Перейти до змісту

ТРИЦЕПСираптори!


solnishko

Ваша думка (опитування жартівливе,для особливо "обідчівих")  

105 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Уявити б таку панянку років через 10-15....

тримай

Дякую!

А, може, це "обезводнення перед тренуваннями"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну ось - а як же груди??? Груди від тренувань також ростуть - на розмір точно :rolleyes:

маячня повна, :blink:

spanasyuk чувак не в обіду, але шо ти несеш?

а що тут дивного! Як скажімо шварца від тренувань грудні мязи збільшились , так і в дівчат ростуть! Причому не обвісають, а стають упругими! невже це така дивина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки ти забув що в жінки груди це не зовсім м"язи, а більшість молочні залози які не "качаються", тут як Бог дасть... або хірург

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявити б таку панянку років через 10-15....

тримай

вразливим не дивитися.

board.lutsk.ua-1280867572-U9010.jpg

тоді ось так

мені здається перший варіант кращий - ніж мій! тим більше, що це лише показали обраних - це аж ніяк не стосується всіх!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 spanasyuk

Тобі б сподобалася така жінка? в плані привабливості? я не заперечую, на "вкус и цвет все тарелки разные", але все ж таки..

Перше враження відштовхує, можна тримати себе у формі, бути привабливим і здоровим без ЗАЙВОГО фанатизма.

а питання цілком серйозне, тобі справді подобається? суть топіка в тому. Не в обговоренні їх тренувань і наполегливості. а в тому, чи це ГАРНО??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки ти забув що в жінки груди це не зовсім м"язи, а більшість молочні залози які не "качаються", тут як Бог дасть... або хірург

тренувався коли з дівчатами в секції зимових багатоборств! Одним з видів для дівчат було віджимання! У всіх груди збільшились і стали набагато симпатичнішими, якщо так можна сказати!

доречі всі можуть легко переконатись на вищезгаданих моїми опонентами ссилочках - де жінки білдери в молодості і вже в похилому - різниця так би мовити в грудях явно помітна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже цікава стаття з ілюстраціями ) http://www.goritsfighting.ru/sila1.htm

spanasyuk, не вір очам своїм! Збільшення\зменшення грудей визначається лише(!!!) на дотик wink.gif Мац-мац і все зразу ясно smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через те що м"яз над молочною залозою прийняв форму і підтягнув шкіру, груди стали упругішими і об"ємнішими, але не більшими, я теж віджимаюсь, трьома способами, тому знаю на собі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 spanasyuk

Тобі б сподобалася така жінка? в плані привабливості? я не заперечую, на "вкус и цвет все тарелки разные", але все ж таки..

Перше враження відштовхує, можна тримати себе у формі, бути привабливим і здоровим без ЗАЙВОГО фанатизма.

а питання цілком серйозне, тобі справді подобається? суть топіка в тому. Не в обговоренні їх тренувань і наполегливості. а в тому, чи це ГАРНО??

цілком згоден - тому і написав, що мені сподобалась (не хочу повторюватись, але я писав що в житті вона явно "не така велика"). В середньовіччя всі полюбляли пишних, зараз мода на худеньких, то не судіть вже мене так строго, якщо мені подобаються спортивні нехай і такі накачені :blush:

Ну не можу описати, як мені подобаються спортсменки! І доречі дуже часто жінки пишуть - що вибирають самців побільше - заради дітей, чого це чоловіки не можуть так само робити! Ось буду не я дітей на руках носити, а вони будуть носити мене :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніхто й не судить, всім не може подобатись одне й те саме, просто прийнято вважати за єталон золоту середину. (я так думаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захожу я в спортзал и гантели беру,

Начинаю качать я трёхглавую мышцу...

Жаль, что я прокачать никогда не смогу

Заповедную мышцу, заповедную мышцу ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже цікава стаття з ілюстраціями ) http://www.goritsfighting.ru/sila1.htm

spanasyuk, не вір очам своїм! Збільшення\зменшення грудей визначається лише(!!!) на дотик wink.gif Мац-мац і все зразу ясно smile.gif

Це залежно на скільки збільшились - якщо на багато, то навіть сидячи на лавочці і спостерігаючи за тим як дівчата віджимаються все помітно! Хоч є й простіші випадки, коли тобі кажуть:"Любий - мені вже на розмір більший бустгалтер потрібен" :blush:

Захожу я в спортзал и гантели беру,

Начинаю качать я трёхглавую мышцу...

Жаль, что я прокачать никогда не смогу

Заповедную мышцу, заповедную мышцу ...

