Перейти до змісту

с.Новостав Луцький р-н.


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Тільки що з розвідки, був у Новоставі. Підходив до 2 компаній з 3 чоловік кожна. Одні з 14 години покльовки не бачили, інші казали що майже зранку сидять - жодної рибини. Риба кидається. 
Мабудь накормив підар до усрачки або водою зіграв. Гроші позбирав, а зловити - зась. Перед камишом (ну дуже перспективне місце), побиті кілки, місцеві кажуть що дріт натянутий, при мені на тих кілках хлоп оснастку залишив.
Тепер чухаю макітру, а чи варто туди взагалі їхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

якби від нас залежало, то я би не проти, шоб той "мудак" який тримає той став сам собі почухав макітру від "великої" кількості риболовів, може тоді б зробив якісь висновки.... Задрали ті буржуї!!! Побрали ставки, гроші гребуть лопатами, а дати нормально посидіти порибачити то хєра з два, постійно якась уйня, як не водою грают, то кормлять до усрачки і це ще не весь список їх діянь. Раніше ставкі дикі були, і рибу ловили на кусок палінякі з пустим гачком, і всім хватало і ніхто гроші не гріб .... Зара понабирались "властітєлі" шо і риби нема і посидіти нема де, бо заплатиш, а вони зроблять все шоб ти ні*уя не злапав... От так і живем. Все як в нашій країні..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також був, зацепи біля тих палок тому що там камиш обрізаний, проволки там немає сам за снастями туда плавав (ходив)

, риба є точно. А на рахунок кормління підтримую. Вчора проїжав там і заїхав то в мужика були карпіки по 400- 500грам і один на 4 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора всю риби виловили=)а по факту був сьодні(синій оріон) з 14 до 19 нуль покльовок ні в мене ні в колеги....але з ранку був тато 2 покльовкі перша 4 кг,другій порвав жилку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Саша Иванов сказал:

Мабудь накормив підар до усрачки або водою зіграв. Гроші позбирав, а зловити - зась. Перед камишом (ну дуже перспективне місце), побиті кілки, місцеві кажуть що дріт натянутий, при мені на тих кілках хлоп оснастку залишив.
Тепер чухаю макітру, а чи варто туди взагалі їхати?

Ситуація слідуюча. У кожного рибалки своє бачення ситуації. Да накормив так у нього риба росте, а не ви ловите тюльку. І кормить він біля тих кулкув. Кинув лопату корму, постукав по колку, риба приплипла на корм.

 

Той хто не вміє ловити рибу, то шукає причини. А хто вміє той користується моментом.

 

У кожного своя вдача. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грекус, ось цитата одного з риболовів що сьогодні ловив, написано в вк

Цитата

АРЕНДАТОР РЕАЛЬНО СЛИЛ СМ 7-10 ВОДЫ ПОКА МЫ БЫЛИ... Слева дядька показывал, что воды стало меньше, да и я вспомнил, что в начале рыбалки кидал корм под ноги дабы видеть его "работу" и когда уезжали, то обратмл внимание, что видеть я стал его намноооооого лучше... 

А ви кажете причини люди шукають... Та хоч лопни, але при таких умовах зловиш дулю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кормить біля кілків... Ага, ага, чисто випадково ПЕРЕД вихідним днем. Як на мене, поки ЗАКОНОМ не буде затверджено єдиний метод збору оплати за платну рибалку - ВИКЛЮЧНО оплата НЕ "можливості посидіти за 100 грн. (200, 300, штуку баксів в кінці кінців) на березі ставка, що належить модному чуваку", а за ВАГУ ЗЛОВЛЕНОЇ РИБИ, такі "бізнесмени" будуть займатися "годуванням", зміною рівня води, підсипанням солі біля берегів, натягуванням на "рибних" місцях іноді навіть колючого дроту, і всі ці "акції"як правило проводяться в п'ятницю ввечері чи перед святами різними. Додаткові послуги - на здоров'я, типу бесідки, мангали, стільчики всякі, прокат якогось риболовного спорядження, бронювання місця для рибалки на певний день, та хоч би й символічна плата "за місце" (не 100, і не 200 грн., в тому ж Градиську, здається, 15). А поки - маємо те, що маємо - статтю в чистому вигляді, "Обман покупця". Ну, їду я в магазин за, скажімо, ноутбуком ASUS, а мені продають ліву китайську підробку з неробочими Wi-FI і звуком, а на всі претензії кажуть "ПНХ, я вас не знаю". Нічого не нагадує? Плюс ОБОВ'ЯЗКОВА наявність касового апарату і видача клієнтам чеків на КОЖНУ замовлену послугу, від мангала до купленої риби, бо податків ці розумники ніфіга не платять. Гроші збивають з людей, і все. І контролювати час від часу рейдами - немає в рибапки квитка і чеку - хазяїн, подь сюди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 8 мая 2016 at 18:21, neznakomec сказал:

