Перейти до змісту

с.Новостав Луцький р-н.


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Привіт...шо там нового на ставу?пишуть що можна ловити з 6 ранку а якщо раніш приїхав то просто сів на місце і сидиш до 6.00?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

Привіт...шо там нового на ставу?пишуть що можна ловити з 6 ранку а якщо раніш приїхав то просто сів на місце і сидиш до 6.00?

Сиди, аби не ловив)) Там сторож ходить, тесть коли туди їздив то взагалі ночував в машині там, тільки попередив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був там на розвідці 10,05,2015р в 11:00 на ставку стояло 33 машини

зі слів 4-х рибаків на різних місцях, то нетошо шоб шоссь ловилось а ваапще покльовки не бачили

вони ж і казали що дозволяють ловити з 05:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось розпочався сезон і з великою цікавістю проглядаю всі повідомлення в данному підфорумі.

Навіть вирішив зареєструватись і поділитись інфою. Можливо комусь знадобиться.

Отож На даній водоймі в цьому році був рази три.

Перший раз приїхали 1 травня ввечері - в мене кльову не було, але жінка взяла карпа десь до 2 кіль ( насправді десь 1.5 кг) але то таке.

Ми побачили що риба є і треба їхати

Через день ми приїхали на ранок - але ми трохи проспали і ..... рибаків більше ніж риби.

І всі по нулях - ходив слушок що побавився з рівнем води. Мол презентація 1 травня відбулася а даілі бізнес. Але я особисто не знаю як на справді. Зараз швидко змінюється погода і тиск , а це впливає на кльов .

Третій раз проїхали на вечір - скоріш за все просто посидіти на природі , але з метою. Закинули вудки і тиша.

Приїхав чоловіче сів поруч - проходить пів години і бац в нього 1.5 - 2 кг карпік

Продить ще хвилин 20 і в нього другий

Я вже преживаю що не вмю ніхера ловити Поміняв кучу насадок і т.д

Недопомагає.

Тим часом чоловьяга достає третого -- карася (грам 400)

Вирішив я змінити камиш поблище до того дядька Поставив одну поплавчану (на лежачий) - проходить хвилин 10 і наступає ця ЧАРІВНА МИТЬ - поплавок підіймається і починає чухати. Підсечка і ДРУГА ЧАРІВНА МИТЬ коли ти його відчуваєшь . Він хоч і не великий (до 2 кіль) але приємний.

Приблизно десь так))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.google.c...0!6m1!1e1?hl=uk

Був, пробував, 50 за півдня, 100 день, результат на жаль - нуль. Короп плюскається (подекуди - великий) в хащах посередині ставка, або закормлений там, або просто зашуганий натовпом риболовів, купою машин і батареями вудок. А може просто на зміну погоди риба мовчала, ХЗ. При мені штуки 4 зловили, одні - сиділи з самого ранку до обіду, і перед самим від'їздом десь на кілограм карпика зловили. Є окунь, і непоганий (місцевий на живця пару штук при мені взяв), є щука, ловити спінінгом не дозволяє власник, певно недавно запустив того хижака (окунь кажуть місцеві шалено брав зимою з льоду). Вода чиста, єдине - берег такий, що місцями і трави немає, аж занадто почищений, "грунтовий" - при найменшому дощику будеш весь в грязюці. Місцями (скраю в такий собі "заплавках" в воду накидані гілки верби - для нересту). Але доїзд машиною - впевнений, без питань. Якщо добиратися пішки - можна йти через шлюз на Чорногузці, недалеко від ферми, магазину, і за кладовищем (перед церквою) повернути на ліво, і буде шлюз з містком, далі пряма стежина вздовж канави до "втоку" води в став - метрів 100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт рибацюги.

поділіться враженнями від рибалки на цьо ставі:

https://www.google.com.ua/maps/place/50°40'28.4"N+25°21'37.8"E/@50.6740321,25.3595867,606m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x0:0x0!6m1!1e1?hl=uk

із слів сторожа:

50 пів дня

100 день

в ночі не можна ловити

риби ВАЛОМ, карпи такі що невисунеш

зі слів рибаків які ловили пів дня

1 карась 1 коропчик трошки більші лодоні. І даже якщо шось не погане вчепиться то невитягнете!!!

повністю вісь беріг закиданий гілками дерев, ялинками. на 4м від суши

із слів сторожа "пару гілок кинув щоб рибі було де нереститись"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fresh1987,

Під'їжджали ми з колегою на цей ставок поки шукали той карповий Новостав.

Стоїть він в акурат під цвинтарем, що на горбку.

По острову бродять велика кількість гусей, просто біле все.

Спитали у "мєсних", так вони одразу послали на другий ставок, що за пів кілометра на південь.

Питаємо - чого, а вони кажуть хазяїн тут ніякий, накидав у воду гілляччя і шин у воду, тільки вудки порвете.

ось така байка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почну здалека!

Можливо ця інформація збереже комусь бензин та час!

Отож у неділю поїхали у розвідку для початку у Ратнів (Луцький район), була інформація від місцевих що по Неділях дозволяють ловити.

Великий облом. Жодного рибака .(інфа від місцевих мол не дозволяють)

Років 3-4 назад на цьому ставку підіймав дуже файного дядьку Карпа - на 3-4 кг , причому на черв"я і саме в цей період.

