Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Вчора їхав маршрутом Ягодин-Ковель Луцьк. Знаків з намальованою камерою поставили багато. Є знаки просто з камерою,а є знаки з камерою і зоною дії(600м,750м і т.д.). В Ковелі на об'їзній стояли поліцаї на узбіччі з проблисковими маячками і "феном". І шо ви думаєте вантажівка не попалась?
Так шо походу трукамів вже більше 25-ти.
 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, zaHARE сказано:

Так шо походу трукамів вже більше 25-ти.

це з чого такий висновок? З кількості знаків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, jack74 сказал:

це з чого такий висновок? З кількості знаків?

З того шо на мапі нанесені точки де з 8-го жовтня почали  використовувати трукам. А вчора трукам був у Ковелі.Я не думаю,що зняли трукам з траси і дали на день в Ковель. Тому роблю висновок,що їх кількість вже збільшилась,як поліція і обіцяла. Тільки цього вони вже не анонсують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, zaHARE сказано:

З того шо на мапі нанесені точки де з 8-го жовтня почали  використовувати трукам. А вчора трукам був у Ковелі.Я не думаю,що зняли трукам з траси і дали на день в Ковель. Тому роблю висновок,що їх кількість вже збільшилась,як поліція і обіцяла. Тільки цього вони вже не анонсують.

Ковель є позначений на тій мапі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, zaHARE сказано:

З того шо на мапі нанесені точки де з 8-го жовтня почали  використовувати трукам. А вчора трукам був у Ковелі.Я не думаю,що зняли трукам з траси і дали на день в Ковель. Тому роблю висновок,що їх кількість вже збільшилась,

ну, взагалі-то, Ковель, а конкретно саме "об'їздна", по який ти, пишеш, їхав, входить в трасу М-07 "Київ-Ковель-Ягодин", яка й вказана на мапі і в табличці

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, jack74 сказал:

ну, взагалі-то, Ковель, а конкретно саме "об'їздна", по який ти, пишеш, їхав, входить в трасу М-07 "Київ-Ковель-Ягодин", яка й вказана на мапі і в табличці

А,точно,щось не додивився))) Думав тільки "бетонку" контролюють. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Віталій СК сказал:

Якщо я вірно зрозумів, то @Arden гордо заявляє, що українці чхати хотіли на польські ПДР і знижувати швидкість їх заставляє лише потік машин, що рухаються у тому ж напрямку.

От я і поцікавився який же там потік.

 

практично це я і мав на увазі, і порушують обмеження не лише наші

я теж, як вперше потрапив за кордон (і не тільки Польща) думав, що там всі строго дотримуються швидкісного режиму, але, по факту, знижують швидкість до дозволених, наприклад 40 км/год, тільки у місцях фотофіксації.

 

звичайно там не літають 120+ як у нас, але і не сліпо дотримуються коли ідеальна дорога, хати десь за метрів 200 від дороги, а обмеження 40 км/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не знаю куди писати, сюди, в автобидло чи в позор України. Горохів, дохрельйон бабла вклали в ремонт дороги і ось що з нею зробили. Через зиму буде яма на ямі! Питання: для чого таке робити???

received_321279188668371.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ha3aP сказал:

Не знаю куди писати, сюди, в автобидло чи в позор України. Горохів, дохрельйон бабла вклали в ремонт дороги і ось що з нею зробили. Через зиму буде яма на ямі! Питання: для чого таке робити???

received_321279188668371.jpeg

Для того,щоб "розпилити бабло".Тих,хто відповідає за неї,не цікавить якість роботи.Це ж ясно і так...

Змінено користувачем Штекер36
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хто знає,що сталося на автомийці на Набережній,де найсмачніша кава?

 

вже відомо

 

7F201511-71BF-4F42-AEE9-FB0FE10266F4.jpeg

Змінено користувачем paksivatova
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Vikvik Mawr сказано:

Дааа.....

Почалося, а було таке тихеньке містечко...

 

Почалось те що не закынчувалось?)
а взагалы це б   в новини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Dima4s сказано:

Почалось те що не закынчувалось?)
а взагалы це б   в новини...

 

тут вже є тема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже не можна знайти інший час для нанесення розмітки?

Лише понеділок о 08:30

IMG_20181112_083205.thumb.jpg.8d188d54750c3f28e0d2ba3b98b2691c.jpg

Змінено користувачем Saddy
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

Невже не можна знайти інший час для нанесення розмітки?

Лише понеділок о 08:30

 

У вівторок перед обідом біля втозаводу та сама фігня, сфітлофон проїжджав з 7 разу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обережно, у Києві та околицях випав сніг, столиця застрягла у пробках бо кількість дебілів,  свідків літньої та лисої резини збільшилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Задворецька-КарпенкаКарого-Чорновола запрацював світлофор.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

На Задворецька-КарпенкаКарого-Чорновола запрацював світлофор.

Краще б не працював. 44 сек. стоїш, 20 їдеш. Черга по 50 авто на К.Карого і на Задворецькій авто стояли аж до вул.К.Савури в 18:00.

 

П.С. може хтось знає куди написати скаргу-пропозиції. Такий самий затор на світлофорі  Рівненська-Автозаводська, стоїш 64 сек., їдеш 18 на міст і 22 сек. з мосту.

Довітково. На перехресті Рівненська-Відродження 45-65 сек зеленим світиться, Рівненська-Задворецька 42 сек. зеленим, біля Вопак 40 сек. зеленим світять світлофори на головній вулиці і тільки біля автозаводу 18-22. Навіщо той "затик". Плюс новий з"явився.  Зранку біля 9-ї теж пробка була на переїзді на новому світлофорі.

 

Треба зробити як у Києві, хвилину стоїш, хвилину-дві їдеш по головній, пробки набагато менші, плюс можна попасти в "зелену хвилю".

 

Змінено користувачем foma144
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро надіюсь що в даний момент цей світлофор працює в тестовому рожимі. Якщо ні, то це така фігня, що без матюків варіантів висловити свою думку немає!

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, foma144 сказано:

П.С. може хтось знає куди написати скаргу-пропозиції.

102. Приймають звернення по ОДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто пояснить, вчора їхав до Львова і майже всі знаки, обгорнуті у чорну плівку. ?

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...