Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, sanbOK сказано:

 

ні. я екстрасенс

Класно, в нас рандомно пропадає телефонний зв'язок раз в місяць, зможете допомогти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, alexvvv сказал:

Класно, в нас рандомно пропадає телефонний зв'язок раз в місяць, зможете допомогти?

 

Я більше по Інтернету ніж по телефонії. 

Подайте заявку на підтримку (0 800 21 0000) коли він не буде працювати і опишіть оператору, що ви чуєте в трубці. Рандомно це саме проблемніше визначити де проблема. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, sanbOK сказано:

 

Я більше по Інтернету ніж по телефонії. 

Подайте заявку на підтримку (0 800 21 0000) коли він не буде працювати і опишіть оператору, що ви чуєте в трубці. Рандомно це саме проблемніше визначити де проблема. 

Заявку звичайно подаю, за 2-3 дні як правило зв'язок відновлюють. А ще 2-дні тому почалась проблеми з обривом зв'язку адсл. У  Вас нічого не чути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кого договір та адреса напиши в ПМ я гляну. Якщо потрібен буде виїзд то тільки з понеділка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора! Дякую що полагодили інтернет по договору 199576, але у мене ЗНОВУ пропав інтернет...якщо знову проблема у тому, що свіч завис, надіюся, що не прийдется чекати 3 дні як це було минулого разу... Дякую за розуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, noob_tm сказано:

Доброго вечора! Дякую що полагодили інтернет по договору 199576, але у мене ЗНОВУ пропав інтернет...якщо знову проблема у тому, що свіч завис, надіюся, що не прийдется чекати 3 дні як це було минулого разу... Дякую за розуміння.

 

Перезавантаж сам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Oli сказано:

 

Перезавантаж сам

Свіча? Як:?  1. В мене драбини немає на чердак 2. Наскільки мені відомо на щитку висить замок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Oli сказано:

 

Перезавантаж сам

ем, а там хіба нема такого собі тайиера як в усіх процах, типу завіс. таймер не скидае і при певному значенні ребут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, noob_tm сказал:

Свіча? Як:?  1. В мене драбини немає на чердак 2. Наскільки мені відомо на щитку висить замок...

Вам треба інтернет чи ні?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, AnimaNoir сказано:

Вам треба інтернет чи ні?)

Звичайно треба) ... Я не пойму що ви пропонуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Oli сказал:

 

Перезавантаж сам

Свіч провайдера! Як він може його перезавантажити? Хіба що обрубати живлення на коробку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після ремонту через раз почав працювати,сил вже не було,Датагруп-OFF,Київ Стар підключили менше чим за добу,поки робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, noob_tm сказал:

Доброго вечора! Дякую що полагодили інтернет по договору 199576, але у мене ЗНОВУ пропав інтернет...якщо знову проблема у тому, що свіч завис, надіюся, що не прийдется чекати 3 дні як це було минулого разу... Дякую за розуміння.

 

Таке враження, що десь напруга стрибає і свіча плющить. Звернення ваше бачу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AnryABC

100%,після ремонту знову якісь проблеми з Датагрупом(Ютуб ще нормально іде,а Твітч,Дейлімошн,наприклад,неможливо дивитись стало).До блискавки і ремонту після неї все норм було.Чим далі,тим більше хочеться перейти на щось інше.Вибір невеликий але доведеться,чи що.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK

Доброго дня! Допоможіть ще й мені! Номера Договору біля себе немаю, є рахунок на оплату 94829022. Тричі, за останні днів 5, звертався в техпідтримку. На ранок сьогодні результату немає. Почалося все з дощів/грози, спочатку доводилося вимикати роутер разів 3-5 аби з'явилося з'єднання, після перших дзвінків до тех підтримки за д-ка годин інтернет з'являвся, з позавчорашнього вечора інтернет відсутній. Дякую!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, sanjul сказал:

sanbOK

Доброго дня! Допоможіть ще й мені! Номера Договору біля себе немаю, є рахунок на оплату 94829022. Тричі, за останні днів 5, звертався в техпідтримку. На ранок сьогодні результату немає. Почалося все з дощів/грози, спочатку доводилося вимикати роутер разів 3-5 аби з'явилося з'єднання, після перших дзвінків до тех підтримки за д-ка годин інтернет з'являвся, з позавчорашнього вечора інтернет відсутній. Дякую!

