Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

ходила сьогодні на поле. моя виноградна колекція пережила зиму майже у повному складі. радію, бо ж немало праці вторік туди було вкладено.

схоже у нас колись таки буде бордовка на виноградній плантаціїї)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, lanima сказал:

ходила сьогодні на поле. моя виноградна колекція пережила зиму майже у повному складі. радію, бо ж немало праці вторік туди було вкладено.

схоже у нас колись таки буде бордовка на виноградній плантаціїї)))

Виноградове поле? Оу! На бордівках буде Шардоне, Свєта ліко?.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, vaz75 сказано:

Виноградове поле? Оу! На бордівках буде Шардоне, Свєта ліко?.. :)

поки що лише столовий))

але то лише поки що.. місця ще досить. і на винний є дуже гарний схил. всьому свій час.

не пам'ятаю, чи закидала ці фото в виноградну тему. волинь має потенціал). і це зовсім молоді, трьохрічні кущі.

image (1).jpg

image (2).jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, SunSeth сказано:

@lanima що за сорт? як на смак?

всім, кому цікаво, з виноградом сюди

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.03.2017 at 21:24, lanima сказано:

всім, кому цікаво, з виноградом сюди

там менше інформації, ніж хотілося б бачити :(

відпишу детальніше там )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нарешті сталася і в мене маленька  радість-я в Луцьку. Скучив за БОРДОЮ за спілкуванням :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, bublik007 сказано:

Нарешті сталася і в мене маленька  радість-я в Луцьку. Скучив за БОРДОЮ за спілкуванням :D

а що борда тільки з Луцька доступна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, bublik007 сказано:

Нарешті сталася і в мене маленька  радість-я в Луцьку. Скучив за БОРДОЮ за спілкуванням :D

З поверненням!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

а що борда тільки з Луцька доступна?

Та ні, не тільки в луцьку :-) Справа в тому, що можливість користуванням нетом була відсутня))) Буває і таке в вік сучасних технологій))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Zevs_Isver said:

а що борда тільки з Луцька доступна?

На разі, в якійсь мірі після "обновлення" борда не завжди доступна, у мене наприклад, в сша борда працює тільки з домашнього wi-fi або з любого станціонарного ( в кафешках, на заправках і т/д) з мобільного інтернету (навіть коли роздаю wi-fi на планшет чи ноут) -  борда не працює, хоча коли був в Україні (пару неділь назад) з мобільного все працює на всіх пристроях... 

Особливо це почало дратувати певний час назад після того як відмовився від своєї багаторічної привички переглядати кожен ранок сайти з новинами, так як всі найголовніші події взнавав в основному з форуму, навіть те що трапилось в сша. Інколи навіть пару раз було бажання щось запостити, щось дописати, але доступу до форуму не було (я по 4-5 днів в дорозі), але на жаль потім таке бажання уже пропадає.

В общім, потрібно щось змінювати - або роботу форуму, або ресурс найголовніших новин...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна маленька "волохато-хвостата" радість з'явилася в нашій хаті-Ши-цу Зефір))

01.jpg

Показати прихований контент  

02.jpg
03.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
6 годин тому, Юріч сказано:

 

А ми з самого ранечку свинку смалим

 

І на вечір, сотка холодненької , чистої як сльоза під свіжатину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора у батьків було золоте весілля. Сестра організувала свято на цілий день, а розпочався він з такого букету.

18556456_1432600383476978_851070116159946256_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і останній дзвоник. Вітаю всіх тат і мам школярів із закінченням навчального року. В мене дуже гарний настрій сьогодні, так як діти мої мене дуже порадували, особливо старша доця. Підтягнула в порівнянні з першим півріччям аж вісім предметів, закінчила 8-й клас краще ніж 7-й... Ну порадувала татка, так порадувала)). І мені, як татові, це вдвічі приємніше, так як я займаюсь з ними по уроках, на збори хожу, тому такі їх старання для мене найвища нагорода.

 

EDIT_20170526_115402.jpg

 

Ну а меньша доця стабільно, вже чотири роки поспіль, на відмінно, одні грамоти))

 

 

EDIT_20170526_130355.jpg

EDIT_20170526_130509.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От як з такою дружиною не маслати, мене аж пре, вечеряємо сьогодні у кімнаті де ще поки немає ремонту ,роздумуємо про дальні дії про кухню і коридор,де зараз робиться ремонт,я запаханий піпєц і питаю: "щось робимо далі"?а вона:"канєшно да"! і ось:

IMG_1874.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Юріч сказано:

@yura-patriot , хрєнасє біцуха :ohmy::D

:D то ще хуйо..й ракурс, спортзал і правильне харчування кожен день, рішає багато шо

 

IMG_1873.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot потрапиш колись під гарячу руку...

Коханій сковородку більше не давай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, vaz75 сказано:

@yura-patriot потрапиш колись під гарячу руку...

Коханій сковородку більше не давай :)

:D усьо путьом, вона не зла, да і сковородка то для мене у більшості, їй тільки для сирників і для інколи відбивних курячих, я не знаю як, но вона якось їх смажить у клярі  із сухарів,яйце і сир тертий якийсь, кароч капєц.Зараз рулить мультиварка, або на пару, або тушене.Дружина тільки пар і тільки салати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя група на фейсбуці скоро набере тисячу учасників.

блокування вк перекреслило всі мої плани. трохи пошкодувала себе. а потім,як завжди, скористалася порадою:

" якщо доля піднесла тобі лимон, зроби з нього лимонад".

І ось, перший маленький результат, який означає, що моя робота потрібна іншим людям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...