Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

25 минут назад, paksivatova сказал:

 має бути порядок і закон

Має бути. А поки його нема, то є інші методи впливу, не менш дієві.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, jack74 сказал:

В даному випадку водій маршрутки добре все бачив попереду, і добре дачив, що зустрічка вільна

а якби хтось вилетів з Відродження?

тут справа декількох секунд могла призвести до трагедії. 

такі грубі порушення ПДР не можна робити навіть коли у своєму авто везеш лише свою власну дупу (бо треба думати про оточення), а коли в салоні в годину пік овер 15-20 пасажирів - це навіть не обговорюється.

тим більше хто ж як не маршрутчики знають, що це перехрестя з підвищеною концентрацією ДТП?

30 минут назад, jack74 сказал:

зліва була можливість, от він і об'їхав

таке правило можна застосовувати для всіх андонів - 

припаркувався на газоні - була можливість і місце, от він і припаркував своє корито,

став на місце інваліда - а х@лі? воно не зайняте, от і став собі.

здійснив небезпечний маневр і підрізав - а що? в мене об'єм бляхи 3л, можу газувати, а спереду преться 50км/год, вистачило дурі от і обігнав.

продовжувати можна безкінечно, але думаю суть ти вловив

 

Змінено користувачем Saddy
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Бачив то бачив... Але звикне так їздити постійно - і рано чи пізно не побачить авто, що їде назустріч. ПДР (та навіть правила техніки безпеки при ремонті того ж компа, де Є 220...) -  писані кров'ю (знаю, плавав, било). От чогось ЖОДЕН з моїх знайомих/друзів по зустрічці не їздить, за виключенням а) порожньої дороги з 100% видимістю на кілометр+; б) ЯМИСЬКА на своїй смузі.

 

Європоляків з їх "kurwa" і " zajebiste" через слово раджу послухати... Тим більше, тут це вжито в гумористичному плані було...

P.S. Всі пам'ятають 31 маршрутку, потрощену бусом на повороту на Кравчука з потерпілими? Там водій теж думав, що "бачить все". А льотчик думав, що "проскочить"...

 

а для чого мені слухати чи тим паче брати приклад з європоляків?

якщо цей приклад - негативний?

мені доводилося в житті ближче спілкуватися з  поляками- то таких слів я від них не чула

 

правила можуть бути писані кровю чи грошима,ще якимось способом

фішка в тому,що ми щодня спостерігаємо як хтось порушує закон і не несе за це відповідальність

а це породжує вседозволеність і безвідповідальність

 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, jack74 сказал:

Видно, що в машини перед ним якісь проблеми були (заглох, можливо, коли спробував рушити, можливо і аварійкою почав моргати, поки заводився)), от маршрутчик і об'їхав. Видно, як він спочатку збирався справа його об'їхати (увімкнув правий поворот), але, певно, побачив справа машину, що наближається, а зліва була можливість, от він і об'їхав.

Не висмоктуйте з .... пальця проблему.

А мені схоже на те, що машина (мудило в машині) не пропускала маршрутку, є ж такі що намагаються вчити всіх на дорозі, а коли маршрутка її об'їхала відразу рвонула за нею, бо ж урок ще не закінчено. В обшем робити висновки по куску якогось відео - марна справа.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

припаркувався на газоні - була можливість і місце, от він і припаркував своє корито,

 

а ви хоча б раз подумайте,чому люди так паркують автомобілі?

може тому,що більшість забудовників будують магазин чи багатоквартирний будинок - а про парковку ніхто не думає

а машин зараз в рази більше,ніж 20 чи 30 років тому - але питання парковок нікому не цікаве

бо ні в одній передвиборній програмі не говориться про людей та їх повсякденне життя

ми говоримо про високі речі : армія мова віра

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@paksivatova Прошу повірити на слово - відео не маю (не вистачало ще смартфона в колимазі, що 30+ см скаче вгору на ямках, побити), але з часу, як мені таке бидло літуче ("шумахером" таке називати все ж не комільфо, бо чувак - великий спортсмен, як не як, а не "стрітсракер") побило ноута (дикий розгон одразу після заходу в маршрутку, як результат - проліт по салону), роблю таким їздунам зауваження за агресивні льоти з пасажирами всередині, так ото останній раз, поки не почув, і не побачив, що зараз буде таки битий - летів 90+ по Волі... КУЛЬТУРНО, в т.ч. попередженням про виклик поліції - до нього НЕ доходило.

