Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Voronin10 сказал:

@sanbOK Я тут таку траблю знайшов в особистому кабінеті, якщо коротко:

-тре поповнити зайшов в особистий кабінет, поповнив, увагу на те що всі блокування будуть зняті не звернув,

-хочу далі підключитись додому і хоп, дома інтернет відвалився, виявляється нароботі також датагруп...

-по факту цілий день цілий офіс сидів від мого акаунта,

 

питання не можна кнопку зробити так як раніше в аірбітс для активації доступу?

я думаю не один такий, попередній раз коли поповняв незвернув увагу чи інтернет пропадав, скоріш за все пропадав, авторизація ж по заходу в кабінет...

 

авторизуйся логіном і паролем догору що на офісі в офісі, а вдома тим що вдома.

Змінено користувачем sanbOK
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sanbOK сказано:

 

авторизуйся логіном і паролем догору що на офісі в офісі, а вдома тим що вдома.

я в офісі доступу до кабінету немаю і нехочу мати, я просто кажу що зайшов поповнитись і получив траблю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Voronin10 сказал:

я в офісі доступу до кабінету немаю і нехочу мати, я просто кажу що зайшов поповнитись і получив траблю....

якщо десь інета не буде напиши мені в приват я гляну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто плануватиме підключення до Інтернету від "Домашній телеком" майте на увазі з підключенням після зробленої заявки вони не поспішають, від слова зовсім. Справа буде тягнутися тижнями. Перевірено особисто двічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Skorpio76 сказал:

Хто плануватиме підключення до Інтернету від "Домашній телеком" майте на увазі з підключенням після зробленої заявки вони не поспішають, від слова зовсім. Справа буде тягнутися тижнями. Перевірено особисто двічі.

 

Да лааааадно .... <_< прям два рази і прям тижнями.

 

Напиши мені призвище/адресу в приват на кого договір оформлявся, якщо все ок я перевірю.

 

Якщо уже не актуально то можеш не писати :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, sanbOK сказано:

 

Да лааааадно .... <_< прям два рази і прям тижнями.

 

Напиши мені призвище/адресу в приват на кого договір оформлявся, якщо все ок я перевірю.

 

Якщо уже не актуально то можеш не писати :)

Перше підключення у 2015 році - від заявки до підключення наскільки пам"ятаю було 15 днів. 2018 рік заявка зроблена понад тиждень.

У середу телефонували на 0800210000. Отримали обіцянку підключити до суботи. Сьогодні вівторок - а заявку на підключення не виконали.

І це підключення у багатоквартирному будинку спального району міста.

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Skorpio76 сказал:

Перше підключення у 2015 році - від заявки до підключення наскільки пам"ятаю було 15 днів. 2018 рік заявка зроблена понад тиждень.

У середу телефонували на 0800210000. Отримали обіцянку підключити до суботи. Сьогодні вівторок - а заявку на підключення не виконали.

 

Прізвище напиши в приват на кого оформлялось я хочу знайти цю заявку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, хто юзає інтернет Датагруп цілодобово чи то так має бути, що якщо раз на добу не перегружу роутер, то пропадає інтернет чи то роутер глюкавий. ІП динамічна, можливо через це і треба перегружати роутер. Пам'ятаю ніби вона видається на добу, а щоб отримати нову, то треба перегрузити роутер.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, nickel сказано:

ІП динамічна, можливо через це і треба перегружати роутер.

Не думаю, хоча зараз і не є користувачем Датагруп, у мене таким проблем не було, ІР змінювалось після відключення або перезавантаження комп'ютера.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що маєте на увазі під "юзати цілодобово" ? :huh:

В мене датагруп, роутер працює 24/7/365, взагалі не перегружаю його, інет є постійно. Так що скоріше ща все це у вас глюк роутера/ прошивки.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, nickel сказал:

Підкажіть, хто юзає інтернет Датагруп цілодобово чи то так має бути, що якщо раз на добу не перегружу роутер, то пропадає інтернет чи то роутер глюкавий. ІП динамічна, можливо через це і треба перегружати роутер. Пам'ятаю ніби вона видається на добу, а щоб отримати нову, то треба перегрузити роутер.