обман - це найбільший мяз руки і які б інші мязи не прокачувати - тріцепс все одно залишить найбільшим мязом :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч є й простіші випадки, коли тобі кажуть:"Любий - мені вже на розмір більший бустгалтер потрібен" :blush:

вітаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніхто й не судить, всім не може подобатись одне й те саме, просто прийнято вважати за єталон золоту середину. (я так думаю)

цілком згоден! Але завжди є допуск - для когось в мінус, а для когось в плюс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку тіло має бути рельєфне і в тонусі, все решта перебір, причому як для чоловіків так і для жінок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захожу я в спортзал и гантели беру,

Начинаю качать я трёхглавую мышцу...

Жаль, что я прокачать никогда не смогу

Заповедную мышцу, заповедную мышцу ...

обман - це найбільший мяз руки і які б інші мязи не прокачувати - тріцепс все одно залишить найбільшим мязом :P

ти не зрозумів про що мова laugh.gif

Це залежно на скільки збільшились - якщо на багато, то навіть сидячи на лавочці і спостерігаючи за тим як дівчата віджимаються все помітно! Хоч є й простіші випадки, коли тобі кажуть:"Любий - мені вже на розмір більший бустгалтер потрібен" :blush:

нєа! Всеодно провіряй власноруч - мацьор їх, мни, вовтузь, тяни туди-сюди, гладь, пощипуй laugh.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та просто не хотілось про заповітну мишцу - але і вона качається!

принаймні - там точно є мязи і якщо не займатись кексом - то відбувається дистрофія мязів!

P.S. тут я відстоював "качків" і не хотілось писати, але раз вже ласка заговорила (ой вже ця ласка - завжди підніме повстання :P ) і для піднання настрою фурумчанам скажу, що є ше скорочена форма вищезгаданого мною прислівя, а саме"В здоромом теле - не всегда здоровый" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдало я розвернув тему в потрібне русло :smile3:

Вважаю досить приємними для споглядання - легкоатлеток.

Наприклад Ісинбаєву чи Елісон Сток

174104_source.jpg 

elisanstok1.jpg

Дівчата та жінки, го а трен. зал, результат не забариться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захожу я в спортзал и гантели беру,

Начинаю качать я трёхглавую мышцу...

Жаль, что я прокачать никогда не смогу

Заповедную мышцу, заповедную мышцу ...

обман - це найбільший мяз руки і які б інші мязи не прокачувати - тріцепс все одно залишить найбільшим мязом :P

ти не зрозумів про що мова laugh.gif

Це залежно на скільки збільшились - якщо на багато, то навіть сидячи на лавочці і спостерігаючи за тим як дівчата віджимаються все помітно! Хоч є й простіші випадки, коли тобі кажуть:"Любий - мені вже на розмір більший бустгалтер потрібен" :blush:

нєа! Всеодно провіряй власноруч - мацьор їх, мни, вовтузь, тяни туди-сюди, гладь, пощипуй laugh.gif

Інколи , коли дівчина таких розмірів як на картинці - жарти можуть догорого стояти, себто не варто ризикувати "заповетной мышцой" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдало я розвернув тему в потрібне русло :smile3:

Вважаю досить приємними для споглядання - легкоатлеток.

Наприклад Ісинбаєву чи Елісон Сток

174104_source.jpg 

elisanstok1.jpg

Дівчата та жінки, го а трен. зал, результат не забариться ;)

Справді гарненікі, але розвертати тему не можна - наша мета важкоатлетки!!! :blush:

Це як в Бригаді:"Гимнасток не было - взял тежелоатлеток" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось - а як же груди??? Груди від тренувань також ростуть - на розмір точно :rolleyes:

маячня повна, :blink:

spanasyuk чувак не в обіду, але шо ти несеш?

так як зараз трішки більше часу, то можу детальшніше відповісти! Спраді як вже говорилось жіночі груди - це молочні залози+жирові прослойки і + мязи! І якщо поцікавитись, то самі ж лікарі і рекомендують як один з найефективніших і найдієвіших способів збільшити груди чи надати йм гарної форми - віджиматись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте розділимо 2 різних поняття:

1) Спорт

2) фізична культура

1) Спорт - це гроші, слава, хімія стероїди посаджена печінка, і як результат - каліцтво. У Гімнасток поломані ноги, руки вивихи і т.д, що на старості років викручує суглоби ...

2) Фізкультура - Це здоров'я, гарна форма і т.д.

Все вище подане в топіку - каліцтво.

Подивіться на того ж Арні. Який він зараз?

наберіть "Арни" в Гуглі. Побачите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...