9 минут назад, nickel сказал:

А мені схоже на те, що машина (мудило в машині) не пропускала маршрутку, є ж такі що намагаються вчити всіх на дорозі, а коли маршрутка її об'їхала відразу рвонула за нею, бо ж урок ще не закінчено. В обшем робити висновки по куску якось відео - марна справа.

АДЕКВАТНА дія жертви "вчителя" - викликати 102, або тихо стояти, якщо сам перед тим підрізав дико, але аж ніяк не грубо порушувати ПДР. В ворожій нам РФії, доречі (на яку ніяким боком ні в чому іншому рівнятися не треба), ще давним-давно (році так в 2008 про це писали на форумі десь, точно пам'ятаю) за зустрічку було позбавлення прав.

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

АДЕКВАТНА дія жертви "вчителя" - викликати 102, або тихо стояти, якщо сам перед тим підрізав дико, але аж ніяк не грубо порушувати ПДР. В РФії, доречі (на яку ніяким боком ні в чому іншому рівнятися не треба), ще давним-давно за зустрічку було позбавлення прав.

З чого ти вирішив, що я виправдовую дії водія маршрутки?

Ще один

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я такого і не писав. А от цей - то ВЗАГАЛІ ЕПІК! КУПА свідків, відео... Давайте накатаєм всі хто там був (я не був, на роботі ще сидів тоді) в поліцію, щоб його покарали! Ще й матюкав людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, paksivatova сказал:

 

а ви хоча б раз подумайте,чому люди так паркують автомобілі?

може тому,що більшість забудовників будують магазин чи багатоквартирний будинок - а про парковку ніхто не думає

а машин зараз в рази більше,ніж 20 чи 30 років тому - але питання парковок нікому не цікаве

бо ні в одній передвиборній програмі не говориться про людей та їх повсякденне життя

ми говоримо про високі речі : армія мова віра

Причин може бути багато, але це не дає право паркуватися на газоні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
35 минут назад, Arden сказал:

А де сводки дорожньої обстановки? Чи всі в шоці, щоб не сказати гірше?)))

тут і так все ясно.

техніки, яка б чистила дороги не бачив

Screenshot_20181217-124648.thumb.png.dfdb749b6b3eaa2fa050dad6dfa0fb6b.png

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Arden сказано:

А де сводки дорожньої обстановки? Чи всі в шоці, щоб не сказати гірше?)))

Сводки чого? В шоці від чого? Звичайна нормальна зима, йде сніг. Чи щось інше мало бути?

 

3 хвилин тому, Saddy сказано:

техніки, яка б чистила дороги не бачив

Чистили і чистять. І вночі під вікном їхали, і зранку сьогодні. Причому це по Мазепи, навіть не по "центровій" якійсь вулиці. А сніг іде, що тут зробиш - ЗИМА.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Arden сказано:

А де сводки дорожньої обстановки? Чи всі в шоці, щоб не сказати гірше?)))

 

 

4_m-19-4.jpg

 

5_m-19-5.jpg

 

6_m-19-6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Oli ці вебки з сіл у вільному доступі чи тільки для "прібліжонних"?

Чи фотки звідси

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДПЗ вчора близько 16 чистили. Сьогодні з ранечку  йду на роботу, рельєф такий ніби давно не чистили. Ми з малим вчора на Дружби Народів повно кучугур натоптали, снігу нагорнули, а на ранок лиш невеличкий горбик нагадує про те місце. 

