Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

Сьогодні купляю болти всякі, саморізи, гайки, шайби. І жіночка збоку підключається: "дайте отих цвяхів, отих, ще це і оте дайте і ще тих пару штук". І сипить все підряд в кульочок. А подруга збоку:"Та нащо тобі це все, хіба це твоя справа". А вона так сумно:"А хіба в мене мужик в хаті є?! Ото визивала домову службу щоб ікони поприбивати до стін - 125грн." P.S. Мужик в хаті то велика удача, цінуйте.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми


І так дивиться прямо в вічі, в одній руці якась палочка, а іншу підняв і так пальчиками "ну ходи, ходи до мене")))
не дивлюсь їм ніколи в очі - може спрацювати "психологія мисливця".

всі обсирають нову поліцію, а ви спробуйте припомнити коли бувше ДАІ вручну регулювало рух на дорозі, особливо на таких загружених перехрестях!!!
раз бачив на Рівненській-Відродження. Але то було фіг зна коли. Ще певно при Янику.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

І так дивиться прямо в вічі, в одній руці якась палочка, а іншу підняв і так пальчиками "ну ходи, ходи до мене")))

не дивлюсь їм ніколи в очі - може спрацювати "психологія мисливця".

 

 

всі обсирають нову поліцію, а ви спробуйте припомнити коли бувше ДАІ вручну регулювало рух на дорозі, особливо на таких загружених перехрестях!!!

раз бачив на Рівненській-Відродження. Але то було фіг зна коли. Ще певно при Янику.

 

 

На перехресті Рівненська-Відродження зазвичай проходили "курс маладога гайца" нові даїшники.Але це було ще при совєтах,коли перехрестя було Енгельса-Маркса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Сьогодні оце йдуть молоді семінаристи увечері певно зі служби і поспівують собі ... "на лабутенах..."

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрічаються двоє:

- О, здарова, а як там твої депутатські справи?

- Та ніяк, не пройшов я...

- Тю, а шо так?

- Та я їм і зупинку зробив, і сітку на футбольні ворота в школу, і м'ячів... Тепер голова сільради питає чи не заберу зупинку назад...

- Та нашо зупинку, треба було гречки їм :0024:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

В маршрутці (вроді як студентки медколеджу):

- Ти ким хочеш?

- Думаю або сімейним лікарем, або дерматологом...

- Ти що, дура? Уяви, в якогось мужика на яйці висипка буде,  і це тоже до дерматолога!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Отримав когнітивний дисонанс. Увечері йду по вулиці із нешвидким автомобільним рухом, повз мене проїздить здоровенний чорний крутий джип із затемненими вікнами, а в ньому гучно звучить "Ніч яка місячна, зоряна, ясная" і, схоже, саме у цьому виконанні. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

апну стару темку, щоб не створювати нової

 

КЛІЄНТАМИ ЗАТРИМАНОЇ ЛУЦЬКОЇ СУТЕНЕРКИ БУЛИ ДЕПУТАТИ, СУДДІ, МИТНИКИ, – ДЖЕРЕЛО. ФОТО

 

Комусь не сподобалось чи за "кришу" прострочила оплату?

 

Цікаво було б побачити клієнтську базу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 24.07.2018 at 17:51, Arden сказано:

апну стару темку, щоб не створювати нової

КЛІЄНТАМИ ЗАТРИМАНОЇ ЛУЦЬКОЇ СУТЕНЕРКИ БУЛИ ДЕПУТАТИ, СУДДІ, МИТНИКИ, – ДЖЕРЕЛО. ФОТО

Комусь не сподобалось чи за "кришу" прострочила оплату?

Цікаво було б побачити клієнтську базу.

 

хтось вкурсі продовження історії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місто говорить про те, що збираються розігнати ринки.

Причину основну я бачу дуже просту.

Дехто понабудовував торгових центрів, а заповнити їх( орендаторами)  нема ким.

Кому наприклад охота брати в оренду площі у трц Лазорка  наприклад.

Там торгівля історично лише живим товаром  йшла.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Цитата

Де у Луцьку продаватимуть новорічні ялинки (перелік)

https://konkurent.in.ua/publication/49004/de-u-lutsku-prodavatimut-novorichni-yalinki-perelik/

 

Луцька міська рада дозвовила суб’єктам господарювання в період з 15 грудня 2019 року по 15 січня 2020 року здійснювати продаж хвойних дерев до новорічних та різдвяних свят на вулицях міста. 

Відповідне рішення ухвалили у середу, 20 листопада, під час засідання виконавчого комітету. 

