Зліпивши" першу угоду з ланцюжком в 2-, 3- квартири, зрозумієш ;)

ЗІ. Усім, хто вважає ріелторів за паразитів,  рекомендую глянути, хоча б,  на адвокатів: тупо за заяву в суд 500 гривасів. (Ну і хто тут паразит?) )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Volyniaka сказано:

ЗІ. Усім, хто вважає ріелторів за паразитів,  рекомендую глянути, хоча б,  на адвокатів: тупо за заяву в суд 500 гривасів. (Ну і хто тут паразит?) )))

Пардоне муа, щоб стати адвокатом, потрібно вчитися в універі 5 років, стажуватися кілька років, далі атестуватися на отримання статусу адвоката, і лише тоді (якщо вдало здасиш іспит), можна отримати довгоомріяну "корочку". Це купа витрачених грошей, часу та нервів. А де навчають професії "ріелтор" і наскільки високий поріг входження у цю професію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Serpent сказал:

Пардоне муа, щоб стати адвокатом, потрібно вчитися в універі 5 років, стажуватися кілька років, далі атестуватися на отримання статусу адвоката, і лише тоді (якщо вдало здасиш іспит), можна отримати довгоомріяну "корочку". Це купа витрачених грошей, часу та нервів. А де навчають професії "ріелтор" і наскільки високий поріг входження у цю професію?

То ми платимо їм за корочку чи за справи? Бо щось жоден адвокат не хоче братися за справу, з оплатою після перемоги в суді і тільки після перемоги. Бо з чого я заплачу, якщо суд програв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

То ми платимо їм за корочку чи за справи?

Фактично - повертаємо витрачені за довгі роки навчання кошти. Хоча з іншої сторони, я, до прикладу, і не лише я, не складу грамотний позов до суду. Щоби із розумними фразами і правильними визначеннями. Ну  і, мабуть, не всі адвокати беруть гроші наперед.

 

Для мене ріелтор, таксист, продавець книжок по офісам - не професії. Звісно, коли 2-3-4 квартири продаси, і отримаєш свої 500 - 1000 у.о. за кожну, то звісно! Можна і професією назвати.  Адже прибуток приносить!

Таксист, мав би бути водій (професія) а далі уже сфера послуг, а не видурювання бабла на рівному місці, і "вигнали з роботи за п'янку - піду таксувати".

ні екзаменів ніхто не здає ні на знання ПДР, міста, з рештою, хоча і несуть відповідальність за житття пасажирів, в теорії, а по факту, мабуть, перший втіче, не дай Бог щось.  Продавці книжок - окрема тема і не тут її мусолити.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...