Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

в мене на даному етапі багатенько цих радостей:) дивишся на своє малятко як воно росте, як робить перші кроки:) і одразу так весело на душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

:D :D

у мене таке враження, що в житті жінки іноді виникають так звані "чорні діри", і, як правило, це шафа і сумочка :D

Ооо, як влучно! Тільки нема як подяку поставити:unsure:.

Я часом називаю свою шафу "маріанською западиною":g05:.

А я сумочку називаю "бермудським трикутником" - ніби все впорядку, а знайти нічого не можна :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Родичі - це група осіб, що періодично збираються, щоб перерахуватися та смачно поїсти з нагоди зміни їхньої кількості. ^_^

Сестра запросила на весілля. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходили з подругою по закупи і отримали неочікавуні знижки в улюбленому магазинчику :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и вот наконец дождались....незаметно подкралась она.....а она это....пятница

19289422_6294.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и вот наконец дождались....незаметно подкралась она.....а она это....пятница

19289422_6294.jpg

"ну и рожа у тебя, Шарапов" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні цілий день був забіганий...

Але завдяки тому, що мій шлях пролягам через парк 900-річчя Луцька, на містку затримався на 3 хвилинку і помилувався Торжеством Природи - дикими качками.

post-6584-031140700 1287769609_thumb.jpg

post-6584-069728600 1287770658_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я там плаваючих щурів бачила. Брррр. Порадувало те, що я встигла швиденько з того місточка убігти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я там плаваючих щурів бачила. Брррр. Порадувало те, що я встигла швиденько з того місточка убігти.

Позавчора я там бачив 4-5 водяних пацюків. Деякі з них намагалися нахабно вкусити качку.

Просто люди (особливо бабусі з онучатами) частенько підгодовують качок. Хліб, який кидається качкам, приманює пацюків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще дуже класно коли бачу і розумію, що Коханій Людині добре поруч зі мною!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще дуже класно коли бачу і розумію, що Коханій Людині добре поруч зі мною!

+1000

Періодично повторюю з малюком (2.9р) букви.

З абетки кажу "буква "це" - цибуля"

Він: буква "Ее" - єбуль

Нам тут весело :D .

І пригадалось відоме відео http://video.raid.ru/pages/video/60287/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пріятственно після 3-годинних походеньок по "варшавці" з дружиною та тещею (ну що там стільки часу роздивлятись, "грьобаний_екібастуз" :) ), повертатись додому до холодильника з вяленим лящем та пивом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викроїв сьогодні для себе кілька годин для соло-прогулянки містом з фотоапаратом, лиш я, музика у вухах і краса природи. Чудові фото вийшли, освітлення сьогодні ідеальне було, колір листя надовго залишитсья в душі і підніматиме настрій.

Бачив багатьох однодумців за таким же заняттям, приємно знати що не я один такий :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж приєдналась до рядів, знайомих з Caprichos...і отримала позитивні враження! :ok: Донечка потім сказала:"Класна тьотя!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така кльова темка :g15: , коли приємно і файно на душі - так і хочеться сюди зазирнути, щоб поділитися, а коли бед - почитати і посміхнутися)))

А ми були на святі Осені))) от...і читали вірш...про опеньки! от як :D а потім гуляли під дощиком і не було нам холодно, ну от взагалі))) і прийшли додому, і нас зустріла наша "звірюка", і перевернула з радості на підлогу :D :D а потім ми їли бісквітний рулет і дивилися старі мульти "Том і Джері", і ващє життя - класна річ, як не крути :ok::D

post-8063-060134500 1288114170_thumb.jpg

post-8063-049716500 1288114197_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухаю джаз з кльових нових колонок і сабвуфера - це кайф! Я й не знала, як багато я не чула раніше...:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Этот случай произошел в Канаде зимой у придорожной кофейни для автомобилистов. К окошку подъезжает старенькая машина и женщина, которая останавливается здесь уже много лет подряд, заказывает свой обычный кофе. Пока идет обмен любезностями с продавцом, она замечает машину, пристраивающуюся в очередь. От хорошего настроения женщина хочет сделать что-то хорошее и заявляет продавцу, что заплатит за кофе для следующей машины. Продавец пожимает плечами и думает, что эти люди знакомы. Женщина уезжает.

На следующий день женщина как всегда подъезжает к окошку кофейни. «Вы знаете, я думаю, вчера произошла ошибка. Парень за которого Вы заплатили не знает Вас», - говорит продавец. Женщина, немного смутившись, объясняет, что так и должно быть. И тогда продавец ей рассказывает, что произошло вчера: «Я сказал тому парню, что Вы заплатили за его кофе. Тогда он захотел заплатить за следующую машину. Водителю следующей машины я объяснил тоже самое и он поступил аналогично. Так происходило 21 раз. Я поражен!»

21 машина, 21 кофе и 21 приятно удивленный человек. Такое добро заразительно. Если вас удивили добрым делом, вы также стараетесь сделать что-то для других, не важно - знакомых или нет людей. И если вам удалось стать первопричиной или просто звеном цепочки доброты, мир, пусть и на немного, становится лучше.

блін...а якби мені презентували чашку чаю, то була би дуже здивована і вдячна... але чесно, залишити такий самий сюрприз наступній людині-навіть думки не було.

зараз є...Заходьте в барчик Вопак на Київській :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я купил себе туфли на 3 размера меньше...Едешь на роботу- давка,все хамят,кондуктор жлоб,на работе начальник злой нагружает,роботы невпроворот,едешь домой опять давка и хамство-дома жена мымра и 2 спиногрыза да еще и теща в гости на неделю пришла......но когда снимаю туфли столько кайфа от жизни.

ПС не обо мне, но чувства знакомы :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дізналась що хлопчина з Луцька привіз золоту медаль з Чемпіонату світу по традиціному ушу! Дуже горда за наше місто і за нашого тренера :0103: :0103: :0103:

ЗІ: шкода що наше телебачення та інтернет-видання занадто зайняті виборами і не висвітлюють події дісно достойні нашої уваги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні гарний осінній ранок! :) Чашечка смачного чаю і на вулицю...насолоджуватись красою :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку, по дорозі на роботу, спостерігав як наморозь розлітається по дорозі маленькими хмаринками і грає на сонці, чомусь зразу нагадало зиму... rolleyes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...