Перейти до змісту
Hexus

Дорожная обстановка

Recommended Posts

3 годин тому, Saddy сказано:

один я не бачу тут нічого надзвичайного?

може те що смуга однадля руху прямо і праворуч. а через додаткову секцію ти, якщо ззаду э хтось, маэш обовязково повертати праворуч. типу як тоді їхати прямо?

Поширити це повідомлення

Як видно з цього фото, там умудряються ставати в три лінії. Просто знак "рух по смугам" треба перемалювати з двох полос на три і зробити розмітку.

Screenshot_20181203-204311.png

Поширити це повідомлення

18 минут назад, Dima4s сказал:

може те що смуга однадля руху прямо і праворуч. а через додаткову секцію ти, якщо ззаду э хтось, маэш обовязково повертати праворуч. типу як тоді їхати прямо?

це ще залежить від того, як і в якій послідовності вмикаються секції (зелена прямо і додаткова стрілка направо).

на фото вони світяться одночасно - проблеми немає.

так як опису ситуації немає, то можна припустити, що стрілка направо світиться якусь частину періоду основного зеленого (тоді для пішоходів червоний) і не вмикається окремо від основного зеленого.

також можливо, що стрілку додали і не поміняли знаки, як часто буває.

Редаговано Saddy

Поширити це повідомлення

4 часа назад, Saddy сказал:

один я не бачу тут нічого надзвичайного?

На перездачу.

Моделюємо ситуацію. Я займаю праву смугу для руху прямо. Тут бац вмикається стрілка і я згідно 16.10 пдр змушений повертати праворуч.

16.10

На перехресті, де рух регулюється світлофором з додатковою секцією, водій, який перебуває на смузі, з якої робиться поворот, повинен продовжувати рух у напрямку, що вказує стрілка, ввімкнута в додатковій секції, якщо його зупинка на заборонний сигнал світлофора створить перешкоди транспортним засобам, що рухаються за ним по тій самій смузі.

Поширити це повідомлення

9 минут назад, Saddy сказал:

) і не вмикається окремо від основного зеленого.

Тоді нахіба вона там треба.

10 минут назад, Saddy сказал:

на фото вони світяться одночасно - проблеми немає.

Ну, вибачте, я не стану перед світлофором, щоб дочекатися підходящого моменту для фото.

Поширити це повідомлення

2 минуты назад, volks сказал:

Моделюємо ситуацію.

тепер моделюємо ситуацію - 

сигнал світлофора червоний, всі полоси стоять.

потім починає світитися одночасно зелений основний та додаткова стрілка направо. всі їдуть в порядку черги у своєму напрямку. в цей же час пішоходам червоний.

через кільканадцять секунд додаткова зелена стрілка гасне і вмикається зелений для пішоходів. при цьому авто їдуть прямо і пішоходи переходять, автомобілі направо не їдуть.

Поширити це повідомлення

9 минут назад, Saddy сказал:

ось  люди на них зовсім не зважають

І впевнений, що з людей в салоні ніхто йому нічого не сказав. Бо д так швидше. Хоча за такий маневр мав би бути відразу за поворотом пижджений, як той, що дитину прищемив.

Поширити це повідомлення

57 минут назад, volks сказал:

І впевнений, що з людей в салоні ніхто йому нічого не сказав. Бо д так швидше. Хоча за такий маневр мав би бути відразу за поворотом пижджений, як той, що дитину прищемив.

Пижджений і стріляний (с)! В першу чергу, за те, що своїм шумахерством наражає всіх пасажирів на небезпеку. І не просто пижджений, а "полікований" поліцією з допомогою штрафу, і, бажано, позбавленням прав на піврочку так (можна з перездачею на категорію), щоб був час пожити не так сито, і подумати.

Редаговано AgentSmith13

Поширити це повідомлення

Видно, що в машини перед ним якісь проблеми були (заглох, можливо, коли спробував рушити, можливо і аварійкою почав моргати, поки заводився)), от маршрутчик і об'їхав. Видно, як він спочатку збирався справа його об'їхати (увімкнув правий поворот), але, певно, побачив справа машину, що наближається, а зліва була можливість, от він і об'їхав.

Не висмоктуйте з .... пальця проблему.

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

52 минуты назад, volks сказал:

пижджений?

це рівень навіть не краіни 3-го світу

має бути порядок і закон

щоб ви могли таке відео ,як це роблять в цивілізованому світі, відправити куди треба і водія притягнули б до відповідальності

Поширити це повідомлення

1 минуту назад, jack74 сказал:

Видно, що в машини перед ним якісь проблеми були (заглох, можливо, коли спробував рушити, можливо і аварійкою почав моргати, поки заводився)), от маршрутчик і об'їхав. Видно, як він спочатку збирався справа його об'їхати (увімкнув правий поворот), але, певно, побачив справа машину, що наближається, а зліва була можливість, от він і об'їхав.

