Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

датагруп здох, интернет неработает, это единственный сайт куда удалось зайти, 780003 отключили, видно ,что-бы их не беспокоили, на все им начхать, вообщем фирма наплевала на клиентов ,отключать телефон техподдержки это уже последнее дело, второй день интернет глючит по полной ,а сегодня вообще он накрылся, вот такая это солидная фирма .

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выдыхай, выдыхай ;)

Не единственный - ещё страница статистики работает ;)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ну еще лм работает. качаем кино, не стесняемся

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И когда нам ждать инета, аж в понедельник ???

Згідно договору аварійна недоступність послуг може тривати до 5 діб.

1.4. Строки усунення АНП:

1.4.1 Строк усунення АНП, що не пов’язана з фізичним пошкодженням лінії або фізичним виходом з ладу обладнання Не більше 48 годин з моменту отримання представниками технічної підтримки Оператора повідомлення від Абонента за п. 1.2. Додатку.

1.4.2 Строк усунення АНП, що викликана фізичним пошкодженням лінії або фізичним виходом з ладу обладнання Не більше 5 діб з моменту отримання представниками технічної підтримки Оператора повідомлення від Абонента за п. 1.2. Додатку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виробництво потребує інтернету. Сапорт мовчить. Ледве дозвонився - чекати відновлення роботи довго.

І оплата за послуги в 500 раз більша за 150 грн в місяць.

Могли б попередити про планові чи термінові роботи, тимчасове припинення і т.д.

А відношення однакове нікакоє, насрать на всіх, домашніх користувачів чи корпоративних клієнтів.

Браво. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так больше терпеть их выкрутасы ненамерен ,со следующего месяца перехожу на билайн ,а на дг пусть сидят те кто сам себя не уважает ,так плюнуть в рожу, отключив интернет и при этом отключить телефон техподдержки ,что-бы люди не знали даже в чем дело, может только оператор которому абсолютно наплевать на клиентов, они дг интересуют только до 1 числа, а когда проплатили на месяц вперед, то тут им уже и на качество и на клиентов наплевать ,так пусть плюют на других ,я больше терпеть их издевательства не намерен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І оплата за послуги в 500 раз більша за 150 грн в місяць.

За 75000 грн. можна підключити 100 резервних каналів інших провайдерів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звичайно розумію що бабло треба їм платити вчасно але і якість наданих послу має бути відповідним , я тут зібрався качати в кінці місяця, а тут такий облом. Я б їх за це "моя б воля" поприбивав би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банкомати Приватбанку в місті не працюють (був біля чотирьох). Використовують датагруповський канал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію істерики домашніх користувачів. Ну сталась якась аварія на зовнішньому каналі -- з ким не буває? Як світло відключають на пів дня чи гарячу воду на місяць -- це сприймається як щось звичне, "буває". А от інтернет пропав -- все, діти з голоду помирають, да? Корпоративних це не стосується, там через відсутність інету дійсно можуть бути шалені збитки. І то, при такій залежності від інету обов'язково потрібно мати резервний канал, бо ж всяке буває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, а лучше два-три. у меня фактически телеком лежал две недели. по сравнению с техподдержкой укртелекома, датагруп - просто гении диагностики и телепатии. не знаю, как там с билайном, но почти уверен - еще хуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неудачно пропал, выходные как раз...

чтобы форум не глючил нуно сделать перетрасировку на фряхе всей рекламы бордовой на локалхост

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну еще лм работает. качаем кино, не стесняемся

докачайте фильм Seven Years In Tibet.avi, ато там только 30 минут, хороший фильм, интерестно чем закончиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні абоненти ДГ. Прохання не кіпішувати а зачекати коли полагодять оптичний кабель, який сьогодні в обідню пору бригада долбойобів перебила своєю бурільною установкою в районі старого аеродрому. Причому ці гондони робили там пробу грунту на наявність нафтопродуктів.