Купити дерева можна буде за наступними адресами: 

  1. Бульв. Дружби Народів, 7а (поблизу бібліотеки).
  2. Пр-т Соборності (поблизу ринку «Північний»). 
  3. Пр-т Соборності (навпроти гіпермаркету «Там-Там»).
  4. Пр-т Соборності, 26.
  5. Пр-т Соборності (поблизу відділу ДРАЦС).
  6. Вул. Дубнівська, 36 (поблизу кінцевої зупинки громадського транспорту).
  7. Вул. Глушець (навпроти Центрального ринку).
  8. Пр-т Відродження, 6.
  9. На розі вул. Січової – пр-ту Відродження.
  10. Вул. Героїв УПА (поблизу магазину «Вишківський»).
  11. Вул. Конякіна, 14 (поблизу ринку).
  12. Вул. Гордіюк (поблизу торгового центру «Глобус»).
  13. Вул. Львівська (поблизу магазину «Наш Край»).  

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

У Луцьку розпочинаються святкові новорічні заходи (перелік)

http://p-p.com.ua/news/u-lutsku-rozpochynayutsya-svyatkovi-novorichni-zakhody-perelik/

 

У Луцьку розпочинаються святкові заходи з нагоди Нового року та Різдва Христового. Міська рада оприлюднила їх перелік.

 

12 грудня

 

– 16.30 – Арт-година "Сяйво різдвяних янголів" (палац культури м. Луцька, 2 корпус).

13 грудня

– 17.00 – Розважальна програма "Андріївські вечорниці-ігровиці" (палац культури м. Луцька, 2 поверх). 

– 19.00 – Концерт Оксани Мухи "Найгарніші пісні України" (обласний музично-драматичний театр ім. Т.Шевченка).

 

14 грудня

 

– 11.00 – Дитячий вокальний конкурс "Зимова казка" (СРК "Адреналін Сіті").

– 11.00 – Турнір з шашок (спортивний клуб "Біла тура"). 

– 18.00 – Міжнародний джазовий фестиваль "JazzBez" (палац культури м.Луцька). 

 

15 грудня

 

– 11.00 – "Новорічне свято спорту" для мешканців 40а кварталу (спортивний клуб "Білий м’яч"). 

– 12.00 – Благодійний пробіг "Святих Миколаїв" (старт: ТРЦ "ПортCity"). 

– 12.00 – Вистава для дітей "Сонечко і снігові чоловічки" (обласний театр ляльок).

– 18.00 – Міжнародний джазовий фестиваль "JazzBez" (палац культури м. Луцька).

 

16 грудня

 

– 12.00 – Відкриття мистецького проєкту "Різдвяна майстерня" (палац культури м. Луцька, 2 корпус). 

– 18.00 – Благодійний захід "Творчість заради життя" (обласний музично-драматичний театр ім. Т.Шевченка).

 

16 грудня – 19 січня 

 

– Святковий новорічно-різдвяний ярмарок (Театральний майдан).

 

16-30 грудня

 

– Різдвяно-новорічне свято з показом вистави "Операція "Новий рік" (обласний театр ляльок). 

 

17 грудня

 

– 16.00 –  Відкриття виставки учасників конкурсу малюнків "Місто Святого Миколая" (Арт-галерея "Луцьк").

 

18 грудня

 

– 12.00 – Міський фестиваль "Веселі старти" (НВК № 24).

– 14.00 – Спортивне свято "Ти зможеш, якщо зміг я!" (Луцький ліцей).

– 15.00 – Квест "У пошуках луцького Миколая" (початок: Центр туристичної інформації та послуг).

– 19.00 – Вокальна формація "Піккардійська терція" (обласний музично-драматичний театр ім. Т.Шевченка).

 

19 грудня

 

– 10.00 – Акція "Миколай пам’ятає про всіх" (майданчик біля пам’ятника Святому Миколаю).

– 14.00 – Балетна вистава "Лускунчик" (Палац культури м. Луцька).

– 14.00 – Англомовна вистава "Різдвяна історія" Театру-студії "Modern Globe" (центр культури та дозвілля СНУ ім. Лесі Українки).

– 15.00 – Квест "Святий Миколай і Луцьк: сторінками міської історії" (початок: Центр туристичної інформації та послуг).

– 16.00 – Театралізоване свято засвічення вогнів головної новорічної ялинки міста Луцька. Передача Вифлеємського вогню громаді міста (Театральний майдан).

– 16.00 – Свято "Нині в рідний край завітає Миколай" (будинок культури м-ну Вересневе).

– 16.00 – Концерт до Дня Святого Миколая "Милосердний Миколай" (Луцька музична школа №3).

 

19 грудня – 2 січня

 

Робота атракціонів чеського лунапарку (проспект Соборності, 18).

 

20 грудня

 

– 14.00 – Свято засвічення вогнів новорічної ялинки (с. Прилуцьке, школа).