якби від нас залежало, то я би не проти, шоб той "мудак" який тримає той став сам собі почухав макітру від "великої" кількості риболовів, може тоді б зробив якісь висновки.... Задрали ті буржуї!!! Побрали ставки, гроші гребуть лопатами, а дати нормально посидіти порибачити то хєра з два, постійно якась уйня, як не водою грают, то кормлять до усрачки і це ще не весь список їх діянь. Раніше ставкі дикі були, і рибу ловили на кусок палінякі з пустим гачком, і всім хватало і ніхто гроші не гріб .... Зара понабирались "властітєлі" шо і риби нема і посидіти нема де, бо заплатиш, а вони зроблять все шоб ти ні*уя не злапав... От так і живем. Все як в нашій країні..

Не забывайте в какой стране живём....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Саша Иванов сказал:

АРЕНДАТОР РЕАЛЬНО СЛИЛ СМ 7-10 ВОДЫ ПОКА МЫ БЫЛИ... Слева дядька показывал, что воды стало меньше

А з вигляду така порядна людина. А вдуші така свиня та жлоб. Я був про нього кращої думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

А з вигляду така порядна людина. А вдуші така свиня та жлоб. Я був про нього кращої думки.

Я коли з хлопцями що ловили говорив то під*їхав ще один розвідник. Казав в цьому році не був ще, а в минулому втикав кілка невеличкого в землю у воді. Завжди, коли не було кльову, води ставало менше. От вам і порядна людина.

Звичайно, я не можу сказати що він не збрехав (хоч для чого йому це), але коли на будні ловлять, а на вихідні с...рака то висновки напрошуються самі. Завтрашню поїздку туди я відмінив. Ну його нах з тим ставком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так саме цікаве - хоче той сферичний жлоб у вакуумі ОТРИМАТИ ГРОШІ за рибу, а рибу залишити собі... Бо вище мною описаний механізм з оплатою "що зловив, за те і платиш", якщо власник хоче саме продати частину риби - вигідний і йому, і людям - НЕ потрібно їхати на базар, папити пальне, платити водію орендувати чи купувати машину з бочкою чи спеціальні ємкості для риби, виловлювати рибу і платити за це працівникам + купувати сітки, платити додатково продавцю, за місце на базарі, проходити перевірки санстанцією і т.д. - економії купа. Зроби ціну трохи дешевшою за базар, не паскудь кльову, і людей бажаючих ен просто купити, а ЗЛОВИТИ, буде повно!

Тим орендарям ще треба норми зариблення ввести, і слідкувати, чи дотримується - а то візьме впустить 1т. карпа по 500 гр. - 1 кг, не покормить 2 тижні, рекламу зробить (аж до безкоштовної ловлі на День Рибалки), і все, їзди лох, великий і маленький, карпа того за 2-3 вихідних виловлять, а далі став пустий, "але ж наловили тоді", і по інерції люди їдуть. Або взагалі орендує водойму ВЖЕ з рибою, і робить гроші з повітря.

