Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Vect0r сказано:
8 хвилин тому, Vect0r сказано:
23 хвилин тому, jack74 сказано:

де саме додана стрілка? на асфальті, чи на знаці?

на знаці.

Розвантажить точно, питання інше на скільки? 

якщо на знаці, то точно не розвантажить, бо 

22 хвилин тому, jack74 сказано:

Коли ти їдеш з Рованець, ти ще не бачиш знаків напрямку по смугах, а тягнучка вже є.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Vect0r сказано:

Питання в тому що на тому перехресті,думаю, відсотків 80 авто їде прямо, але з 4 полос для руху прямо була лише одна і це була проблема

проблема (а не питання) в тому, що, по-перше, там на 50% трафіку займає транспорт, котрий, по суті, їде транзитом типу по "об'їздній",

а по-друге, в тому, що там потрібне кільце, а не перехрестя з світлофорами

 

А ще більше - потрібна нормальна ОБ'ЇЗДНА,

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, jack74 сказано:

а я не думаю, що розвантажить. Коли ти їдеш з Рованець, ти ще не бачиш знаків напрямку по смугах, а тягнучка вже є.

Проблема в оленях що їздять за кермом. Подивіться які бувають корки на Карпенка-Карого зі сторони ринку біля повороту за вул.Задворецьку. Жодного забароняючого знаку, але всі вперто лізуть вліву полосу!

Так і тут, з часом привикнуть і будуть гарненько роз"їжатись. Корки стануть менші 100%. Давно потрібно було це зробити! В часи пік там буває досить таки багацько автівок (

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, jack74 сказал:

якщо на знаці, то точно не розвантажить, бо ти ще не бачиш знаків

 

Ну, от ми вже знаємо, да і там хто постійно їздить за раз-другій запам'ятають і вже буде більше людей в лівій полосі їхати прямо, а не тільки хитродупі як було раніше.

 

5 минут назад, jack74 сказал:

проблема (а не питання) в тому, що, по-перше, там на 50% трафіку займає транспорт, котрий, по суті, їде транзитом типу по "об'їздній",

а по-друге, в тому, що там потрібне кільце, а не перехрестя з світлофорами

 

А ще більше - потрібна нормальна ОБ'ЇЗДНА,

Ну не сперечаюсь, кільце  було б добре, але відштовхуючись від нинішньої ситуації, дві полоси прямо замість однієї - вже чудово.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Vect0r сказано:

у, от ми вже знаємо, да і там хто постійно їздить

5 хвилин тому, Vect0r сказано:

дві полоси прямо замість однієї - вже чудово.

звичайно, не сперечаюсь... Але лише "ми" і для "нас"

Якщо вже робити нормально, то, по-перше, знаки "по смугах" повинні бути здубльовані ще до і після повороту на Глушець, 

а по-друге, дорогу там потрібно було розширити нормально справа, а не так, як там зробили.

Коли почали розбирати оту "стоянку" справа, перед консульством, я зрадів, думав нарешті зроблять для фур нормальну праву смугу - ФІГ ТАМ! Просто переробили! Бабло вирішує зло

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Жодного забароняючого знаку, але всі вперто лізуть вліву полосу!

Якість наших доріг+ не продуманість руху навчила лізти в ліву смугу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Такий самий ДЕБІЛІЗМ на перехресті К.Карого-Завдорецька-Чорновола - ну, бл., зробили свтлофор, ну зробили типу по смугах! - ну всі зрозуміли, що смуг має бути (і типу буде) по три! Що то просто стара розмітка лишилась, а скоро нову нанесуть нормальну... ТАК БЛ., ФІГВАМ! Нанесли таку саму розмітку, як була!!!

 

Хто там їздить, той зрозуміє, про що я

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, jack74 сказал:

ТАК БЛ., ФІГВАМ! Нанесли таку саму розмітку, як була!!!

і я теж офігів. І знак там здається висів шо 3 смуги, а зараз вже нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а перехрестя Рівненська-Відродження (як їхати з Рівного).

чому там дві смуги сходяться в одну зате на перехресті рівненська-електроапаратна парковка для таксистів...

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, jack74 сказал:

звичайно, не сперечаюсь... Але лише "ми" і для "нас"

Якщо вже робити нормально, то, по-перше, знаки "по смугах" повинні бути здубльовані ще до і після повороту на Глушець, 

а по-друге, дорогу там потрібно було розширити нормально справа, а не так, як там зробили.