– 15.00 – Новорічне свято спорту (клуб "Юність").

– 16.00 – Урочисте засвічення вогнів новорічної ялинки (Площа Героїв Майдану).

 

20 грудня – 5 січня

 

– Новорічні ранки з показом вистави "Піколетто" (обласний музично-драматичний театр ім. Т.Шевченка).

 

21 грудня

 

– 11.00 – Турнір з шахів (спортивний клуб "Біла тура").

– 14.00 – Новорічне свято спорту (спортивні клуби "Атлет" та "Стріла").

 

22 грудня

 

– 11.00 – Новорічне свято спорту (спортивний клуб "Біла тура").

– 12.00 – Майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас (культурно-мистецький центр "Красне").

– 14.00 – Балетна вистава "Лускунчик" (палац культури м. Луцька).

– 15.00 – Святкові майстер-класи для дітей (арт-локація "Творчий Калейдоскоп" (вул. Винниченка, 67а).

 

24 грудня – 19 січня

 

– Мистецький проєкт "Вулиця Різдвяних янголів" (вул. Лесі Українки).

 

25 грудня

 

– 19.00 – Концерт новорічних хітів "WhiteChristmas" у виконанні симфонічного оркестру і солістів Павла Ільницького, Оксани Караїм та Ladies Trio (РЦ "Промінь").

 

25 грудня – 8 січня

 

– Виставка робіт учнів Луцької художньої школи (Луцька художня школа).

 

26 грудня

 

– 15.00 – Відкритий чемпіонат з плавання "Новорічні призи Луцької міської ради" (СДЮСШОР плавання).

– 15.30 – Мистецька акція "Зроби новорічну прикрасу своїми руками" (будинок культури м-ну Вересневе).

– 19.00 – Концерт "Той самий Різдвяний джаз у Луцьку!" (палац культури м. Луцька).

 

27 грудня

 

– 10.00 – Відкритий чемпіонат з плавання "Новорічні призи Луцької міської ради" (СДЮСШОР плавання).

– 15.00 – Загальнооглядова екскурсія Старим містом (початок: Центр туристичної інформації та послуг).

– 17.00 – Концерт "Музичні хвилинки біля ялинки" (Луцька музична школа №3).

– 17.00 – Молодіжна вечірка "Новорічний MIX" (клуб "Сучасник").

– 17.00 – Новорічне свято спорту (спортивний клуб "Білий м’яч").

– 18.00 – "Зимова хуга". Поетична композиція за творами волинських поетів (палац культури м. Луцька).

 

28 грудня

 

– 16.00 – Новорічне водно-спортивне свято (СДЮСШОР плавання).

 

28-29 грудня

 

– 12.00-14.00 – Музично-інтерактивний імпровіз "Новий рік на поріг" (культурно-мистецький центр "Красне").

– 14.00 – Балетна вистава "Лускунчик" (палац культури м. Луцька).

 

 

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Останнім часом в інтернет виданнях всюди зустрічаю дуже агресивну рекламу магазинів АТБ... Хотілося би почути власні думки форумчан покупців які скуповуються в цій мережі та мають змогу порівняти з іншими магазинами , чи то дійсно такий хороший магазин з якісними та дешевшими продуктами як рекламують чи це всього лиш добре проплачена реклама? Як у них справи з натуральністтю продуктів, чи можливо натрапити на підробку, наприклад алкогольної продукції чи ще чогось як у маленьких магазинах...? До речі, не знаю як в Луцьку, а от в інших маленьких волинських містах бачу що ця мережа дуже й дуже агресивно витісняє з ринку всі інші мережі та особливо маленькі магазини...

Хтось може поділитися власним досвідом та своїми висновками про цю мережу магазинів? Буду дуже вдячний всім розгорутим та обгрунтованим коментарям, хотілося би взнати всі плюси та реальні мінуси даної мережі магазинів від Лучан, кому так би мовити, в доволі великому місті є з чим порівнювати і хто може зробити свої висновки.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, Waver said:

чи то дійсно такий хороший магазин з якісними та дешевшими продуктами чи всього лиш добре проплачена реклама? Як у них справи з натуральністтю продуктів, чи можливо натрапити на підробку, наприклад алкогольної продукції чи ще чогось як у маленьких магазинах...? До речі, не знаю як в Луцьку, а от в інших маленьких волинських містах бачу що ця мережа дуже й дуже агресивно витісняє всі інші особливо маленькі магазини з ринку.

Хтось може поділитися власним досвідом та своїми висновками про цю мережу магазинів? Буду дуже вдячний всім розгорутим та обгрунтованим коментарям.

Київська мережа з київськими постачальниками. Місцевих мало, є деякий специфічний тільки для АТБ і цілком непоганий імпорт.