А ще почали робити так, як на тій же "Феміді" в Шеплі, де був нормальний карповий став, чи в Горзвині - щороку спускають і вигрібають рибу на продаж, далі знов запускають, і цикл повторюється. А водойму гроблять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, скажу так. Їздив вчора на рибалку в Радянське, зловив кілька десятків карасів (хоч планував карпа), спочатку також була думка накормив (32 рибака сиділо і жодного карпа), но приїхав чоловік один, закинувся, зловив два карпа майже зразу і підряд, потім ще амур і т.д. До 15:00 в нього було 5  карпів(1-3кг кожен) і амур, і карася багато. До чого веду просто вміти ловити потрібно , недумаю що йому просто повезло, одному з 33 рибаків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Так саме цікаве - хоче той сферичний жлоб у вакуумі ОТРИМАТИ ГРОШІ за рибу, а рибу залишити собі... Бо вище мною описаний механізм з оплатою "що зловив, за те і платиш", якщо власник хоче саме продати частину риби - вигідний і йому, і людям - НЕ потрібно їхати на базар, папити пальне, платити водію орендувати чи купувати машину з бочкою чи спеціальні ємкості для риби, виловлювати рибу і платити за це працівникам + купувати сітки, платити додатково продавцю, за місце на базарі, проходити перевірки санстанцією і т.д. - економії купа. Зроби ціну трохи дешевшою за базар, не паскудь кльову, і людей бажаючих ен просто купити, а ЗЛОВИТИ, буде повно!

Так, здавалось би що економія і вигода для власника очевидна, все логічно ! Але це з нашої, рибацької, точки зору ! А тепер напрошується логічне і закономірне запитання - якщо є такий простий очевидний і вигідний варіант, то чому ж орендарі ним не користуються ??! А відповідь дуже проста - значить от так продаючи повітря, як зараз в них заведено, вигода значно більша, ось і все. Інакше б всі вони давно перейшли на просту схему "оплата за вилов". Ну і крім того не бажають певно ритись по багажниках недобросовісних рибацюг ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив з кумом у минулу п"ятницю(6.05)подивитись на цей ставок, розпитати шо да як. Так от: ловили там люди карпа, і то справно. Один дідок-мужичок (50-55 років, може й не дідок ще) сидів на повороті, де рукав  другий заходить. Кормився , і то добряче, горохом, ловив на нього ж, оснастка волос, поплавок напів лежачий, то біш з дна ловив. - "Добрий день"-кажу. "Як рибалка". А він -"Можеж у садок глянути, он зверху лежить". Я глянув. Там два карпа, кожен десь по 3 кг. Нижче ще два таких. В інших по дві-три рибини, але не у всіх.Карася там майже не має. У тих, яким завжди щось заважає, або щось не так хр*н собачий. Отаке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того, щоб водойму хоч трохи розловити (місця, снасть, прикормка, наживка, час доби, етс) треба так з 5 рибалок.. Але 100 грн за дослідження... трохи дорого. Хіба абонемент річний, типу Коршова. Тоді хоч-нехоч - мусиш їхати.  Висновок - для цікавості можна раз закинути вудки, і ффсьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Хіба абонемент річний, типу Коршова.

Так Коршів безплатний уже другий рік. Чи може я шось не знаю. Ходить там один, гроші просить, але йому всі "культурно" відмовляють, бо документів у нього немає. Це я про великий став.

Цитата

Висновок - для цікавості можна раз закинути вудки, і ффсьо.

А як попре кльов, і як утого дідка-не дідка, чотири таких тузи, будете їздити? Отож. Рибалка це ж фарт, хоча якщо до неї приготуватись як треба, то цей фарт може прийти швидше, і прогнозованіше. Згоден, що водойму тра знати, яле ж без "шишок" на ровері не навчишся, а одна "шишка" 100 грн., от і думаєш тоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шоб не було шишок середа і четвер самі кращі дні..потім водичка уходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Sashkajek сказано:

Шоб не було шишок середа і четвер самі кращі дні..потім водичка уходить...

в цьому є раціональне зерно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Теж був один раз в новоставі. Приїхав на вечір. Посидів пів години, дядько на білому санг йонзі приїхав, зібрав грошикі і поїхав на гору спати) По кльову - нуль повний. Будній день, також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але маю заядлого сусіда, який суто карповик, і ловить дуже серйозну рибу. То розказує що з новостава ще не приїжав без риби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, DMK сказал:

Але маю заядлого сусіда, який суто карповик, і ловить дуже серйозну рибу. То розказує що з новостава ще не приїжав без риби.

та туди треба їхати з ночі, закормити горохом за 2-3 години до світанку, і тоді вже закидатись.
Рибити там дофіга , табунами бока відігрівають і щупака одинокого видно, але ж все таки раз на раз, як попадеш.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...