Трошки розчарувались але треба щось мислити.

Поїхали в Ставрів,

По дорозі думали заїхати на ставки в Полонці (Македонка), алеж вирішили що немає там що робити.

Хто не в курсі -помінявся власник і покищо ловля риби БЕЗКОШТОВНА. Але на рахунок риби нюанс. Хоча кажуть хижака ловили.

Отож Ставрів - другий Великий облом. Власник взагалі не дає ловити. Частина ставків, у яких у минолому році розводився мальок взагалі без води. Побалакали з сторожем та відбули.

По дорозі (А все вечоріє, бо виїхали далеко за обід) тільки Новаостав

Приїхали ми туди - попитали в рибаків - сплошна Грусть. Залишатись там не було жодного бажання

Отож поїхали в розвіку на сусідній ставок: да в деяких місцях лежать гілки від берега та ялинки. Але з другого боку це великий Плюс ( в минулому році в Надчицях доставали на поплавок нормальних Карпів серед таких гілляк)

Оскільки попереду був тільки Луцьк, і переїзжати ввечері не було жодного сенсу вирішили залишитися.

50 грн та твоя вдача.

Погода жесть - вітер мінявся рази 3-4, хвиля теж жесть , оскільки я полюбляю ловити на поплавок, то для мне це ваще катастрофа. Алеж....

"Моя команда" за відсутності кльова вирішала ловити верховодку - поплавок на 1гр+ маленкій крючок + опариш або манка І кльов такий що у "Белых каменей", навіть одна густерка попалась.

Але я все ж таки побачив покльовку карпа - ДУЖЕ ФАЙНА, давно такої не бачив. Я би її назвав "БЕЗ КОМПРОМІСІВ".

Взяв і пішов. Шкода шо він маленький десь на 1 кіль але покльовка.... Це щось

Навіть нагадоло мені коли Карпи утягували вудки з пірса і приходилося в 5 ранку займатись водними процедурами, хоча мріяв попити каву, отож поки її робив то вони (карпи) мене так підставили.

Резюме - навіть не знаю , чи варто чи не вартот туди їхати

Плюси: людей набагото меньше ніж, ніж на другому ставку, ціна така сама,кльов зараз як повезе.

Мінус: Роки три назад був на цьму ставку - то бля (вибачте) власник понатягував колючий дріт понад берегом в деяких місцях . Риби три обірвали за цьго пі,,,,,са, Зараз чеше що нічог таког немає . Але хрень його знає.

Ну була дуже не приємна річь коли в ночі тримаєшь Трьошку, вона заходить в берег, і путає леску в колючу проволку.

Сльози на очах))

Приблизно десь так, може десь і приврав, але не со зла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були.

Сторож воду спустив, три мішка ввечері корму висипав.

З приблизно 15 рибаків - жодної покльовки.

Після таких рибалок пропадає бажання кудись їздити.

Добре хоч шашлика наїлись і горілки залили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після таких рибалок пропадає бажання кудись їздити.

Отож бо й воно... :0068:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були. Сторож воду спустив, три мішка ввечері корму висипав. З приблизно 15 рибаків - жодної покльовки.

Це на якому ставку? Першому чи другому і в який день, не підкажете.

c5025703a9d5.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Яка зара ситуація на другому ставку. Чи щось взагалі ловиться та чи дозволили ловити вночі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В понеділок на Новоставі знайомі парочку карпів дзеркальних зловили вечерком, найбільший за 3 кг випустили (матка).

post-2742-0-97022700-1438759538_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В понеділок на Новоставі знайомі парочку карпів дзеркальних зловили вечерком, найбільший за 3 кг випустили (матка).

А шо власник компенсовує вартість відпущеної мамаши, чи дає безкоштовно половити за це. Ну і де ви бачили матку 3 кг. Цетпросто карп який зажирів від того корму шо хазяїн кормить та рибалки викідають після невдалих рибалок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не бачила, але переповідаю. Власник прибіг і повернув гроші за рибалку з умовою відпустити тільки саму матку. Що це саме матка погодився і сам рибалка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Казав власник що з 11 жовтня ставок закритий. Буде запускати рибу. Ось кілька фото в закінчення сезону.Ностальгія.

post-6067-0-00035100-1444223568_thumb.jp

post-6067-0-12476300-1444223573_thumb.jp

post-6067-0-53788400-1444223578_thumb.jp

post-6067-0-57357200-1444223584_thumb.jp

post-6067-0-37473300-1444223590_thumb.jp

post-6067-0-27228000-1444223596_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
5 часов назад, Selbeor сказал:

Що там цього року робиться в Новоставі? Хто чув, бачив?

Казав власник відкриття 1 травня. Ціна 200 грн. або пів дня 100 грн.до 1 червня. З 1  червня день 100 грн. пів дня 50 грн. Якось так. Тільки не жміться на звіти. Як там шо,і вообще. Ато нах----ть і мовчать. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Grekus сказано:

 Тільки не жміться на звіти. Як там шо,і вообще. Ато нах----ть і мовчать. 

:D +++++

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Адміністратори

Були з @Patrick у вівторок на 1-му ставку. Пара коросів. Прийшов сторож і сказав шо до 10 червня ловити заборонено. А не відомо скіко буде коштувати. То забрались та поїхали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...