Короче - зима, така як має бути! :) :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 17.12.2018 at 13:45, Ukrainec сказано:

ДПЗ вчора близько 16 чистили. Сьогодні з ранечку  йду на роботу, рельєф такий ніби давно не чистили. Ми з малим вчора на Дружби Народів повно кучугур натоптали, снігу нагорнули, а на ранок лиш невеличкий горбик нагадує про те місце. 

Короче - зима, така як має бути! :) :ok2:

Років 2 тому в центрі чистили дорогу для авто більш менш добре.хімію не жаліли в -10' була мокра дорога.того і цього року 2 рази по вулицях було посипано проіжу частину.

За пішоходну.згадав дитинство.сніг випав пішов в садок дитячий.вечером забрали ні льоду ні снігу на дорогах немае.від головного сну(колишній вду) до горок в парку санки в руках сунути не скользять,труть об асфальт.злий тоді був на двірників.того року перед святами випав сніг.на санках вскрізь можна проіхати.ніде не чистили.паро років тому ставили пісок в ящиках посипати сніг на тротуарах вже і іх не ставлять(в центрі)може на інших районах і ставлять не замічав.

Дивлюся ютуб канал блогера з Білорусі,сні як випав в них на початку грудня так і не танув,а тільки насипае.і в них невелике містечко,дороги чисті.бровки почишені.шо так тяжко працівників жеку,двірників,ходаків на біржу,е ще хто по судам на громадскі роботі відправлений зібрати і очистити пішоходні зони?.мовчу вже за сусулькі,замети на кришах-це вже інша тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

половина дороги від Ковеля до Луцька з калюжами, далі замерзлий сніг.

Від Ратно до Ковеля сніг ліпив такий, що світу не видно було.

Мрак.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продовження теми роботи світлофорів.

Днів 10-12 назад подзвонив на телефон чоловік, спитав чи я бачив результат звернення щодо зміни роботи світлофорів, я сказав, що ні. Ще раз виказав свою думку що роботи в цілому і ці два конкретно. А потім  запитав, звідки він телефонує, відповідь вбила - Луцьксвітло. Тобто, мене запитали, чи вони зробили свою роботу (!!!). 

Але 07.01.2019 року побачив на переїзді К.Карого-Задворецька, що режим роботи світлофора змінили, було 44-22 сек., стало 57-33 сек., 57 стоїмо, 33 їдемо. Побачимо, які будуть корки в час пік. Щодо Рівненської-Автозаводської без змін 65-18(22), на міст їдемо 18 сек., з мосту 22 сек., 65 стоїмо. 

Змінено користувачем foma144
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а наскільки він там взагалі потрібен той світлофор? Я їздив через ту розвязку дуууже часто коли небуло того світлофора і корки там були тільки у час пік

Зараз там майже постійно корок

якщо їхати за правилами - проблем там ніби і нема, більше проблем з розворотами дибільними по тій вулиці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, VovkleV сказано:

а наскільки він там взагалі потрібен той світлофор? Я їздив через ту розвязку дуууже часто коли небуло того світлофора і корки там були тільки у час пік

Зараз там майже постійно корок

якщо їхати за правилами - проблем там ніби і нема, більше проблем з розворотами дибільними по тій вулиці

Це питання не до мене. Я теж проти. Але аварійність там підвищена. На мою думку треба було поставити знаків по більше і раніше, а також намалювати розмітку правильно. Не завжди видно, що головна не прямо йде далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прийшло в групі (телеграм), особисто телефони не перевіряв. Можливо комусь буде потрібно (краще, щоб навпаки).

 

По прогнозам синоптиков в Украине ожидается ухудшение погоды!
Не дай Бог застрять на трассе в мороз.
Вот список телефонов, по которым автомобилисты могут обратиться за помощью если застряли в дороге. 