Потрапляв хоч РАЗ в жорсткий п...ць на зустрічці? Про проблеми "індєйца", який то зробив і причини його їзди по зустрічній, вивертаючись від лобового, думав, чи крив "віртуоза", на чому світ стоїть? Як така ситуація - маршрутка, Рівненська траса, там, де вузько, за Цуманню, стояча через поломку фура, і "об'їздун" на крузаку по зустрічці на швидкості 100+? Добре, що "джипер" сам пішов на НАШУ обочину... Сидів біля водія, спереду, емоцій мав купу, про водія, котрий є відповідальним за людей, яких везе - промовчу (в VW Crafter ВЕЛИЧЕЗНЕ, просто "панорамне" вітрове скло, так би мовити, ефект 5D був)...

6 минут назад, paksivatova сказал:

пижджений?

це рівень навіть не краіни 3-го світу

має бути порядок і закон

щоб ви могли таке відео ,як це роблять в цивілізованому світі, відправити куди треба і водія притягнули б до відповідальності

Ну, то, канєшно, в смислі пєрєносном (С) Лесь. Вище я написав, як "відп*здити" треба. Найефективніший метод - мінус права. Безвідворотно, за інфою з камери.

Поширити це повідомлення

1 минуту назад, AgentSmith13 сказал:

Потрапляв хоч РАЗ в жорсткий п...ць на зустрічці? Про проблеми "індєйца", який то зробив і причини його їзди по зустрічній, вивертаючись від лобового, думав, чи крив "віртуоза", на чому світ стоїть? Як така ситуація - маршрутка, Рівненська траса, там, де вузько, за Цуманню, стояча через поломку фура, і "об'їздун" на крузаку по зустрічці на швидкості 100+? Добре, що "джипер" сам пішов на НАШУ обочину... Сидів біля водія, спереду, емоцій мав купу, про водія, котрий є відповідальним за людей, яких везе - промовчу (в VW Crafter ВЕЛИЧЕЗНЕ, просто "панорамне" вітрове скло, так би мовити, ефект 5D був)...

Ну, то, канєшно, в смислі пєрєносном (С) Лесь. Вище я написав, як "відп*здити" треба. Найефективніший метод - мінус права. Безвідворотно, за інфою з камери.

я вважаю,що в правовій державі таке порівняння недопустиме

оце собі дозволяють отак виражатися,а потім дивуємося чому політики до нас як до бидла відносяться

культура спілкування на "рівні"

Поширити це повідомлення

10 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

до чого тут твоя траса за Цуманню з крузаком? В даному випадку водій маршрутки добре все бачив попереду, і добре бачив, що зустрічка вільна (навіть нам це видно)

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

Бачив то бачив... Але звикне так їздити постійно - і рано чи пізно не побачить авто, що їде назустріч. ПДР (та навіть правила техніки безпеки при ремонті того ж компа, де Є 220...) -  писані кров'ю (знаю, плавав, било). От чогось ЖОДЕН з моїх знайомих/друзів по зустрічці не їздить, за виключенням а) порожньої дороги з 100% видимістю на кілометр+; б) ЯМИСЬКА на своїй смузі.

15 минут назад, paksivatova сказал:

я вважаю,що в правовій державі таке порівняння недопустиме

оце собі дозволяють отак виражатися,а потім дивуємося чому політики до нас як до бидла відносяться

культура спілкування на "рівні"

Європоляків з їх "kurwa" і " zajebiste" через слово раджу послухати... Тим більше, тут це вжито в гумористичному плані було...

P.S. Всі пам'ятають 31 маршрутку, потрощену бусом на повороті на Кравчука з потерпілими? Там водій теж думав, що "бачить все". А льотчик думав, що "проскочить"...

Редаговано AgentSmith13

Поширити це повідомлення

25 минут назад, paksivatova сказал:

має бути порядок і закон

Має бути. А поки його нема, то є інші методи впливу, не менш дієві.

Поширити це повідомлення

15 минут назад, jack74 сказал:

В даному випадку водій маршрутки добре все бачив попереду, і добре дачив, що зустрічка вільна

а якби хтось вилетів з Відродження?

тут справа декількох секунд могла призвести до трагедії. 

такі грубі порушення ПДР не можна робити навіть коли у своєму авто везеш лише свою власну дупу (бо треба думати про оточення), а коли в салоні в годину пік овер 15-20 пасажирів - це навіть не обговорюється.

тим більше хто ж як не маршрутчики знають, що це перехрестя з підвищеною концентрацією ДТП?

30 минут назад, jack74 сказал:

зліва була можливість, от він і об'їхав

таке правило можна застосовувати для всіх андонів - 

припаркувався на газоні - була можливість і місце, от він і припаркував своє корито,

став на місце інваліда - а х@лі? воно не зайняте, от і став собі.

