Перейти до змісту

Перли наших політиків


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

хулє він прийнятий ще в 1983 році. Щоб це все викинути треба не вносити зміни а приймати новий. але з такою роботою зради це на довго затягнеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь
7 минут назад, la20 сказал:

хулє він прийнятий ще в 1983 році. Щоб це все викинути треба не вносити зміни а приймати новий. але з такою роботою зради це на довго затягнеться.

Щоб це все викинути, достатньо це все лише викинути, коли вносяться будь-які чергові зміни. І все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

назва ЖИТЛОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНСЬКОЇ РСР глянь хто його ще підписував. Не буде ніхто в преамбулу вносити зміни. його треба приймати новим і щоб був кодекс України

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

И Оскар за лучшую роль второго плана получает спикер Парубий за сегодняшнюю роль спикера Парубия с репликой: "Онищенко Олександр Романович, є у залі? Є у залі Онищенко Олександр Романович"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Оскільки тему "Україна. Самокритика" вилучили, то пощу сюди.
Хоч і не зовсім "політики", але перл видали!

 

Антимонопольный комитет Украины (АМКУ) оштрафовал компанию Lenovo Group Limited (Гонконг) за покупку акций компании Motorola Mobility Holdings LLC (г. Уилмингтон, США).

Об этом сообщила пресс-служба регулятора.

"Оштрафована компания Lenovo Group Limited (Гонконг) на 102 тыс. грн за совершение нарушения законодательства о защите экономической конкуренции в виде осуществления концентрации путем приобретения акций компании Motorola Mobility Holdings LLC (г. Уилмингтон, США)", - говорится в сообщении.

В ведомстве уточняют, что данное нарушение обеспечивает превышение 50% голосов в высшем органе управления компании, без получения соответствующего разрешения органов Антимонопольного комитета Украины, наличие которого необходимо.

 

http://biz.nv.ua/markets/ukrainskij-antimonopolnyj-komitet-oshtrafoval-lenovo-za-pokupku-aktsij-motorola-316570.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

це не політик, але перднула на всю Українул дала

 

Anastasia Topolskaia t6binLzQFmM.pngпочувається збитою з пантелику.

6 год · 
 

Сегодня я снова была в визовом центре Британии. По стечению обстоятельств, касающихся сроков, мне пришлось подаваться в формате Premium Lounge Service (чтобы расставить точки над i я уточняю, что за это вот все платит приглашающая меня сторона - прописано в контракте). Когда я зашла в эту маленькую приемную с кожаным диваном и конфетами Рошен на столе я увидела, что оказалась в компании Марины Порошенко, ее дочери Жени, двух их охранников и еще одной женщины в очереди. Меня окатила волна смешанных чувств, настроение пропало и я даже немного "подгорела". Каждый раз когда я ее вижу мне хочется понять как это жить с человеком, который так много лжет и крадет? Конечно, дело каждой женщины стоять на стороне своего мужчины, даже жене премьер-министра из первой серии сериала "Black mirror" приходилось это делать после публичного спаривания ее мужа со свиньей. Но а как они чувствуют себя, эти женщины? Как выживает их совесть? Они адаптируются? Или считают, что все, что делает их мужик - это нормально? Я знаю о существовании жен депутатов и коррупционеров, которые открещиваются от их действий и не хотят, чтобы их деятельность и репутация были связаны, но их скорее всего единицы. Я не знаю как они живут, и, если честно, знать не хочу. Но то, что они живут в другой реальности - это точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

Це ти про Марину Анатоліївну?

А хіба Anastasia Topolskaia  перекладається як Марина Анатоліївна? чи в тебе з зором погано, то тобі до окуліста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

 Оця Анастасія написала досить правильні речі. Якщо когось і звинувачувати у "пердьожі", так це першу недоледі та її чоловіка.

 

то хай Анастасія про свого Сірьожу пише і про квартиру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Треба сказати Геращенку, що список складено за алфавітом:

45280748_2260914327516765_17034528865092

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 8 місяців потому...

Може не зовсім політик, але людина, яка має вагомий вплив на українську політику.

Коломойський розпочав новий флешмоб.:D

spacer.png

 

Уявляю скільки мемів зроблять з цього фото вже за першу добу.:D 

Трохи тупо у наш час фотографуватись із білим аркушем паперу в руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

Уявляю скільки мемів зроблять з цього фото вже за першу добу.:D 

Вже повним ходом понеслось гівно по фейсбуках.:D

spacer.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Віталій СК сказал:

 

Трохи тупо у наш час фотографуватись із білим аркушем паперу в руках.

Та норм.А от то шо він як з попи вийнятий насторожує.що то за відношення до акції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, iiron сказано:

Та норм.А от то шо він як з попи вийнятий насторожує.що то за відношення до акції?

То він її згортав, щоб у стіну плачу засунути.

spacer.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Перепрошую, а "львівці" це якийсь новомодній термін ? Я відстав від життя ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

а "львівці" це якийсь новомодній термін ?

Ха, то напевно, від слів Львів і вівці (типу Овцебык), давно уже людей за стадо вважають. :0143:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, bormotuha сказал:

Ха, то напевно, від слів Львів і вівці (типу Овцебык), давно уже людей за стадо вважають. :0143:

То вони самі себе так назвали по-галіцкому, а стали вівцями, якось негарно вийшло. Тут треба вважати на історію, той регіон був під Австро-Угорщиною, тому вчили що правити має Кайзер, Цар чи хочаби гетьман /сивочолий/, а решта - вівці. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...