 

 

Без роутера пробуйте і подивіться чи у кабель у квартирі цілий особливо в районі конектора. Скоріше за все проблема з роутером

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, sanbOK сказал:

 

Без роутера пробуйте і подивіться чи у кабель у квартирі цілий особливо в районі конектора. Скоріше за все проблема з роутером

Перше, що перевірив! Напряму, з роутером, ПК, ноутбук...з'єднання немає...Кабель не дивився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да - щось останнім часом взагалі цікаві речі відбуваються з Датой!!! Пропав вчора інтернет (до цього часу немає), а у службі підтримки відповідають, що якщо щось не влаштовує, то розривайте договір! Це абздець!!! За 7 років користування вперше таке чую - жах! :( 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов 3 день без інтернету...Вчора(01-08-17)в обід дзвонив у сапорт сказали, що проблема має бути вирішена до 17-30, після цього дзвонив десь в районі 19-30 бо проблема не вирішилася, оператор сказав що напишуть листа спеціалістам, сказав передзвониви ввечері. Подзвонив десб в районі 22-00 ніхто не брав трубки. Мені потрібна інформація, коли проблема буде вирішена? Номер договору 199576. Дякую за швидку відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.08.2017 в 16:00, sanbOK сказал:

пробуйте і подивіться

А що ви там "пробуєте і дивитесь" з приводу скарг на вашу контору? У кол-центрі навіть жаліються і кажуть, що з Луцька не отримують інформацію, щоб надати клієнтам... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, igorgame сказал:

А що ви там "пробуєте і дивитесь" з приводу скарг на вашу контору?

 

ХЗ. скаргами не займаюсь. на це є інші люди. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки ще часу мені потрібно бути без інтернету? Що у вас за сервіс такий? Інтернет день робить і тиждень не робить... Номер договору 199576( По цій адресі у всіх підключених абонентів інтернету немає)... Ви можете перевірити кількість заявок і терміни їх викнання. Чому все на стільки погано? І що саме головне немає ніякої відповіді, Ви можете відповісти щось типу " Дуже багато роботи не встигають спеціалісти робити" ну так я спитаю: "Навіщо набирати такі об'єми робіт, а потім казати що спеціалісти не встигають" Все діло в грошах? Ооо на рахунок грошей " Куди потрібно звернутися для того щоб компенсували абонплату за всі дні без інтернету?"  Я підлючений до цього провайдера десь в районі місяця і складається дуже погана думка. Будь ласка sanbOK якщо Ви маєте якісь можливості зв'язатися із нашим місцевим відділенням Датагруп(Луцьк Карбишева 2а) повідомте їх, що я хочу отримати пояснення на рахунок ситуації що склалася.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.08.2017 в 15:24, noob_tm сказал:

Скільки ще часу мені потрібно бути без інтернету? Що у вас за сервіс такий? Інтернет день робить і тиждень не робить... Номер договору 199576( По цій адресі у всіх підключених абонентів інтернету немає)... Ви можете перевірити кількість заявок і терміни їх викнання. Чому все на стільки погано? І що саме головне немає ніякої відповіді, Ви можете відповісти щось типу " Дуже багато роботи не встигають спеціалісти робити" ну так я спитаю: "Навіщо набирати такі об'єми робіт, а потім казати що спеціалісти не встигають" Все діло в грошах? Ооо на рахунок грошей " Куди потрібно звернутися для того щоб компенсували абонплату за всі дні без інтернету?"  Я підлючений до цього провайдера десь в районі місяця і складається дуже погана думка. Будь ласка sanbOK якщо Ви маєте якісь можливості зв'язатися із нашим місцевим відділенням Датагруп(Луцьк Карбишева 2а) повідомте їх, що я хочу отримати пояснення на рахунок ситуації що склалася.
 

 

Замінили один причандал. Має вирішити проблему.

 

14 часов назад, d.u.a.l сказал:

Щось забагато скарг останнім часом на Датагруп, от і я ще одну додам. Відсутній інтернет, з'єднання є, підключив на всяк випадок напряму, результат той же. Заявку залишив, але якщо раптом форумним датагрупівцям буде не влом в неділю ввечері глянути, особовий рахунок 98648914, може так швидше буде.

P.S. До ранку так і не з'явився, щось серйозне? Але вчора ніби ніяких гроз не було. sanbOK, глянь, будь-ласка, в чому проблема

 

Завис свіч. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK   Сьогодні зранку приїхали майстри, Замінили один причандал. Інтернет пропрацював 2 години і пропав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, d.u.a.l сказал:

Це віддалено лікується, чи тільки по місцю знаходження? Коли може бути вирішено, бо якраз гості вчора приїхали, а тут інтернету немає...
 

 

20хв тому перезагрузили. по місцю вирішується

 

1 час назад, noob_tm сказал:

sanbOK   Сьогодні зранку приїхали майстри, Замінили один причандал. Інтернет пропрацював 2 години і пропав...

 

Завтра будем міняти свіч бо заміна оптичного модуля не помогла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...