Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

16 часов назад, Skorpio76 сказал:

Сталося неймовірне диво! Після гнівного дзвінка у компанії вирішили переглянути статус поломки і визнали її не такою вже великою. Тому, почухавши рєпу, вирішили не відкладати її усунення на понеділок, а зробити сьогодні. Як результат - послуга відновлена.

От поясніть мені, якого дідька клієнт, крім того, що платить абонплату, ще має виконувати роботу керівника, який пришвидшує трудову діяльність в компанії? В яку ціну можна оцінити нервові клітини, які доводиться щоразу спалювати пояснюючи оператору контакт центру, що він там "не для мебелі", а має стукати до керівника і включатися у вирішення технічних проблем, які виникають через те, що ті ж самі керівники неудосужаться: 1) реалізувати інвестиційний проект по встановленню НАДІЙНОГО обладнання; або якщо такі жадні, то 2) збільшення штату технічного робочого персоналу, який за лічені хвилини має усувати проблеми, які виникають з наданням послух абонентам, навіть якщо ці абоненти "не пупи Землі"? Питання риторичне. Дай Боже прийде  новий провайдер і забезпечить дійсно якісні послуги.

 

а номер договору так і не написав ... то ж напиши я просто хочу почитати, що ж там за проблема така була, яка вирішилась після "гнівного дзвінка" . 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Всім привіт. Воля викупила Айрбитс і за місяць просто вибісила) шукаю нового провайдера з стабільним, низьким  пінгом в Європу. Як з цим справи в Датагруп? Який пінг до 146.66.153.180 ?

Вище писали що підключення чекати місяць)) Наклеп чи правда?) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sone4ko сказал:

Всім привіт. Воля викупила Айрбитс і за місяць просто вибісила) шукаю нового провайдера з стабільним, низьким  пінгом в Європу. Як з цим справи в Датагруп? Який пінг до 146.66.153.180 ?

Вище писали що підключення чекати місяць)) Наклеп чи правда?) 

Абсолютно та ж сама ситуація. Тільки місяць триматись не було сил. Моя вам порада. Користувався багатьма провайдерами починаючи з білайну. Підключайте  Київстар і не займатесь некрофілією. Дататруп це поєбень.  Колись давно в бородаті 2005-07 у них був інтернет кол бек, типу діалапу але ти затлефон не платиш. Як виявилось за телефон ти платиш. ох і получив від батьків за рахунки 100-200грн  в місяць:)
А якщо серйозно, в еірбайтс пінг був ідеальний, києвстар має трохі нижчий, але зовсім трохі, і грати в стімі не має проблем, все стабільно. Плюс не знаю чому, але в мене в стімі качає стабільно +10мбайт, не кожен торент на руторі стільки витягує:)

6671821464.png

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sone4ko сказано:

Як з цим справи в Датагруп? Який пінг до 146.66.153.180 ?


 

Спойлер

 

Pinging 146.66.153.180 with 32 bytes of data:
Reply from 146.66.153.180: bytes=32 time=39ms TTL=55
Reply from 146.66.153.180: bytes=32 time=39ms TTL=55
Reply from 146.66.153.180: bytes=32 time=38ms TTL=55
Reply from 146.66.153.180: bytes=32 time=39ms TTL=55

Ping statistics for 146.66.153.180:
    Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 38ms, Maximum = 39ms, Average = 38ms

 

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

 Колись давно в бородаті 2005-07 у них був інтернет кол бек, типу діалапу але ти затлефон не платиш. Як виявилось за телефон ти платиш. ох і получив від батьків за рахунки 100-200грн  в місяць:)

то в тебе руки не звідти росли - все там нормально було, і з ДГ і калбеком

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Zevs_Isver сказал:

то в тебе руки не звідти росли - все там нормально було, і з ДГ і калбеком

Все може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

У всіх нормально робить?

не відкривається більшість забугорних сайтів

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на автовідповідачі суппорта каже що "в зв"язку з аварійним відключенням бла-бла-бла... орієнтовний термін вирішення одна година"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.10.2017 at 06:33, Zevs_Isver сказано:

то в тебе руки не звідти росли - все там нормально було, і з ДГ і калбеком

Трохи не так...якщо не помиляюсь, тоді фотаком (чи може вже ДГ) ввів послугу "безпарольного доступу".... в кого номер "78-хх-хх" - робило колбек, але приходив загальний рахунок, так що - нормально в нього з руками.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Bliksss сказано:

Трохи не так...якщо не помиляюсь, тоді фотаком (чи може вже ДГ) ввів послугу "безпарольного доступу".... в кого номер "78-хх-хх" - робило колбек, але приходив загальний рахунок, так що - нормально в нього з руками.

Який рахунок? Тож був доступ по картках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужики... Ну не заплутуйте все!

 

1. Callback був на Фотаком, і може трошки Датагруп (з 2006 він Датагруп, вле в ці рока вже активно юзали ADSL)

2. До чого тут карти? Був доступ по картках по паролю, і окремо загальна помісячна абонплата. Трафік вроді не враховувався взагалі на цих тарифах (смисл на Dial-up?), тільки час.

Тобто по картці час, по абонплаті - помісячно платиш, і можливо за телефон, але якщо callback то за телефон не платиш.

 

Цитувати

робило колбек, але приходив загальний рахунок, так що - нормально в нього з руками.

За що приходив рахунок? Якщо callback і оплата фіксована в місяць. Може воно вписувалось за телефон, але була фіксована щомісяця оплата.

 

Хіба може просто був якийсь доступ не по абонплаті, а просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, snouden сказано:

Хіба може просто був якийсь доступ не по абонплаті, а просто.

Читати вмієш? Для абонентів фотакому, яким я тоді був, була можливість - безпарольного доступу, з колбеком. про адсл - тоді тільки починалась мова, в Луцьку адлс тоді давали Фотаком і Утел.

P.S. Для точності - це 2003-5 роки

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, alexvvv сказано:

Який рахунок? Тож був доступ по картках.

По картках, по договору, а потім - абонентам (в яких 78 АТС) - безпарольний, з колбеком... от і все, чого срач розводити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

Трохи не так...якщо не помиляюсь, тоді фотаком (чи може вже ДГ) ввів послугу "безпарольного доступу".... в кого номер "78-хх-хх" - робило колбек, але приходив загальний рахунок, так що - нормально в нього з руками.

"безпарольний доступ" і "калбек" то, тако, трохи різні речі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

"безпарольний доступ" і "калбек" то, тако, трохи різні речі

Ти мені лекцію про терміни хочеш прочитати? У фотакома був окремий пул для абонентів, дзвониш - далі колбек і додає до рахунку за телефон...

Давай в когось перепитаємо... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

Ти мені лекцію про терміни хочеш прочитати? У фотакома був окремий пул для абонентів, дзвониш - далі колбек і додає до рахунку за телефон...

Давай в когось перепитаємо... 

в Фотакома багато чого було

"безпарольний доступ" і "калбек"  не пов'язані між собою речі які можуть використовуватися як разом так і окремо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zevs_Isver сказано:

"безпарольний доступ" і "калбек"  не пов'язані між собою речі які можуть використовуватися як разом так і окремо

тоді, для чого це було сказано

Щойно, Zevs_Isver сказано:

не пов'язані між собою речі які можуть використовуватися як разом так і окремо

???

був безпарольний з "колбеком"  - чи тобі аби пофлудити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Bliksss сказано:

тоді, для чого це було сказано

???

був безпарольний з "колбеком"  - чи тобі аби пофлудити?

AnimaNoir казав про калбек

до чого тут безпарольний доступ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zevs_Isver сказано:

казав про калбек

до чого тут безпарольний доступ?

читай уважно, він казав - колбек, але всеодно - виставили рахунок за телефон,от я і подумав, що це - саме та послуга., тобто - безпарольний доступ для абонентів - з колбеком, все, чи тобі досі не дійшло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

читай уважно, він казав - колбек, але всеодно - виставили рахунок за телефон,от я і подумав, що це - саме та послуга., тобто - безпарольний доступ для абонентів - з колбеком, все, чи тобі досі не дійшло?

оплата за інтернет само собою оплата за телефон само собою, щоб не користувачі не платили за телефон був зроблений калбек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Zevs_Isver сказал:

AnimaNoir казав про калбек

до чого тут безпарольний доступ?

Все вірно. послуга позицінувалась як кол бек ( тобто твій модем набирає, там скидають і передзвонюють), лінія зайнята ( телефон на 7 починався), але мало гроші не знімати. Інтернет був не по карткам, фіксований в місяць. Тому я нічого не путаю)

P.S Мої руки там взагалі нікуди не лізли, крім кнопки - позвоніть, чи зєднатись, вже не памятаю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гроші не знімало "телефон",  інтернет оплата само собою і може бути різним способом

 

тел номер був від ДГ?

мав би починатися з 78ххх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

гроші не знімало "телефон",  інтернет оплата само собою і може бути різним способом

 

тел номер був від ДГ?

мав би починатися з 78ххх

Тел був хз звідни, починався 71 (вроді укртелеком). Оплата за інтернет була раз в місяць на офісі карбишева  (не картками). Плюс за весь час що був інтернет онлайн, наприклад 50 годин в місяць, набігало ще 100-200грн ( вже в укртелекомі), чого мало не бути, бо кагбе колбек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...