Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні одна форумчанка поділилась зі мною чайним грибом.

жаль нема пивних грибів. ото б була радість, ото позитив.

Може хто поділиться тими що в Амстердамі торгують??

А то чай люблю звичайний, а пива взагалі не вживаю :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от мені дуже настрій піднімає перегляд старих фільмів! там якщо і є якісь вбивства - то без крові і видно, що все награно! Бельмандо, де фінес, папанов, міронов - супер, словами не передати! От наприклад зараз вже пів години розбирає дурний сміх, бо дивлюсь бонда і все пригадую момент з початку фільма - коли агента 007 відправили на лікування і на прохання медсестри, яка стояла з посудиною в руках на іншому кінці кімнати - наповнити посудину сечею, бонд відпові - що, прямо з відси? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вот посыпаюсь утром, а в кроватке рядом сопит 5-ти летнее чудо, захожу в другую комнату - а там второе - 4 месячное чудо тихонько сопит - и всё- жить хочецца, пАзитивище на весь день!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вот посыпаюсь утром...

А я люблю такі моменти ввечері. blush.gif Дивлюсь як всі мої мужчинки сплять "стовпчиком" (так в нас ліжка стоять) і сопуть в шість дірок happy.gif - в квартирі тишина та спокій. ЛЯПОТААА :g15: !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я люблю такі моменти ввечері. Дивлюсь як всі мої мужчинки сплять "стовпчиком" (так в нас ліжка стоять) і сопуть в шість дірок - в квартирі тишина та спокій. ЛЯПОТААА !!!

Як я тебе розумію :smile3: І такі вони ідеальні коли сплять. Ще і кіт тихенько мурчить... Ідилія!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подимается настроение когда слышу детский смех и вижу радость на их лицах-хоть кому то хорошо живется,хоть кто то не обращает внимания на кризисы и правительство-беззаботное детство хочу к тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні проснувся в 7 ранку і згадав, що нікуди не треба йти і можна ще поспатки :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто поділиться тими що в Амстердамі торгують??

А то чай люблю звичайний, а пива взагалі не вживаю :_07:

Особисто я не можу, але дівчата біля Околиці лєгко :)

Як я тебе розумію :smile3: І такі вони ідеальні коли сплять. Ще і кіт тихенько мурчить... Ідилія!

А моя кішка хропе (серйозно) але це не сильно псує загальне враження ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А моя кішка хропе (серйозно)

Вірю. Мій теж вчора вввечері хропів :P Так кумедно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про банкоматы.

У меня отношение с этими аппаратами двуликое.Либо я их ненавижу (когда нет денюжек на счету) либо безумно люблю (причина понятна) :) Вот, например, вчера,надо было пару тройку сот гривен,где взять - неизвестно.Думаю: а дай ка я загляну на свою зарплатную карточку,авось чего то там сохранилось.Подхожу,засовываю, набираю баланс на экран...Оппачки !!!! ещё триста гривенников есть в свободном обороте,ну я , естественно их и прикарманил.Зуб на отрез даю,я то думал, что выбрал все деньги, а, оказывается, что всё таки не все.:) а радости то сколько было!!! короче, приятный сюрпризик такой.Желаю всем таких приятных неожиданостей. :) Всегда Ваш Getto.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірю. Мій теж вчора вввечері хропів :P Так кумедно!

Моя хропе так, що інколи питають чи це не я ... і хропе вже 2-й рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодня,після довгої перерви,записався в фітнес клуб!Посовавши трохи заліза,знову відчув себе в тілі :0002: Зараз відчуваю приємну втому,чого і вам бажаю! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодня,після довгої перерви,записався в фітнес клуб!Посовавши трохи заліза,знову відчув себе в тілі :0002: Зараз відчуваю приємну втому,чого і вам бажаю! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, після довгої перерви, записався в фітнес клуб!

Ще зо два повідомлення на таку тему і я також відновлю фізвправи, бо стане соромно, що хтось може, а я закинула... :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні почули перші слова від найменшого синочка і відразу два: ма-ма, ба-ба. Слухала б і слухала б :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я позавчора до півночі вчив з донькою зарубіжну літ-ру.

"У Лукоморья дуб зєльоний..." з інтонацією, всьо как треба.

А вчора принесла мені 12 балів за нього :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні почули перші слова від найменшого синочка і відразу два: ма-ма, ба-ба. Слухала б і слухала б :g15:

а ми поки тільки "агукаємо". Дружині кажу: "Ото вчись, як треба тата радувавти" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні, йдучи з роботи на обід, в черговий раз перевіряючи свою поштову скриньку знайшов там справжній паперовий лист, якого я з нетерпінням чекав.

Словами не передати ту насолоду коли відкриваєш конверт, дістаєш лист і читаєш, читаєш, рядок за рядком, рукописний текст, що так і пахне папером та чорнилами ручки.

Друкований текст з його неживими літерами нів'яке порівняння не стає поряд з рукописом.

І хай на вулиці осінь і дощ, для мене сьогодні літо і світить сонечко. Ось так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я щойно десь з годину розмовляла з подругою, вона от от має народити ) і хай на вулиці дощ і мряка а стало радісно, що в неї от-от з"явиться маленьке сонечко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні, йдучи з роботи на обід, в черговий раз перевіряючи свою поштову скриньку знайшов там справжній паперовий лист, якого я з нетерпінням чекав.

Словами не передати ту насолоду коли відкриваєш конверт, дістаєш лист і читаєш, читаєш, рядок за рядком, рукописний текст, що так і пахне папером та чорнилами ручки.

Друкований текст з його неживими літерами нів'яке порівняння не стає поряд з рукописом.

І хай на вулиці осінь і дощ, для мене сьогодні літо і світить сонечко. Ось так :)

О! про паперові листи можна стільки говорити! Скільки неймовірної радості приносять такі листи! так шкода, що листування на папері витісняється віртуальним спілкуванням, електронними листами і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Листи в армію (ну був я там) - самі очікуваніші, і ще листи з архівів... мама зберегла листи коли вона була на курсах, а я в 6 років їй писав - це щось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні, йдучи з роботи на обід, в черговий раз перевіряючи свою поштову скриньку знайшов там справжній паперовий лист, якого я з нетерпінням чекав.

Словами не передати ту насолоду коли відкриваєш конверт, дістаєш лист і читаєш, читаєш, рядок за рядком, рукописний текст, що так і пахне папером та чорнилами ручки.

Друкований текст з його неживими літерами нів'яке порівняння не стає поряд з рукописом.

І хай на вулиці осінь і дощ, для мене сьогодні літо і світить сонечко. Ось так :)

Як казав мій знайомий"я писати певно розучився. Друкую набагато швидше ніж пишу" мені стало сумно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені приносить неймовірне задоволення і щасття свіженька, новенька книжечка, вона так класно пахнеlaugh.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...