Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Як то автомобільні номерні знаки - так чистеньки і добре читаємі повинні бути. А знаки регулювання дорожнього руху - так пофіг де і як встановленні.

Моє ІМХО: після встановлення дорожнього знаку, давати водіям "інкубаційний" період - щоб привикли, тобто не виписувати штрафів, а робити попередження. Але ж наше "ДАЙ" - тільки робить те, щоб побільше $$$ зняти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже неодноразово це обговорювали. Існує спеціальна табличка, яка вишається за 14 днів здається по ДСТУ і попереджає про те, з якої дати знак буде починати діяти.

Але так, нашому ДАІ тільки дай протоколів набити. Помітили, сьогодні їх вже не було. Місячний план зроблено. На квітень знову чекааємо новий знак в несподіваному місці серед листя дерев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз до того часу на деревах з'явиться листя...

А ви помітили, що на перехресті Соборності і Чорновола зараз майже ніхто не їде лівим рядом, хоча знак там поміняли, вірніше "допрацювали", і дайці там більше не стоять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не їде лівим рядом, бо є така "галіма" звичка в деяких - поворот включати за метр до нього. І потім стоїш і намагаєшся вклинитись в праву смугу, і матюжишся... :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

тільки що замітив, що хтось поцупив дорожній знак "рух тільки праворуч", який був розташований перед виїздом на пр.Перемоги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорожній знак поцупили комунальникі і перевісили його на провода, безпосередньо перед перехрестям, щоб людям було краще видно як порушувати :)

Змінено користувачем xriaps
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в обід знову хлопці капусту косили в карманчику біля п'ятої школи. Невже людям не видно знак рух тільки направо - його ж так повісили, що його можна побачити тільки в'їхавши на Кузнецова з Грушевського?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорожній знак поцупили комунальникі і перевісили його на провода, безпосередньо перед перехрестям, щоб людям було краще видно як порушувати :)

post-9565-0-88633000-1300973353_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже хочеться почути Вашу думку. На днях виникла суперечка, що стосується знову ж таки перехрестя Перемоги-Кузнєцова (Шухевича), тільки трошки з іншої сторони.

Якщо їхати зі сторони 5 школи в сторону стадіона, то в кишеньці перед поворотом на Кузнєцова встановлений знак 4.1 "Рух прямо", під ним ще табличка, що поряд відділення міліції.

Мій опонент стверджує, що даний знак розповсюджується на перехрестя Перемоги-Кузнєцова, і, відповідно, на Кузнєцова повертати взагалі не можна.

Я поспорила з цим ствердженням, доказуючи, що якщо їхати ВІД 5 школи, то повертати на Кузнєцова можна. Але, на жаль, не змогла аргументувати своє твердження (можливо, "рух прямо" має на увазі, що тут не можна завертати на Грибоєдова?). Ну нє смагла я, нє смагла.

Люди, розсудіть, хто з нас правий, а хто ні! І, будь ласка, аргументуйте своє пояснення, щоб я змогла пояснити далі і щоб не виникало більше подібних проблем :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Действие знака ограничивается только поворотом на Грибоедова! Знак действует только до первого перекрёстка после знака, если другое не предусмотрено самим знаком!

... 4.1 Движение прямо, дорожные знаки

«Движение прямо». Движение только в направлениях, указанных стрелками на знаках 4.1-4.6. Действие знаков 4.1-4.6 не распространяется на транспортные средства, которые двигаются по установленным маршрутам. Действие знаков 4.1-4.6 распространяется на перекресток проезжих частей, перед которым они установлены. Действие знака 4.1, установленного в начале дороги или за перекрестком, распространяется на участок дороги к ближайшему перекрестку. Знак не запрещает поворот в правую сторону во дворы и на другие близлежащие к дороге территории.

Змінено користувачем Masik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з перемоги (зі сторони мосту) направо на Кузнецова можна? Там перед світлофором стоїть наказовий знак руху прямо. Він стосується заборони повороту на світлофорі наліво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Действие знака ограничивается только поворотом на Грибоедова! Знак действует только до первого перекрёстка после знака, если другое не предусмотрено самим знаком!

... 4.1 Движение прямо, дорожные знаки

«Движение прямо». Движение только в направлениях, указанных стрелками на знаках 4.1-4.6. Действие знаков 4.1-4.6 не распространяется на транспортные средства, которые двигаются по установленным маршрутам. Действие знаков 4.1-4.6 распространяется на перекресток проезжих частей, перед которым они установлены. Действие знака 4.1, установленного в начале дороги или за перекрестком, распространяется на участок дороги к ближайшему перекрестку. Знак не запрещает поворот в правую сторону во дворы и на другие близлежащие к дороге территории.

огромное спасибо!!! :smile-zachot:

я в принципе так и думала, даже была в этом уверенна, но когда с тобой начинают спорить и доказывать так уверенно свою правоту, то волей-неволей начинаешь сомневаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з перемоги (зі сторони мосту) направо на Кузнецова можна? Там перед світлофором стоїть наказовий знак руху прямо. Він стосується заборони повороту на світлофорі наліво?

Читаем внимательно пару постов выше, именно про ваш вопрос и обсуждается!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ДАІ стояли на протилежному боці дороги - в карманчику. Напевно ловили тих, хто їхав з мосту і проскакував на червоний світлофор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bogdan, те місце для них "золоте": там збираються і з Кузнєцова водії, і ті, хто на будь-якому з обох світлофорів проїхав на жовте/червоне, і ті хто при виїзді з дворів проїхав через подвійну суцільну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

все хотів запитати чи ніхто не помічав як працюють світлофори на пр. Перемоги? мені здалося, що зелене світло при перемиканні на жовте "блимае" один раз 1 секунду а то і менше і зразу вмикається жовте!!! чи правильно це? вчора від досаафа до 5 школи я спеціально їхав дуже повільно, щоб подивитися як працює світлофор. горіло зелене світло. проїхавши перший світлофор (зелений), дублюючий блимнув і зразу включився жовтий :mdr: виходить, що я порушив правила :huh: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все хотів запитати чи ніхто не помічав як працюють світлофори на пр. Перемоги? мені здалося, що зелене світло при перемиканні на жовте "блимае" один раз 1 секунду а то і менше і зразу вмикається жовте!!!

На Винниченко глючил светофор по-страшному. Я позвонил в ГАИ, рассказал, сделал акцент на том, что рядом школа и это создаёт опасность в первую очередь для детей, сказали "сенькью за сигнал" и через два дня починили. Так что всё в наших руках. Звони. Телефона не помню, узнавал в миськраде на 15-80

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подібна ситуація і на вул. Львівська біля Нашого Краю. Перед тим як включиться жовтий, зелений блимне тільки один раз і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні стояли на вул. Карпенка - Карого (сховались за гаражом )ловлять на скорость будьте уважні!

post-7914-0-20338000-1303129703_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони там по пару разів на місяць стають.

2All. Перекритий в зв'язку з ремонтними роботами в'їзд з Задворецької на парковку за податковою - вважайте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз їхав тудою сьогодні зранку. Зустрічні моргнули фарами. Подумав, як завжди, біля переїзду стоять. Тільки обігнав маршрутку, а тут вони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні знову не працюють світлофори на перехресті вулиць Дубнівської і Карпенко-Карого.

Я, щоб дового не чекати, роблю так:

http://www.youtube.com/watch?v=zXGE3dOhIUc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

slk35, так то воно то так, але такий маньовр бажано робити без наявності поряд ДАІшників.

Уявляю собі радість заправщиків коли всі поїдуть через АЗС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...