Перейти до змісту

ТРИЦЕПСираптори!


solnishko

Ваша думка (опитування жартівливе,для особливо "обідчівих")  

105 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Мені особисто чоловіки з величезною купою м"язів не дуже подобаються,

в основному зациклені вони на собі та своїй зовнішності,

а це - найгірше, що може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

геге моє ставлення до качків позитивне, перше кохання був качком в нього обхват біцепса (чи якось так) був більший за обхват моєї ножкі в найжирнішому місці))) дуже приємно з таки ходити, вечері різні люди просяться пройтись разом по страшному району, всі хлопці з групи почали до мене привітно ставитись, мелоч а приятно :blush: . так сказати в гарній людині повинно бути гарне все і тіло і розум і душа. загалом зовнішність повинна бути приємною, от мені страшенно не подобаються животи, животики, "пивні підставки" люблю торс гарний рельєфний як на хлопчиках так і на дівчатках. страшенно харять особи котрі вдягають бедовки а по боках на джинсах звісає півсалофабрики, мій знайомий ці бочки називає = "ручки для кохання" і в хлопців не люблю пуза якось не секасно це шолі :_20: . на таку фігуру як на фотках уходять роки старань і наполегливої праці а не бухання пива в барі і це заслуговує поваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам недавно записався в спортзал, зараз маю більше вільного часу то ввечері ходжу.

Є в мене пару лишніх кг, та й взагалі після занять відчуваєш себе дуже класно, сили з'являються.

Ні в якому разі не хочу таких м'язів, як на фото вище, в мене сама будова тіла гарна, ще місяці два і весною дівчата будуть слюні пускати :)))

Я скромний, просто кажу правду.

Бо як наслухаюсь про уколи, таблєткі різні... Фу, пробувати не збираюсь, мені і так добре і вистачить того що є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Рассуждали намедни о девушках тяжелоатлетках. Все говорят что с ними ночью не страшно ходить.

А ДНЕМ ТО СТРАШНО!!

:ohmy:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...