Помощь окажут во всех областях, обращаться можно в любое время суток. 
Аналитически-диспетчерская группа Укравтодора: 
+380 (44) 287 11 40, [email protected] 

Винницкая область – 
+380 (432) 67 01 92 
Волынская область – 
+380 (332) 78 54 69, 
+380 (332) 25 01 92 
Донецкая область – 
+380 (62) 352 22 55, 
моб. +380 (095) 152 53 04 
Днепропетровская область – 
+380 (56) 234 16 84, 
+380 (56) 246 94 10, 
моб. +380 (96) 874 47 30, 
+380 (66) 682 58 90 
Житомирская область – 
+380 (41) 2 47 05 34 и 47 05 35 
Закарпатская область – 
+380 (31) 264 30 49 
Запорожская область – 
+380 (61) 787 64 30, 
+380 (061) 787-54-35 
Ивано-Франковская область – 
+380 (34) 254 93 03 
Киевская область – 
+380 (44) 200 04 70 
Кировоградская область – 
+380 (52) 237 90 57 
Луганская область – 
+380 (64) 524 11 25, 
+380 (50) 305 16 49 
Львовская область – 
+380 (32) 263 03 69, 
+380 (67) 370 80 67 
Николаевская область- 
+380 (51) 256 41 16, 
+380 (67) 512 65 41 
Одесская область – 
+380 (48) 778 24 07, 
+380 (48) 778 25 97, 
+380 (95) 279 39 58, 
+38 050 417 17 50 
Полтавская область – 
+380 (532) 22 16 04 
+380 (50) 409 80 01 
Ровенская область – 
+380 (36) 226 46 10, 
+380 (36) 226 46 60 
Сумская область – 
+380 (542) 700281, 
+380 (50) 307 56 92 
Тернопольская область – 
+380 (35) 252 65 32 
Харьковская область – 
+380 (57) 336 79 33, 
+380 (57) 336 77 00 
Херсонская область – 
+380 (55) 236 77 88, 
+380 (55) 236 77 66 
Хмельницкая область – 
+380 (38) 278 32 59, 
+380 (38) 278-32-53 
Черкасская область – 
+380 (472) 71 45 34 
Черновицкая область– 
+380 (37) 258 38 84 
Черниговская область- 
+380 (0462) 661 893, 
+380 (95) 271 43 74

 

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Апну темку, не знаю давно таке чи ні, але сьогодні був приємно здивований побачивши в лівій полосі додану стрілку Рух Прямо на перехресті Дубнівська-К.Карого, якщо їхати зі сторони Рованців в місто, думаю таке рішення сильно розвантажить це перехрестя, бо часто для руху прямо зупиняєшся ще на мості і чекаєш по 4-5 світлофорів. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Vect0r сказано:

побачивши в лівій полосі додану стрілку Рух Прямо на перехресті Дубнівська-К.Карого, якщо їхати зі сторони Рованців в місто,

де саме додана стрілка? на асфальті, чи на знаці? бо щось не помітив

 

21 хвилин тому, Vect0r сказано:

думаю таке рішення сильно розвантажить це перехрестя,

а я не думаю, що розвантажить. Коли ти їдеш з Рованець, ти ще не бачиш знаків напрямку по смугах, а тягнучка вже є.

Проблема там в завуженій правій смузі, яка типу розходиться в дві правих.

 

Але взагалі - проблеми там нема. Навіть два-три світлофори. Поїздь в Києві

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, jack74 сказал:

де саме додана стрілка? на асфальті, чи на знаці? бо щось не помітив

на знаці.

 

8 минут назад, jack74 сказал:

а я не думаю, що розвантажить. Коли ти їдеш з Рованець, ти ще не бачиш знаків напрямку по смугах, а тягнучка вже є.

Проблема там в завуженій правій смузі, яка типу розходиться в дві правих.

Розвантажить точно, питання інше на скільки? 

 

12 минут назад, jack74 сказал:

Але взагалі - проблеми там нема. Навіть два-три світлофори. Поїздь в Києві

 Для чого це порівняння? Я жив в Київі певний період, мене не здивувати годинними корками.

Питання в тому що на тому перехресті,думаю, відсотків 80 авто їде прямо, але з 4 полос для руху прямо була лише одна і це була проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...