Точне місце обриву виявлено десь в 18-00. Тех персонал обіцали якнайшвидше все поправити назважаючи навіть на погодні умови.

Терпіння і ще раз терпіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні абоненти ДГ. Прохання не кіпішувати а зачекати коли полагодять оптичний кабель, який сьогодні в обідню пору бригада долбойобів перебила своєю бурільною установкою в районі старого аеродрому. Причому ці гондони робили там пробу грунту на наявність нафтопродуктів.

Точне місце обриву виявлено десь в 18-00. Тех персонал обіцали якнайшвидше все поправити назважаючи навіть на погодні умови.

Терпіння і ще раз терпіння.

вот гады - каждому по 50 отжыманий...

пробу брали на количество нефтепродутов в грудте - т.к. пока аеродром работал много-много слили в землю...

если на проводом поставить табличку "Тут лежит оптоволокно, капать незя" - то раскапають и спиздят - если не поставить - случайно заденут, такая вот страна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, а лучше два-три. у меня фактически телеком лежал две недели. по сравнению с техподдержкой укртелекома, датагруп - просто гении диагностики и телепатии. не знаю, как там с билайном, но почти уверен - еще хуже.

Чудово (!!!) працює тех. підтримка в Білайна! Даже докулупатися нема за що. :smile-zachot:

Я так по форуму помічаю, останнім часом частенько неполадкі в ДГ стаються. :lopata:

Змінено користувачем swen1989
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні абоненти ДГ. Прохання не кіпішувати а зачекати коли полагодять оптичний кабель, який сьогодні в обідню пору бригада долбойобів перебила своєю бурільною установкою в районі старого аеродрому. Причому ці гондони робили там пробу грунту на наявність нафтопродуктів. Точне місце обриву виявлено десь в 18-00. Тех персонал обіцали якнайшвидше все поправити назважаючи навіть на погодні умови.Терпіння і ще раз терпіння.

Якщо дивитися на карту "Оптична національна DWDM мережа «Датагруп»" то Луцьк в оптичному кільці. Що ж це за ВОЛС перебили...rolleyes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну..., є нюанси, я пішов спати. А кого і як іпати буду завтра думати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, то це твій номер 780001 ?   :0001:  

На мій погляд користувача, найгірше в цій ситуації - не знати що відбувається, і коли 780003 вічно зайнятий, то напевно варто на такі випадки   якийсь автоінформатор з готовим текстом включати . 

Тай форум міг-би працювати, якщо це тільки зовнішній ліг. Обмінник жеш працював.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну кабель перепили це зрозуміло. А от нафіга тех.підтримку відключати геть не можу поняти? Поставили б на автовідповідач типу " Перебито кабель, поправим до неділі і бла-бла-бла" то й кіпішу було менше, а так зробили як малдавани, повідключали лінії і сидять в окопах. Ох як не доюре зі сторони керівництва, данна ситуація явно не збільшить приплив клієнтів. Доречі я почав вже задумуватись на перехід на Пчіл =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

На мій погляд користувача, найгірше в цій ситуації - не знати що відбувається, і коли 780003 вічно зайнятий...  

В такому випадку все предсказуємо - не працює інтернет,а в службу підтримки не додзвонитися - 100% аварія ,при чому так кожен раз. Вот така прикмета.

А вот на рахунок того,що,мовляв,домашні мережі коли остаются без інтернета - не страшно,не згоден,наприклад я використовую по роботі домашній інтернет і кожен раз,коли не передаю інформацію втрачаю гроші,і це дуже злить.

Я вже зарікався - тільки будуть знов пропадання інтернету-зразу перехожу до Білайна...але перебитий кабель це не та причина,адже це не вина ДГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя... видно ви дійсно не знаєте шо таке кідалово зі сторони ISP і як жити без інтернету чи з інтернетом з квітня місяця при нульових скоростях за ціною 120 грн/міс http://red-forum.com/showthread.php?t=12691

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...