Я б не сказав що вони вже аж витісняють. Та ж Торба себе чудово почуває після відкриття, та й ПАККО на Ковельській не закрилось.

Можна знайти щось цікаве, але щоб закуповуватись регулярно то він троха задорогий, імхо.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше після роботи заїжджав в там-там. Потім спробував пару закупок в атб і лишився задоволений як по цінам, так і по якості. Думаю, це ринок і споживач "голосує" що кому до вподоби.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ko3bMa сказано:

Київська мережа з київськими постачальниками. Місцевих мало, є деякий специфічний тільки для АТБ і цілком непоганий імпорт.

Дніпровська а не Київська, логістика вся їхня, тобто товар їде з їхніх центральних складів, а не місцеві дистриб'ютори.

Націнка нижче ніж в переважній більшості магазинів, вибір товару дещо обмежений.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни нижчі ніж в інших супермаркетах. Хіба що Торба з ними на одному рівні. Асортимент трохи менший, але основні торгові марки є. Плюс багато власної продукції по значно нижчих цінах. Якість? Та така ж сама як і в інших, головне на терміни дивитись. На рахунок підробок, думаю, в місцевих мережах і магазинсиках набагато більша ймовірність нарватись на пальонушку.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Waver сказал:

Останнім часом в інтернет виданнях всюди зустрічаю дуже агресивну рекламу магазинів АТБ... Хотілося би почути власні думки форумчан покупців які скуповуються в цій мережі та мають змогу порівняти з іншими магазинами , чи то дійсно такий хороший магазин з якісними та дешевшими продуктами як рекламують чи це всього лиш добре проплачена реклама? Як у них справи з натуральністтю продуктів, чи можливо натрапити на підробку, наприклад алкогольної продукції чи ще чогось як у маленьких магазинах...? До речі, не знаю як в Луцьку, а от в інших маленьких волинських містах бачу що ця мережа дуже й дуже агресивно витісняє з ринку всі інші мережі та особливо маленькі магазини...

Хтось може поділитися власним досвідом та своїми висновками про цю мережу магазинів? Буду дуже вдячний всім розгорутим та обгрунтованим коментарям, хотілося би взнати всі плюси та реальні мінуси даної мережі магазинів від Лучан, кому так би мовити, в доволі великому місті є з чим порівнювати і хто може зробити свої висновки.

Я рідко буваю в АТБ,по тій причині,що їх магазини розташовані не по моїх звичних маршрутах

Дійсно,ціни нижчі ,наприклад,на чай Ahmad Tea чи сік . Одного разу порівнювала ціни на алкоголь - були дещо нижчі.

Коли треба було купити 20 гостинчиків на день народження дочки в садок - то m&ms в АТБ коштував 11 чи 12 грн ,в сільпо майже 14,а в нашому краю-19 гривень - то я прогулялася в атб біля садка.

Для мене важливіший вибір товару та атмосфера магазину,АТБ мене нічим не чіпляє аби я хотіла туди спеціально йти.

Хоча магазини,що відкриваються нові або в яких провели реконструкцію-досить приємні.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, paksivatova сказал:

Хоча магазини,що відкриваються нові або в яких провели реконструкцію-досить приємні.

Ну так старого формату в нас тільки один магазин.

21 минуту назад, paksivatova сказал:

Для мене важливіший вибір товару та атмосфера магазину,АТБ мене нічим не чіпляє аби я хотіла туди спеціально йти.

В богатих свої причуди.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, volks сказал:

Ну так старого формату в нас тільки один магазин.

В богатих свої причуди.

:g27:точно

це моя мрія - бути багатою і літати за продуктами в Італію )чи Іспанію

чи поїсти пекінської качки в Пекіні  - от цього зараз не варто робити

оце причуди як на мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зміню трохи тему. Які враження лучан від мережі "7-23"? Особисто мені доволі імпонують у форматі "забув щось купити, зайду біля дому": всередині світло, продукти свіжі, кава/тістечка і т.д. Можливо, не по всьому місту так, тому цікаво почути досвід інших.

Upd. А, ще фішка зі знижками в 10%-50% на продукцію, в якої добігає термін придатності - вельми тішить еко-свідомість і гаманець.

 

Змінено користувачем turbo
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка патужна рекламна компанія.....

 

скільки-скільки там коштує "0.5 персі" ?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скупляємся в основному в Салюті. Р-н ДПЗ.

АТБ буквально в 50-ти метрах, але заходимо рідко, бо в них напряг з м"ясом, точніше його там немає майже зовсім... А без м"яса в нас в сім"ї то не вечеря))

А от соки, води, олія, хімія всяка побутова (знижки бувають часто), то таке купуєм в АТБ. Продукти рідко

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...