Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Тільки в мене вчора в 6 вечора пропав інет, і з'явився тільки сьогодні зранку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вчора після 18:00 почав тормозити просто жах. А зранку було все нормально до 11:30. Починаючи з 11:30 і до 13:00 взагалі пропав. Зараз відновився. Щось мабуть налаштовують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вчора після 18:00 почав тормозити просто жах. А зранку було все нормально до 11:30. Починаючи з 11:30 і до 13:00 взагалі пропав. Зараз відновився. Щось мабуть налаштовують.

Що тішить, що не ми одні такі! В нас постійно майже з 11 год до 1-2 години інтернету як такого нема! Що в них там відбувається вони самі не знають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні поставили Ethernet інет. Скажіть будь-ласка, чому кожну хвилину пропадає з'єднання? В мене одне таке? раніше був на ADSL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це просто ппц. Дзвонив два-три дні назад, говорив про це. Міняв антивірусника (був Norton Internet Security, поставив Nod32), не допомогло. Й надалі серфити по нету просто неможливо. То пропадає, то з'являться. У сусіда з вищого поверху проблем немає. Інтернет налаштовував не я, а спец з ДГ. Налаштування отримаються автоматично, так що нічого прописувати там не треба. Коли граєш проблема з'являться дуже рідко.

P.S.

На програми і на віндовс не грішу. Все чисте, недавно перевстановлював. Windows 7 Ultimate x64.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Налаштування отримаються автоматично, так що нічого прописувати там не треба.

Хіба? Раніше вони в договорі давали параметри які нада прописати (ІР, маска, шлюз, DNS), незнаю як зараз може і поміняли на автоматичну видачу через DHCP...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FenMix, запусти 2 пинга, один на шлюз, второй на какой-нить внешний сервер,

если проблема не в падении скорости то замеряй какой-нить программой , типа Dumetr при постоянно включенном торренте на стачивании скажем 50 ГБ, потом скринеш гистограмму и кидаешь сюда... но все равно проблема будет решаться если зарегистрируешь ее как заявку по номеру 780003...

подключи какой-нить другой комп, ноут может быть и проверь нету ли на нем тех же симптомов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З пінгом все норм, качаю наразі з EX.UA "Empire Earth" (428 mb), швидкість дуже різко скаче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проверь разными компутерами и при возможности модемами, пока не сможешь сказать что пробивал на 2-х компутерах, подключал другой модем то на ДГ скорее всего будут думать что проблема только у тебя, т.к. остальные абоненты работают норм

если при смене компутера проблема пропадет, значит аппаратная или программная ошибка, ставишь ЛайфСД с какой-то ОС, проверяешь - если все норм, то проблема в ОС, если и дальше глюки - значит аппаратная, если на 2-х компах то же самое - пробуй модем сменить, если при смене модема то же самое можешь свободно звонить на ДГ и проверив настройки модема быть уверенным что у тебя все ОК...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про який модем ти говориш? В нього кабель напряму в комп, без модема взагалі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тьфу...

раніше був на ADSL
прочитав просто як ADSL, як гортаєш швидко сторінки то таке буває =(

тоді пробуй ЛайфСД, а потім підключи інший ПК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в том, что соединение со шлюзом есть и я вижу другие компы с подсети, но пропадает именно соединение с интернетом. То есть действительно может быть проблема в свитче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все что лежит дальше шлюза большая тайна админов ДГ =), к ним и позвони по своей проблеме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все что лежит дальше шлюза большая тайна админов ДГ =), к ним и позвони по своей проблеме

Звонил два дня назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, підкажіть які ip у Датагрупа? Сірі чи білі?

От, наприклад, в Київстара динамічні білі.

А якість послуг яка?

Колись був у мене Фотаком, так швидкість ввечері падала в рази. Як тіки дощ, так інету нема пару днів.

Як зараз з цим?

Змінено користувачем bytheway
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, правильно писати "ДА-ТА-ТРУП!".

По-друге, перечитай гілку форуму - динамічні сірі )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я перший раз за декілька років щасливий на 100%, що у мене саме ДатаГруп tongue.gif

аналогічно 3 01.05.2011р я просто безмежно щасливий ДГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Облуговування по заявці при виникненні несправності на нулю. Ще з неділі була заявка - до сьогодні ніхто не прибув. Все кормлять "завтраками".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

cmd -> ipconfig

Якщо IP адреса не відноситься до 10.х.х.х чи 192.168.х.х, тоді IP адреса "біла"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь ласка як настроїти роутер Tp-Link wr941nd на Дата Групи, пыдключення в мене по новому без ключика, і з автоматичними настройками, не так як раніше нада було вводити всі настройки, Або якщо є бажаючі прийти до мене додому настроїти, за якусь плату....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...