Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

43 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Саме головне - НІХТО за пошкодження, спричинені тим блиманням не відповідає.

А якже ж:

11 час назад, AgentSmith13 сказал:

Стосується БУДЬ-ЯКОГО провайдера - робим оф. експертизу, що спалено обладнання грозою, тобто через кабель, що ВХОДИТЬ В ПРИМІЩЕННЯ, а не через блок живлення невправний, наприклад (можна не одну, на різних фірмах) і в  СУД

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, AgentSmith13 сказал:

ОДА. ОБЛ(Я)ЕНЕРГО доблималось вночі світлом, тепер до 5 вечора не буде інету на 2-х каналах (оптика) - в ДГ повирубало обладнання на Волі, лягли пошта, і всі сайти + в мене ввечері здих упс і блок живлення на одному серваку. Грози не було, так енергетики допомогли. І то вже не провайдер винен, то вже просто ппц... Саме головне - НІХТО за пошкодження, спричинені тим блиманням не відповідає.

 

Ну в тебе прямо якась чорна полоса. Номер договору так і не написав. 

 

На Волі завезли генератор поки Обленерго відновить живлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

ОДА. ОБЛ(Я)ЕНЕРГО доблималось вночі світлом, тепер до 5 вечора не буде інету на 2-х каналах (оптика) - в ДГ повирубало обладнання на Волі, лягли пошта, і всі сайти

Буду в якості кепа. Ось для таких випадків і потрібна резервна лінія нету від будь якого іншого оператора, навіть банальний адсл від укртелекома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інет вже робить, резервний канал є, номера договору не знаю - то не в мене були проблеми з Датагрупом, мені просто дзвонили знайомі всі вихідні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Інет вже робить, резервний канал є, номера договору не знаю - то не в мене були проблеми з Датагрупом, мені просто дзвонили знайомі всі вихідні.

 

Враховуючи, що наші екстрасенси у відпустці попросіть знайомих дзвонити не Вам, а на підтрику провайдера 0800 21 0000.

Буду вдячний якщо передасте цю інфу та напишите номер будинку та під'їзд де в них проблема. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, sanbOK сказано:

Номер договору який?

о, звершилось! %) 

отже з 18:00 21.07.17 до 13:00 25.07.17 послуга була відсутня. Сказали, що після відновлення передзвонять повідомлять причину і вибачаться, аякже :о)

договір 87256

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, saperavi сказал:

о, звершилось! %) 

отже з 18:00 21.07.17 до 13:00 25.07.17 послуга була відсутня. Сказали, що після відновлення передзвонять повідомлять причину і вибачаться, аякже :о)

договір 87256

 

 

Іван Петрович, згорів Ваш порт на свічі. Замінили перед обідом.

 

30 минут назад, saperavi сказал:

і вибачаться, аякже :о)

 

 

%D0%98%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, приймається. можна було б і оперативніше. Тепер підкажіть, чи потрібно йти на офіс з заявою на перерахунок, чи в колцентр достатньо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, saperavi сказал:

ок, приймається. можна було б і оперативніше. Тепер підкажіть, чи потрібно йти на офіс з заявою на перерахунок, чи в колцентр достатньо?

 

По всім фінансовим питанням звертайтесь в розрахунковий відділ 78 00 32 в робочий час з 8:30 до 17:30.

Я точно не скажу, яка процедура бо до фінансової служби відношення не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі ніхто навіть не передзвонив до цих пір,хоча сам заїхав на Карбишева і отримав запевнення що через 30-40 хв.вам відзвонять(це ще вчора в 10:00 був).Це дно.

877 274 10 ном договору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.07.2017 at 19:21, Slate сказано:

http://www.domtele.com/uploads/img/actions/2017/pdf/leto2017.pdf

 

3 місяці з дати підключення

Дата груп проводить акції тільки для нових клієнтів, для тих хто вже підключився на акції може не розраховувати. Скучно якось. Колись був на київстарі, там цікавіше, там не ділили на нових і старих. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, AnryABC сказал:

До речі ніхто навіть не передзвонив до цих пір,хоча сам заїхав на Карбишева і отримав запевнення що через 30-40 хв.вам відзвонять(це ще вчора в 10:00 був).Це дно.

877 274 10 ном договору

 

Це номер рахунку для систем електронних платежів (8 цифр) номер договору це 5-6 цифр в старих абонентів ще може бути буква "i" вкінці. 

В якому кабінеті сказали? Дізнатись по заявці та термінах вирішення проблеми можна виключно за телефона підтримки. По твоїй проблемі я уже написав в ПМ.

 

1 час назад, planirovschik сказал:

Дата груп проводить акції тільки для нових клієнтів, для тих хто вже підключився на акції може не розраховувати. Скучно якось. Колись був на київстарі, там цікавіше, там не ділили на нових і старих. 

 

 

Яка прикрість ....

Перезаключи договір на родича і буде тобі акція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sanbOK сказано:

 

Це номер рахунку для систем електронних платежів (8 цифр) номер договору це 5-6 цифр в старих абонентів ще може бути буква "i" вкінці. 

В якому кабінеті сказали? Дізнатись по заявці та термінах вирішення проблеми можна виключно за телефона підтримки. По твоїй проблемі я уже написав в ПМ.

 

 

Яка прикрість ....

Перезаключи договір на родича і буде тобі акція.

А, просто включити до акції вже діючих абонентів у провайдера розуму не вистачає, чи йому на діючих вже насрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, planirovschik сказал:

А, просто включити до акції вже діючих абонентів у провайдера розуму не вистачає, чи йому на діючих вже насрати?

 

Так "зверху" в головному офісі придумали і на це вплинути особисто я не можу і вважаю це також не зовсім правильним.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Voronin10 сказал:

@sanbOK

195587

які прогнози?

 

Наряд є. Згорів порт. Пробував включити він автоматично блокується свічом. Завтра по цій адресі в другому під'їзді буде мінятись свіч. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!
Номер договору 199576, від вчорашнього дня інтернету немає, скажіть хочаб що сталося.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, noob_tm сказал:

Доброго дня!
Номер договору 199576, від вчорашнього дня інтернету немає, скажіть хочаб що сталося.
 

 

 

Свіч завис. До обіду заїдуть перезагрузять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sanbOK сказано:

 

 

Свіч завис. До обіду заїдуть перезагрузять.

Ви офіційно від датагруп надаєте інфу на форумі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, alexvvv сказал:

Ви офіційно від датагруп надаєте інфу на форумі?

 

ні. я екстрасенс

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, noob_tm сказал:

Доброго дня!
Номер договору 199576, від вчорашнього дня інтернету немає, скажіть хочаб що сталося.
 

 

Бачу, що уже працює з 12:35. 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...