здійснив небезпечний маневр і підрізав - а що? в мене об'єм бляхи 3л, можу газувати, а спереду преться 50км/год, вистачило дурі от і обігнав.

продовжувати можна безкінечно, але думаю суть ти вловив

Редаговано Saddy

Поширити це повідомлення

4 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Бачив то бачив... Але звикне так їздити постійно - і рано чи пізно не побачить авто, що їде назустріч. ПДР (та навіть правила техніки безпеки при ремонті того ж компа, де Є 220...) -  писані кров'ю (знаю, плавав, било). От чогось ЖОДЕН з моїх знайомих/друзів по зустрічці не їздить, за виключенням а) порожньої дороги з 100% видимістю на кілометр+; б) ЯМИСЬКА на своїй смузі.

Європоляків з їх "kurwa" і " zajebiste" через слово раджу послухати... Тим більше, тут це вжито в гумористичному плані було...

P.S. Всі пам'ятають 31 маршрутку, потрощену бусом на повороту на Кравчука з потерпілими? Там водій теж думав, що "бачить все". А льотчик думав, що "проскочить"...

а для чого мені слухати чи тим паче брати приклад з європоляків?

якщо цей приклад - негативний?

мені доводилося в житті ближче спілкуватися з  поляками- то таких слів я від них не чула

правила можуть бути писані кровю чи грошима,ще якимось способом

фішка в тому,що ми щодня спостерігаємо як хтось порушує закон і не несе за це відповідальність

а це породжує вседозволеність і безвідповідальність

Поширити це повідомлення

41 минуту назад, jack74 сказал:

А мені схоже на те, що машина (мудило в машині) не пропускала маршрутку, є ж такі що намагаються вчити всіх на дорозі, а коли маршрутка її об'їхала відразу рвонула за нею, бо ж урок ще не закінчено. В обшем робити висновки по куску якогось відео - марна справа.

Редаговано nickel

Поширити це повідомлення

Цитата

припаркувався на газоні - була можливість і місце, от він і припаркував своє корито,

а ви хоча б раз подумайте,чому люди так паркують автомобілі?

може тому,що більшість забудовників будують магазин чи багатоквартирний будинок - а про парковку ніхто не думає

а машин зараз в рази більше,ніж 20 чи 30 років тому - але питання парковок нікому не цікаве

бо ні в одній передвиборній програмі не говориться про людей та їх повсякденне життя

ми говоримо про високі речі : армія мова віра

Поширити це повідомлення

@paksivatova Прошу повірити на слово - відео не маю (не вистачало ще смартфона в колимазі, що 30+ см скаче вгору на ямках, побити), але з часу, як мені таке бидло літуче ("шумахером" таке називати все ж не комільфо, бо чувак - великий спортсмен, як не як, а не "стрітсракер") побило ноута (дикий розгон одразу після заходу в маршрутку, як результат - проліт по салону), роблю таким їздунам зауваження за агресивні льоти з пасажирами всередині, так ото останній раз, поки не почув, і не побачив, що зараз буде таки битий - летів 90+ по Волі... КУЛЬТУРНО, в т.ч. попередженням про виклик поліції - до нього НЕ доходило.

9 минут назад, nickel сказал:

А мені схоже на те, що машина (мудило в машині) не пропускала маршрутку, є ж такі що намагаються вчити всіх на дорозі, а коли маршрутка її об'їхала відразу рвонула за нею, бо ж урок ще не закінчено. В обшем робити висновки по куску якось відео - марна справа.

АДЕКВАТНА дія жертви "вчителя" - викликати 102, або тихо стояти, якщо сам перед тим підрізав дико, але аж ніяк не грубо порушувати ПДР. В ворожій нам РФії, доречі (на яку ніяким боком ні в чому іншому рівнятися не треба), ще давним-давно (році так в 2008 про це писали на форумі десь, точно пам'ятаю) за зустрічку було позбавлення прав.

Редаговано AgentSmith13

Поширити це повідомлення

2 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

АДЕКВАТНА дія жертви "вчителя" - викликати 102, або тихо стояти, якщо сам перед тим підрізав дико, але аж ніяк не грубо порушувати ПДР. В РФії, доречі (на яку ніяким боком ні в чому іншому рівнятися не треба), ще давним-давно за зустрічку було позбавлення прав.

З чого ти вирішив, що я виправдовую дії водія маршрутки?

Ще один

Поширити це повідомлення

Я такого і не писав. А от цей - то ВЗАГАЛІ ЕПІК! КУПА свідків, відео... Давайте накатаєм всі хто там був (я не був, на роботі ще сидів тоді) в поліцію, щоб його покарали! Ще й матюкав людей.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз