Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

11 часов назад, Voronin10 сказал:

ем, чого мене на спідтесті(окла) оприділяє як MainStream?

 

Та пофіг на який сервер міряти . спідтест не показник. Торентом міряй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, MrVes сказано:

Я один тут Датагрупом задоволений?   :huh:

Ні, не один, в мене теж нема проблем з ним останні пів року. Останній раз були проблеми в кінці січня коли переводили абонентів на схему VPU то в мене чогось порт здох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 10.08.2017 at 00:01, Itzamna сказано:

Сторінки з першого разу не грузяться...покі в кеш не попадуть і обновить не нажать або почекать, вже пару днів, доколе ?

 

DNS.jpg

є така штука, проскакує, через пів секунди загружає сайт автоматом

 

поки проблема така що свіч офлайн....

195587

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.08.2017 at 09:43, sanbOK сказано:

 

Та пофіг на який сервер міряти . спідтест не показник. Торентом міряй

help me :(

 

поки проблема така що свіч офлайн....

(к ван порту неподключен кабель) ван справний...

195587

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Voronin10 сказал:

help me :(

 

поки проблема така що свіч офлайн....

(к ван порту неподключен кабель) ван справний...

195587

 

Я у відпустці. З того що бачу походу щось з свічом. Завтра до обіду скажу точніше

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла смс-ка шо з першого вересня зміняться тарифи, детальніше писало дивитися в ЛК, захожу в ЛК а там якась дурня: пише шо з першого вересня ціна стане 79 грн., а до того якби було 69 грн. (це тариф "міні") але ж я плачу 79 грн. починаючи з пешого березня? WTF???

2017-08-23_20-17-16.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу вони почали зарано святкувати день незалежності і по п'яні придумали цю дурню... Або нас наЇ**ли і пів року брали з нас на 10 грн. більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

смс-ка прийшла. Листа у кабінеті немає.

Вкладку НОВОСТИ кляцніть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Maniko сказано:

Вкладку НОВОСТИ кляцніть.

дякую. є. аж легше стало. боявся, що усім підняли АП, а мені - ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Maniko сказано:

Вкладку НОВОСТИ кляцніть.

табличка якось "по-дибільному" відображається

але суть зрозуміла

 

треба закинути грошей з запасом і глянути що зніме 1го числа

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Itzamna сказано:

Було так - 50 за 79 грн

 

50 за 89

+10 Mb = +10 Грн. Як на мене, то пропорція адекватна.

1231231.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Itzamna сказано:

+10 Mb = +20 Грн ^_^

 

в мене одного абонплата була 89 рн за 50 Мб? 

ПиСи Картинка два поста вище. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.08.2017 at 21:12, sanbOK сказано:

 

Я у відпустці. З того що бачу походу щось з свічом. Завтра до обіду скажу точніше

тут проскакувало про підтуплювання завантаження сторінок, ловлю таку біду давно, грішив на слабкий вайфай, але із шнурком проблема не зникла.....

вискакує таке повідомлення і  через секунду завантажує сторінку....   проблема таки десь є....

Безымянный3.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Voronin10 сказал:

тут проскакувало про підтуплювання завантаження сторінок, ловлю таку біду давно, грішив на слабкий вайфай, але із шнурком проблема не зникла.....

вискакує таке повідомлення і  через секунду завантажує сторінку....   проблема таки десь є....

Безымянный3.png

 

Та вроді нема. Особисто я практично постійно (коли не сплю) за компом і чомусь цієї проблеми не бачив ні разу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sanbOK сказано:

 

Та вроді нема. Особисто я практично постійно (коли не сплю) за компом і чомусь цієї проблеми не бачив ні разу. 

ok, помоніторю іншими клієнтами\ос, відпишусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже втретє за пів року трабли з датагруп. Інтернет пропадає і саме на свята або вихідні. Тепер новий прикол.Відремонтували інтернет,але роутером я користуватись не можу,бо тре зайти у власний кабінет,щоб підцепило мак-адресу,але мене в мій кабінет не пускає. Рестор не можу зробити,бо пише,що не той номер угоди. В службі підримки тільки реєструють трабл. Вже кінець дня.Знову вихідні без інтернету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Вже втретє за пів року трабли з датагруп. Інтернет пропадає і саме на свята або вихідні. Тепер новий прикол.Відремонтували інтернет,але роутером я користуватись не можу,бо тре зайти у власний кабінет,щоб підцепило мак-адресу,але мене в мій кабінет не пускає. Рестор не можу зробити,бо пише,що не той номер угоди. В службі підримки тільки реєструють трабл. Вже кінець дня.Знову вихідні без інтернету.

 

Номер договору напиши я тобі в ПМ кину тимчасовий пароль або просто мак компа пропиши на роутері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, sanbOK сказал:

 

Номер договору напиши я тобі в ПМ кину тимчасовий пароль або просто мак компа пропиши на роутері

Дяку. Шляхом тику врешті сам зайшов на зміну паролю і прописався. В них номер угоди відрізняється від мого.Але все-рівно не розумію чому мене не пускало під старим паролем?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке лихо знову трапилося з горемичним Домашнім телекомом? Вже вдруге за тиждень трабли. Обнагліли. На 080021000 заявили, що велика поломка і ремонт здійснять аж в понеділок. Народ, хто ще змушений перейти на мобільний Інтернет - зробіть кілька дзвінків на 080021000 нехай шевеляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Skorpio76 сказал:

Яке лихо знову трапилося з горемичним Домашнім телекомом? Вже вдруге за тиждень трабли. Обнагліли. На 080021000 заявили, що велика поломка і ремонт здійснять аж в понеділок. Народ, хто ще змушений перейти на мобільний Інтернет - зробіть кілька дзвінків на 080021000 нехай шевеляться.

 

Номер договору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Skorpio76 сказано:

Яке лихо знову трапилося з горемичним Домашнім телекомом? Вже вдруге за тиждень трабли. Обнагліли. На 080021000 заявили, що велика поломка і ремонт здійснять аж в понеділок. Народ, хто ще змушений перейти на мобільний Інтернет - зробіть кілька дзвінків на 080021000 нехай шевеляться.

Сталося неймовірне диво! Після гнівного дзвінка у компанії вирішили переглянути статус поломки і визнали її не такою вже великою. Тому, почухавши рєпу, вирішили не відкладати її усунення на понеділок, а зробити сьогодні. Як результат - послуга відновлена.

От поясніть мені, якого дідька клієнт, крім того, що платить абонплату, ще має виконувати роботу керівника, який пришвидшує трудову діяльність в компанії? В яку ціну можна оцінити нервові клітини, які доводиться щоразу спалювати пояснюючи оператору контакт центру, що він там "не для мебелі", а має стукати до керівника і включатися у вирішення технічних проблем, які виникають через те, що ті ж самі керівники неудосужаться: 1) реалізувати інвестиційний проект по встановленню НАДІЙНОГО обладнання; або якщо такі жадні, то 2) збільшення штату технічного робочого персоналу, який за лічені хвилини має усувати проблеми, які виникають з наданням послух абонентам, навіть якщо ці абоненти "не пупи Землі"? Питання риторичне. Дай Боже прийде  новий провайдер і забезпечить дійсно якісні послуги.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...