Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

підслухав ненароком як колега по роботі (любить діскотєкі) по телефону розмовляла з якимось пациком, який був в Одесі:

К. ну як ти там ?

П. ...

К. в Одесі ? два дня був ?

К. і шо?? не був ні в одному нічному клубі і діскотєці ????? капец, то шо ти мені зможеш про Одесу розказати ?

:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Щойно. В мене біля під"їзду.

Зустрілись двоє знайомих - чоловік і жінка.

Ч: Доброго дня Анна Батьківна

Ж. Доброго! Як Ваше здоров"ячко?

Ч: Сам п"ю, сам гуляю, сам стелюся, сам лягаю.

Натяк??? ^_^

Змінено користувачем Oksana04
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні. Чекаємо компанією ліфта на 9(останньому!) поверсі. Піднімається ліфт, відчиняються двері - в кабіні стоїть жіночка, дивиться на нас і промовляє: а я думала,що то перший поверх.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Студентка до подруги: 

-- Монте Карло так воняє...

Інша відповідає:

-- Хочеш сказати Козак лучче?

Чоловік з жінкою скупляються на базарі. 

Ч:

-- Ну їсти ж то хочеться.

Ж: 

-- І то щодня та чогось добренького.

Змінено користувачем lbladko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже не оффтоп. Їду тролейбусом з Потебні на Ст.Ринок. На Кафедральній заходить пара симпатичних дівчат. Хлопець напроти мене (куртка і джиниси аля гуанчжоу лімітед) дістає телефон (нокіа 6630, ні з якою не сплутаєш :) ) і починає голосно говорити по ньому: "Прівєт, Андрюха! Слухай, за скільки ти взяв свою кпк-шку? 350 євро? Ти брав рік тому, значить зараз вона десь 4000. Хороший телефон? Я собі теж такий куплю. Навігатор там стоїть? Мені треба туди саі моЩні карти, ти ж знаєш, мені по роботі треба". Не знаю як інші пасажири, але я з дівчатами душився від сміху. Жаль, мусив виходити, тому не дослухав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопець напроти мене (куртка і джиниси аля гуанчжоу лімітед) дістає телефон (нокіа 6630, ні з якою не сплутаєш ) і починає голосно говорити по ньому:

ООоооо, хлопчачі випендрьожі то це взагалі шось.Багато разів сам був свідком як комусь то по роботі треба, то дівчина з Чікаго попросила, то клієнти жалуються на погану якість, то машина в ремонті, то треба на вечір на корпоратив якусь зірку запросити...А по зовнішньому вигляду видно ж шо ну максимум на що він здатний, це 400 гр водкі і 2 бокала пива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вранці хлопи на Варшавці вивантажують з машини металеві вхідні двері. Біля павільйону стоїть дівчина. Хлоп до неї:

-- Ти, Таню, таких дверей собі не став, бо ця консерва не поможе коли захочуть тебе вкрасти. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

По закінченню вистави маршрутка наповнилась глядачами. Чути було обмін думками:

 - Брешуть вони, привида не показали.

А одна дівчинка до мами голосно:

- Хочу "Гамлета" в 3D побачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а що це в нас "місто" мовчить? тільки про вибори говоримо?

О, про вибори - скрізь і всюди. Вчора провела день у Львові, в маршрутках і трамваях мова про одне - кандидати, кандидати...

Але моя коротенька історія не про те. Десь тиждень тому в маршрутці хлопець до дівчини:

- Ти з ким квартиру знімаєш?

- З Свєтою-Лєною-Ірою-Сніжаною (імена вигадані, бо я їх на запам'ятала, крім останнього).

- О, Сніжана! Гарне ім'я! Розкажи мені про Сніжану!

- Вона тобі не підходить!

- Чому??