Роутер не перезагружається місяцями, з інтернетом все гаразд.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, SergLutsk сказал:

Що маєте на увазі під "юзати цілодобово" ? :huh:

Маю комп, який не вимикається взагалі і до якого є доступ по тімвьюверу. Раз в добу мушу перегружати роутер, щоб мережа не пропала

19 минут назад, SergLutsk сказал:

В мене датагруп, роутер працює 24/7/365, взагалі не перегружаю його, інет є постійно. Так що скоріше ща все це у вас глюк роутера/ прошивки.

ІП динамічна?

 

3 минуты назад, Серега89 сказал:

Роутер не перезагружається місяцями, з інтернетом все гаразд.

ІП динамічна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IP - динамічна, нетом користуюсь ...цать років, політ нормальній, хто б і що не казав, но змінювати ніколи не було бажання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, nickel сказал:

Статична ІП йде як додаткова опція (платна). Якщо окремо не платиш за статичну ІП, то по замовчуванню вона динамічна. 

Додатково нічого не оплачую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Підкажіть, хто юзає інтернет Датагруп цілодобово чи то так має бути, що якщо раз на добу не перегружу роутер, то пропадає інтернет чи то роутер глюкавий. ІП динамічна, можливо через це і треба перегружати роутер. Пам'ятаю ніби вона видається на добу, а щоб отримати нову, то треба перегрузити роутер.

 

Я юзаю цілодобово і нічого ен перегружаю ... буває правда сраний ДІР300 зависає але не частіше ніж 1 раз в місяць

 

46 минут назад, nickel сказал:

Раз в добу мушу перегружати роутер, щоб мережа не пропала

 

Може варто тут пошукати проблему. Або напишіть договір я гляну чи були пропадання помимо перезагрузок роутера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, sanbOK сказал:

Може варто тут пошукати проблему. Або напишіть договір я гляну чи були пропадання помимо перезагрузок роутера

Та я на роутер якраз і грішу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Skorpio76 сказано:

Перше підключення у 2015 році - від заявки до підключення наскільки пам"ятаю було 15 днів. 2018 рік заявка зроблена понад тиждень.

У середу телефонували на 0800210000. Отримали обіцянку підключити до суботи. Сьогодні вівторок - а заявку на підключення не виконали.

І це підключення у багатоквартирному будинку спального району міста.

Як і в старі добрі часи кругом потрібно мати блат :D. Дякую sanbOK  за сприяння в оперативному вирішенні питання!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Та я й грішу на роутер. Задумався про заміну.

 

Напиши номер договору я гляну.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sanbOK сказал:

Напиши номер договору я гляну.  

З певних причин поки не хотілося б цього робити. Якщо заміна роутера не допоможе, то напишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

З певних причин поки не хотілося б цього робити. Якщо заміна роутера не допоможе, то напишу.

 

ну як хош .... я думав спочатку відкинути проблему з обладнанням ДГ щоб ти зря роутер не купляв. Ще один спосіб це включити на пряму і так попрацювати декілька днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sanbOK сказал:

 

ну як хош .... я думав спочатку відкинути проблему з обладнанням ДГ щоб ти зря роутер не купляв.

Звичайно, що не хочеться викидати гроші. Але: 1, маю куди подіти старий роутер; 2, Не хочеться світити деяку інфу.

2 минуты назад, sanbOK сказал:

Ще один спосіб це включити на пряму і так попрацювати декілька днів

Отак і зробимо. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІР звичайно що динамічна, за постійну вони ще й додаткову плату візьмуть.

А роутер в мене самий простенький Totolink N150 RT.

Він хоч і без наворотів, і не надто потужний, але зате що називається "включив і забув де він знаходиться.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...