Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, ForZa сказано:

В мене, в особовому кабінеті, за 100 - 129 просять, на відміну від інших тарифних планів...?!

 

Це Максі, з 01.02.2018 він буде коштувати 149 грн за 100Мбіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romarker сказано:

Після вчорашньої смс, зранку поїхав на Датагруп і розірвав договір після 10 річного користування їхнім інтернетом. Переходжу на Київстав, в тариф Все разом за 105 грн. в місяць.

За який час підключають КС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, dimmon сказано:

 

 аби через місяця 3 не получити таку саму СМС від Київстара, що акційний період закінчився, тепер все по 215.

Тоді можна повернутися назад до ДГ. Цікаво, через скільки місяців повернення до ДГ буде розглядатися як нове підключення з правом користування 5-6 місяців акційним тарифом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Тоді можна повернутися назад до ДГ. Цікаво, через скільки місяців повернення до ДГ буде розглядатися як нове підключення з правом користування 5-6 місяців акційним тарифом?

Думаю, що новий договір = новому клієнту. Колись знайомий, розірвав договір і за день-два написала заяву його дружина, щоб як новий користувач отримати безкоштовний роутер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сцукі ціну підняли а швидкість таку саму залишили! 99 грн. за 30 мбіт то занадто!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Skorpio76 сказал:

Тоді можна повернутися назад до ДГ. Цікаво, через скільки місяців повернення до ДГ буде розглядатися як нове підключення з правом користування 5-6 місяців акційним тарифом?

 

Та хоч наступного дня. Перезаключаєш на свата/брата/жінку і якщо кабель в квартирі є зразу просиш логін і пароль в менеджера до сообистого кабінету, сам вводиш і вуаля. Інша справа коли тебе вирубили на свічі і тоді прийдеться чекати. 

 

Як показує практика левовий відсоток таких повертається коли закінчується акція в інших провайдерів десь так за місяці 3-4. 

 

Найближчим часом в інших провадерів буде також зміна тарифів і не в нижчу сторону, якщо в нижчу то буде десь підй№бка, як і будь де .... в Україні живем ((((((. 

 

П.С. сам плачу за мінімальний 30 мб/с уже 99грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора дньом, закинув 80 гривень, а ввечері прийшло смс, про зміну тарифу з 1.02 , то шо мені вже треба докинути 20 грн чи вже у наступному місяці платити 99, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yura-patriot сказал:

Я вчора дньом, закинув 80 гривень, а ввечері прийшло смс, про зміну тарифу з 1.02 , то шо мені вже треба докинути 20 грн чи вже у наступному місяці платити 99, а?

тра вже

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От вони оху€вші, сповістили за день до підвищення тарифу... Блін, рік назад платив 49 грн за 50 мб, зараз вже 99 грн за 30 мб. Невже за рік долар в два рази виріс (ну якщо вже прив'язувати до курса валют вартість ресурсів, обладнання, а також послуг, необхідних для забезпечення стабільного доступу до мережі Інтернет)?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Skorpio76 сказано:

а як швидко КС підключає нових абонентів?

Якщо є можливість підключення, протягом 3-х днів після заявки на сайті. Принаймі, мені так підключили, ще Датагруп не відключив був, а завели кабель від Київстар.

Змінено користувачем bormotuha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, dimmon сказал:

 

Так само отримав СМС про підвищення Датагруп, але зайшов на сайт Київстара і там тільки один тариф 155 грн за 100 мб, знайти інші не зміг, тільки в архіві старих тарифів:

https://kyivstar.ua/ru/home-kyivstar/internet/lutsk

 

 

На цей тариф теж акція -50%, тобто зараз при підключенні 75 грн за 100 мб. Правда знижка діє 4 місяця)). 

https://kyivstar.ua/uk/home-kyivstar/internet/lutsk

 

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я одне не розумію,чого Ви всі псіхуєте, ну да, дорожче стало,лічно я чекав, у батьків київстар недавно підняли,то я точно знав що і у Дом тел також скоро буде,але замінусуйте мене рідні ну бо в плані підтримки той київстар проти Дома земля і небо!!!! ,В  мене з датою вообще проблем за хєр зна скільки років не було,а якщо і було разів зо три-п'ять! то є чьоткі номера і завжди все вирішувалося,нууу а з тим київстаром,мдааа, якось у баті пропав інтернет,то пісєц з тими тєлєпонами, скільки я сидів з мобілою,щоб вияснити що зробити,да ну нах, в офісі у нас  той київстар,немає тої швидкості що вони обіцяють,у нас 5-6 постійних користувачів,ну немає того,що вони пишуть.Коротше, Київ хороший надає нетік без питань,але Дом набагато краще з сервісом,ну тіко по швидкості питання.І  @Юріч правий :

58 хвилин тому, Юріч сказано:

От вони оху€вші, сповістили за день до підвищення тарифу... Блін,

 так не робиться.