- ееее.......ммммм......вона бєрємєнна.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На варшавці іде подружжя. Вона каже чоловіку глянь яке гарне шось там ... Він їй: "бля в тебе ні ума ні воображенія". Після такого взаємопорозуміння напевно пішли вибирати щось інше )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

декілька тижнів тому на зупинці біля там-тамУ йде крепко поддатий мужик і вголос співає:

- Гей, наливайте повнії чари, щоб через вінця лилося... Я співаю Гімн України! Щоб наша доля нас не цуралась, щоб краще жилося.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи в тему, але смішно:

Чекали ми хлопців з Одеси на концерт, що в суботу був. Зустрічаєм біля входу в "РокХату". Приходять. Такі налякані. Кажуть, що сіли з вокзалу на маршрутку. Їдуть-їдуть, вже й хатки сільські почались (бо ж то на Ковельській). Цитую: "Єлє в Ширєморду какуюта нє заєхалі" . Ми так і не могли зрозуміти кудито.... Аж потім дійшло - Рожище))))) :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно еду в маршрутке, стою в проходе, рядом на сиденье две женщины, одна старше другая моложе.

Становлюсь невольным свидетелем их разговора. Старшая обращается к молодой.

- Ой ты знаешь последнее время так со здоровьем плохо, и спину ломит, и ноги уже не носят, глаза уже

ничего не видят, не жизнь а мука, лишний раз двинутся трудно.

Тут маршрутка останавливается на остановке и эта женщина мельком взглянув в окно, срывается с места

расталкивая людей выскакивает на улицу, что то подымает с тротуара и стремительно бросается обратно в автобус

на ходу расталкивая пытающихся выйти пассажиров. Занимает свое место садиться, разжимает кулак, в нем одна гривна.

- Эх а я думала сотня, вот говорю же зрение никуда ни годиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стою на переході, як пішохід, в очікуванні сигналу світлофора. Збираються потроху люди. Поряд літня пані. Раптом з дороги майже з під коліс якоїсь машини вискакує ще одна літня пані, яка вирішила перейти дорогу до дозвільного сигналу. Пані, що стояла поряд гукає до неї: ну и кто ты после этого??дура ты старая, ты что, подождать не можешь?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ввечері один чоловік, мабуть, напідпитку кричав комусь в телефон: "Я - дибіл????", "Я - дибіл?" Йому щось відповідали, а він все кричав і кричав, ніби питався в людей, що проходили мимо, чи вони теж так вважають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

в маршрутці чоловік на підпитку кричить в телефон: Саня! Сашка! Виходь. Моя народжує, зараз я тебе заберу і підемо розберемося, що там за проблеми:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав на днях в маршрутці і став свідком цікавої розмови водія з його товаришем.

Вони жваво обговорювали 2012, календар Майа, глобальне потепління, катаклізми. Все нічого, але в кінці товариш сказав, що серйозно планує робити запаси консервів і іншої провізії, щоб пережити кінець світу. :smile-zachot::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потом удивляемся, куда гречка пропадает из магазинов. :D

Да просто запасливые все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

торгівля квітами на Ювілейному. Торговка, її помічники весело перемовляються з двома пацанами під 30 з района. Один з пацанів(шкільне поганяло Таракан) весело і приязно до торговки : от у моєй мамкі дєнь раждєння 23-го, то як не дасте мені квіти- то піз*а вам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в тролейбусі три яскравих представника гоп-культури на повному серйозі обсуждали процентне співвідношення чоловіків до жінок. Особливо запам'яталось: "Ти ж пойми, через 10 років чоловіків буде настільки мало, що в кожного буде по 3-4 жінки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от у моєй мамкі дєнь раждєння 23-го, то як не дасте мені квіти- то піз*а вам

:D:0123:

Какой заботливый, умный и вежливый сыночек растёт.Мама передачки на зону исправно возить будет ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Сьогодні, неподалік від церкви біля там-тама, в розмові по телефону здивованим голосом звучить фраза:

"КІдаю начіть я пожертву в ящІк, а він в карман бере!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виходжу вранці, десь по восьмій, з собору. Від воріт до храму йде старша жіночка, уже певно за 60, дещо важка хода старшої людини, трішки зігнута в попереку, помітні вікові зморшики. Звичайна собі бабуся. Зі сторони резиденції архієпископа йде старший чоловік, невисокий, хода впевнена, пружна. Одягнутий у синю робочу кухвайчину, картуза. Між ними мкроків з 20, вона звіддалік киває йому вітаючись. Він у відповідь досить голосно, але з приязню і ніжністю:

- а чому ж моя красунечка не говорить до мене?:)

Вона не зупиняючись:

- Слава Ісусу Христу!

у відповідь з тією ж ніжністю і теплотою:

- Слава Богу, моя красунечко золота:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...