Коли почали розбирати оту "стоянку" справа, перед консульством, я зрадів, думав нарешті зроблять для фур нормальну праву смугу - ФІГ ТАМ! Просто переробили! Бабло вирішує зло

 

Джек, та немає проблем, я тільки за. Я повідомив про те що побачив, демагогію розводити про те як треба було б робити можна продовжувати довго. Таке відчуття, що то я отримав бабло за  стоянку, забрав гроші на будівництво кільця і розказав, який прорив після того всього повісити знак з маленькою стрілочкою

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Vect0r сказано:

Таке відчуття, що то я отримав бабло за  стоянку, забрав гроші на будівництво кільця і розказав, який прорив після того всього повісити знак з маленькою стрілочкою

:) ну, звичайно :) Ти лише написав

1 година тому, Vect0r сказано:

думаю таке рішення сильно розвантажить це перехрестя

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місті немає керівника. Тому таке твориться в цілому та на дорогах зокрема. В мене таке відчуття, що все робиться тільки для відкатів. Якщо вже щось робити, то капітально, продумано. Теж перехрестя К.Карого Задворецька можна було розширити, зробити полосу поза світлофором на Чорновола і т.д. Дубнівське перехрестя - так само зробити полосу на Дубно поза перехрестям, або коло. 

Щодо Відродження-Рівненська, так там взагалі всі їздять по пам"яті, а по знакам зі сторони мосту (на виїзд) пропав знак, що права полоса тільки на Електроапаратну. Так я особисто дзвонив в березні та в квітні з цього приводу, другий раз нагадали, що заявка є і все. А тепер уявімо: їде фура на Рівне в правому ряду і на перехресті всі по пам"яті звертають з середнього ряду в крайній правий без будьяких вагань, а по ПДР на даний момент треба пропустити тих, хто їде прямо в правому ряду, а там фура 40т масою і що буде? Розмітки теж немає вже пару років.

 Про світлофори вже писав.

Змінено користувачем foma144
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Marshall сказал:

а перехрестя Рівненська-Відродження (як їхати з Рівного).чому там дві смуги сходяться в одну

Там дві смуги переходять в дві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, volks said:

Там дві смуги переходять в дві.

ну ніби так, але ж знаками то не регламентовано, могли б повісити щось типу "накаляканого мною" :)

по факту - таксисти займають праву смугу під свою стоянку відразу за перехрестям, а всі хто їхали в 1-й смузі - їдуть прямо і опиняються в 2-й

https://www.google.ru/maps/@50.7441009,25.3780813,3a,75y,73.58h,76.91t/data=!3m6!1e1!3m4!1sosacCQ2zGaFbY2p4IHZjJg!2e0!7i13312!8i6656

Untitled.jpg

Змінено користувачем Marshall
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Marshall сказал:

стоянку відразу за перехрестям, а всі хто їхали в 1-й смузі - їдуть прямо і опиняються в 2-й

А ті хто їхали в крайній лівій опиняються на смузі для повороту наліво, але ж вони починають тулитися правіше і тому виходить на світлофорі в середній смузі тягучка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі в нас дуже внлика проблема, що занадто широкі смуги. Там де дві смуги їде спокійно 3 авто, а на трьох смугах - умудряються 5 ставати. Звідси й бардак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

по вулиці Львівській, в районі повороту до Кромберга у напрямку Львова у калюжі сховалася підступна глибока яма

Сьогодні бачив вже трьох там, хто міняв колеса

235059264_.thumb.PNG.471b5a08bee03f4d04f3c9ec1138cacc.PNG

 

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, це ж тільки місяць-півтора, як там зробили капремонт.

Вчора бачив ту яму без води, бо дощу не було, ще й подумав, що в дощ буде п....ць.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, mykola сказано:

Коли закінчували заправку UPJ, там зробили ремонт дорожнього покриття. Але примикання зі старим асфальтом зробили халявськи. 

там не на місті стику яма. там посеред нового полотна.

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, vampirich сказано:

там не на місті стику яма. там посеред нового полотна.

та вони так кладуть нове! на вишкові так зробили. пару днів і просів новий асфальт. тупо не вибрали багно...а просто накатали поверх.. бракодєли!
Після того як моє повідомлення на оупенсіті рознесли наші "новинні сайти". напевно новин серйозних їм мало)) Приїхали автодорівці і зробили латку на латці.
АЛЕ бл.... зробили так що латка на латці нижче рівня асфальту, і тепер стоїть там вода. до першого льоду який розірве все нафіг)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні колеги водії, цікавить ваша думка. Якби на кільці біля стадіону Авангард сталась така ДТП, хто на вашу думку не правий, червоний чи зелений?

avangard.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я зрозумів, червоний перебудовувався з лівої смуги в праву, тому мав би пропустити зелений автомобіль... імхо

  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Trrrrr сказано:

Шановні колеги водії, цікавить ваша думка. Якби на кільці біля стадіону Авангард сталась така ДТП, хто на вашу думку не правий, червоний чи зелений?

avangard.jpg

у винуваться не білий фіат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...