Перейти до змісту

с.Новостав Луцький р-н.


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Відкрили для себе нову водойму для риболовлі. Знаходиться в с.Новостав. Ми їхали через с.Боратин при вїзді в с. Новостав оріентир пункт прийому молока і за ним на право через 200м. на ліво і знову вправо. Вартість рибалки 100 грн. пів дня 50 грн. Клюе в основному карп від 1-3 кг. іноді попадае карась грам по 150. Ловити пробували на макушатники, пружини з пінопластом наживка горохова мастирка, горох, кукурузка. Способи ловлі різні макушатник, донка, більшість рибалок ловить поплавчанками. Правда в деяких місцях рибалка затруднена, у воді в деяких місцях е гілки з дерев, та стовпчики з дротом. Ловити можна тільки в день.

Розкажу за неділю 25 липня. Приїхали на став вже кілька машин було. Фанарі кругом ставка ще світили. троха було ще темнувато вирішили помаленько розпаковуватись. Почало розвиднятись машин на ставку стало точно більше 10. Кльову поки не було тільки сусід напроти посадив в підсак карпика десь на кілограм. І того до обіду кілька карасів та 3 нормальних покльовкі шо аж удочку на рогачові розвертало но риба не засікалась. Погода була хмурна, но після обіду вишло сонечко і всеж одного карпика десь на 1.5 кг вдалося зловити. Ще був момент но під самим берегом злякався підсака та втік. Той дядько шо напроти ловив в самому березі на поплавчанки то десь в обід один карпуша порвав йому вудку. Ось така рибалка. На фото видно дитячу площадку та бесідки, такий собі невеличкий комплекс для відпочинку.

post-6067-1280304108,49_thumb.jpg

post-6067-1280304122,23_thumb.jpg

post-6067-1280304135,36_thumb.jpg

post-6067-1280304146,94_thumb.jpg

post-6067-1280304157,02_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

50 грн. з лиця ??? на скільки вудок ловити можна ??

Якшо сидиш і нічого не ловиш то можна і на 10 вудок. А коли витягуеш карпика то десь береться власник якого душить велика жаба і каже що б ловили не більше як на 3 вудки. Платиш йому вроді не погані гроші, а він прибігае дивиться скіко ти зловив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

непаганий ставочок, а до обіду то до скількох годин?

Я писав шо пів дня, а з скількох і до скількох не уточняв. Деякі рибалки і в 18.00 приїзжають до вечора посидіти і бува по 5 карпиків за 3 години можуть зловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на червоного червяка карасів натягати не варіант?

Карп вроді не дуже любить червяка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

ціна вроді не помінялася, але знаю що власник там падлюка скупий, мутить всяку фігню з ставком!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 9 місяців потому...

Хто був цього року в Новоставі на рибалці? Знайомий розпитував у місцевих то йому розповіли, що сама рибалка коштує 20 грн, а далі на вагу і ціна залежить від виду риби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні на ставку, як виявилося 20 грн. це ціна на маленькому ставку, він відгороджений окремо, а на великому 75 грн. пів дня. Є карпи і великі карасі, але і "синька" теж задовбує, покльовки були дуже рідкі тому переїхали в Несвічі на ставок "Мамая", рибалка 10 грн, а далі на вагу. Клювало до обіду, а потім перестало, теж попадалася гарна риба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
  • 2 тижня потому...

яка ситуація та ціни зараз на цьому ставку?

ББСі: Ніби в цю неділю відкриття, ніби 50/60 грн. півдня (як оприділяється півдня там - не вкурсі). Більш нічого не чув, інфу треба перевіряти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

В Новоставі він тільки один.

Тепер в Новоставі є і другий став. Знаходиться за селом праворуч від дороги. На травневі свята там був аншлаг, зі слів власника було чоловік 100. Казав плата пів дня 50 грн. день 100 грн. На ніч поки нерест недає залишатись. Ще казав що в минулому році зариблювали карпом від 1 до 3 кг. Хто вже був там на рибалці відпишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей було багато сьогодні, клює, знайомий за цілий день наловив 10 кг карпів, від кг і більше, найбільший 3 кг був. 50грн пів дня 100 день 100%, дає ловити з 6 ранку до 9 вечера. Це на другому ставі, тому що в кінці села зправа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Новоставі він тільки один.

Тепер в Новоставі є і другий став. Знаходиться за селом праворуч від дороги. На травневі свята там був аншлаг, зі слів власника було чоловік 100. Казав плата пів дня 50 грн. день 100 грн. На ніч поки нерест недає залишатись. Ще казав що в минулому році зариблювали карпом від 1 до 3 кг. Хто вже був там на рибалці відпишіть.

чув на днях там карпів гатили по 2+ кг. ламались вудки. рибку добряче половили.

я то й поняття не маю де там той ставок. то не я. а то зараз знову почнуть розказувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На гугл-мапі тицьніть, де він! А то я знаю в Новоставі тільки той, що з дитячою площадкою і не вельми адекватним власником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На гугл-мапі тицьніть, де він! А то я знаю в Новоставі тільки той, що з дитячою площадкою і не вельми адекватним власником.

В кінці села вже за річкою е поворот праворуч. Зара там машин валом. Був проїздом десь в 19.00 то підїжали цікавились, в декого були карпикі нарахував близько 25 машин. Якшо в кожній було хоч по 2 чоловіка то 50 рибалок точно було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...