 Але думаю і Київстарчік скоро підніме,не впадайте  в крайності друзі))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з вами згідний, що це нахабство... а ВОМ як надають послуги знаєте? http://www.vom.lutsk.ua/novi-taryfy-2018/

 

Змінено користувачем Skelet
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я на Датагруп уже більше 15 років і якось "тальки з пещери виліз" так що аірбайтс і інші мені ніпро що не говорять )

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Skelet сказал:

"тальки з пещери виліз" 

 

 

Ну і навіщо? Лізь назад :D

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, dimmon said:

сам придивляюсь на рахунок переходу, але думаю аби через місяця 3 не получити таку саму СМС від Київстара, що акційний період закінчився, тепер все по 215.

 

мав вибір Київстар чи Датагруп :) але добре що на роботі посидів з датагрупом :) Тому обрав Київстар
Вони канєшно гівнюкі ще ті, але остання зміна тарифу відбулася місяць тому:
було 110 грн за 50Мбіт/с 
стало 105 грн за 100Мбіт/с + якесь недоТВ

Не Airbites канєха но жити можна. Доречі, підозріло стабільний останнім часом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Соромітник сказал:


Не Airbites канєха но жити можна. Доречі, підозріло стабільний останнім часом :)

Такі да.

я від завтра підключився на КС безлім 100 за 150грн\міс, але 3 місяці 75 грн\міс, потім перейду на все разом за 105 грн\міс+мобільний зв'язок (якщо ще такий буде).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, vaz75 сказано:

потім перейду на все разом за 105 грн\міс+мобільний зв'язок (якщо ще такий буде).

і зараз є.

Я телефонував. ДОсиджу гроші на Волі і гайда на КС again.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

мав вибір Київстар чи Датагруп :) але добре що на роботі посидів з датагрупом :)
 

 Просто цікаво,що не так з дата було?швидкість?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, yura-patriot сказал:

Просто цікаво,що не так з дата було?швидкість?

Дивлюсь на Дату грішать скрізь по різному: десь швидкість, десь провали... Але більшість обурюється підняттям тарифів але ж інші теж не стоять на місті і теж під виглядом різних приблуд піднімають ціну. Ну КС має мобільний зв'язок але ж інтернет не такий стабільний, ну в кого як але по більшому рахунку Дата більш стабільна і особисто я обираю більше заплатити, 20 грн. не смертельно, але щоб зберігалась та стабильність. А 20 грн. якраз зекономив на супутниковому ТБ, знайшов дешевшого оператора і з головою покрило ті 20 грн. Так що у кого як зростеться і хто як зорієнтується :) А ринок послуг - то добре, є з чого обирати, не те що з газом або електрикою :(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, igorgame сказал:

Дивлюсь на Дату грішать скрізь по різному: десь швидкість, десь провали... Але більшість обурюється підняттям тарифів але ж інші теж не стоять на місті і теж під виглядом різних приблуд піднімають ціну. Ну КС має мобільний зв'язок але ж інтернет не такий стабільний, ну в кого як але по більшому рахунку Дата більш стабільна і особисто я обираю більше заплатити, 20 грн. не смертельно, але щоб зберігалась та стабильність. А 20 грн. якраз зекономив на супутниковому ТБ, знайшов дешевшого оператора і з головою покрило ті 20 грн. Так що у кого як зростеться і хто як зорієнтується :) А ринок послуг - то добре, є з чого обирати, не те що з газом або електрикою :(

 

Дивлячиль на підняття цін по газ і електрику збільшення ціни за інет виглядає смішно.

 

коли я тільки підключився на ДГ в 12му році платив 60грн/20мб, зараз 99грн/30мб. За 6 років накинули 39грн. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, sanbOK сказано:

 

Дивлячиль на підняття цін по газ і електрику збільшення ціни за інет виглядає смішно.

 

коли я тільки підключився на ДГ в 12му році платив 60грн/20мб, зараз 99грн/30мб. За 6 років накинули 39грн. 

 

Я думав в працівників безкоштовний інет...хм

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...