Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Сегодня обратил внимание, что на перекрёстке Соборности-Чорновола на знаке рядности появилось изменение - в частности левая полоса выглядит теперь вот так :post-490-0-84957500-1298298738_thumb.gif

Якщо моя зорова пам'ять мене не підводить то там рух по смугах так:

наліво-прямо : прямо : прямо-направо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Masik, ти не зрозумів: ти малював :) в т.ч. про те, що з крайньої правої можна тільки направо, а було і є "прямо-направо". :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні! Заходим, підписуємось, купуєм кофтинки ;):0011:

Вже хтось заходив, є 5 підписів

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо моя зорова пам'ять мене не підводить то там рух по смугах так:

наліво-прямо : прямо : прямо-направо.

Прямо-направо там давно уже нет и ГАИ весело машет палочками тем, кто игнорирует ;)

Зато так же давно там есть зелёная стрелка вправо на красном свете - идиотизм, на переходе пешеходов из-за машин, стоящих во второй полосе, практически не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямо-направо там давно уже нет и ГАИ весело машет палочками тем, кто игнорирует

20 хв назад було :) І не раз при дайцях минав правою смугою авто, які стоять на середній смузі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато так же давно там есть зелёная стрелка вправо на красном свете - идиотизм, на переходе пешеходов из-за машин, стоящих во второй полосе, практически не видно.

Нєнє. Нормально. Просто скидати швидкість тре; так само, як і на повороті на інтернаціоналістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні! Заходим, підписуємось, купуєм кофтинки

:D:smile-zachot:

Эх, Никель, если б у тебя был другой бизнес, пивной, допустим, там уже подписей штук сто было, :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорри за качество:post-490-0-08410100-1298376974_thumb.jpg

Про знак в посте 68 - я запостил какой нашёл, просто хотел сделать акцент на левую полосу.

Змінено користувачем Masik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, нагадую і прошу дуже: сьогодні до 18:30 заїхати в Аеліту і підписатись під пропозиціями і зауваженнями до пана Романюка щодо організації дорожнього руху в м.Луцьку. Завтра зранку цей лист вже буде в нього в приймальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, лист залишено в відділі звернень, на копії проставлена відмітка про одержання. Будемо чекати офіційної відповіді. Дякую небайдужим. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дрим, а скилько там подписей небайдужих? интересно узнать, сколько человек откликнулись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дрим, а скилько там подписей небайдужих? интересно узнать, сколько человек откликнулись...

Якщо не помиляюсь (бо я не Дрим), то - 5

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А куда вы так спешили? Пособирали ещё бы недельку-другую подписи, как-то повесомее были-бы аргументы.

И почему "шляхопровід пр.Соборності-пр.Правди", а не "шляхопровід пр.Соборності-пр.Перемоги"? Вроде бы как пр-т Правды - это старое название пр-та Грушевського

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yurgen, про "чому" я писав на самому початку.

"шляхопровід пр.Соборності-пр.Правди"

о3,14чатка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як давно встановили знак "лише направо" на виїзді з вул Романа Шухевича (колишньої вул. Кузнєцова) на пр-кт Перемоги?

Сьогодні я його проморгав. Хоча його практично не видно за деревом. Пізніше викладу фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як давно встановили знак "лише направо" на виїзді з вул Романа Шухевича (колишньої вул. Кузнєцова) на пр-кт Перемоги?

Сьогодні я його проморгав. Хоча його практично не видно за деревом. Пізніше викладу фото

бачив як вчора ввечері машина ДАІ стояла в карманчику біля 5-ої школи і, напевно, вже ловила водіїв, які повернули ліворуч :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як давно встановили знак "лише направо" на виїзді з вул Романа Шухевича (колишньої вул. Кузнєцова) на пр-кт Перемоги?

Сьогодні я його проморгав. Хоча його практично не видно за деревом. Пізніше викладу фото

Три дні тому. А в "карманчику" біля п"ятої школи ДАЙці пасуться тепер як корови після голодомору. За 15 хвилин 5 авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як давно встановили знак "лише направо" на виїзді з вул Романа Шухевича (колишньої вул. Кузнєцова) на пр-кт Перемоги?

Сьогодні я його проморгав. Хоча його практично не видно за деревом. Пізніше викладу фото

Три дні тому. А в "карманчику" біля п"ятої школи ДАЙці пасуться тепер як корови після голодомору. За 15 хвилин 5 авто.

товариш розказував, бачив як сьогодні ці працівники ДАІ махали жезлами наче диригенти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товариш розказував, бачив як сьогодні ці працівники ДАІ махали жезлами наче диригенти :D

І в мою сторону махнули... Казав даєць, що знак висить більше 3-х тижнів. Я ходив назад дивитися на знак. Він закритий деревами. Пофоткав. Крім того вони втрьох зупиняли по 4 машини. На жаль, на фото лише 3.

post-9565-0-51864800-1299439999_thumb.jp

post-9565-0-84071200-1299440027_thumb.jp

post-9565-0-17471600-1299440106_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Утром ехал на базар, так эти уроды стояли а двух машинах сразу. Кроме того, повернув направо с Кузнецова, на повороте на ул.8 марта повесили знак "разворот запрещён" из чего следует, что разворачиваться можно будет только на кольце возле Истфака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...