Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, Barugan сказано:

Да і попереджувати де радари, то лишнє.

Я з цим згідний, але в іншому випадку кричали би, що поховалися в кущах і ловлять.

Змінено користувачем Віталій СК
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Віталій СК сказал:

Ну так радарів то  є тільки 25 штук на всю Україну. Докуплять, то й будуть контролювати більше.

Ну то навіщо вказувати місця, де ними контролюють. Хай би водії думали, що їх набагато більше і поліцейський може стояти в будь-якому селі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Ну то навіщо вказувати місця, де ними контролюють. Хай би водії думали, що їх набагато більше і поліцейський може стояти в будь-якому селі.

Все, мужики, здаюсь. 

Мені абсолютно всеодно, де вони стоять і позначають їх на карті чи ні - я їжджу за правилами.

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

І це не камери, а радари типу "фен".

Трукам - це, якраз, "фєн" з камерою

 

10 годин тому, Віталій СК сказано:

Так ще й знак має стояти перед місцем фото-відео фіксації перевищення швидкості.

 

Цитувати

Олексій Білошицький

8 жовтня о 10:26 · 

Відповіді на деякі питання про Трукаму:

- Скільки Трукамів в патрульної поліції? 
На даний момент патрульна поліця буде використовувати понад 25 пристроїв, але дуже скоро їх буде більше.

- Де саме, в яких “кущах ховатись” будуть патрульні поліцейські?
Патрульна поліція буде застосовувати Труками не як пристрої для покарання якомога більшої кількості водіїв, а як пристрої, які попередять правопорушення і будуть спонукати водіїв не порушувати правила дорожнього руху. Таким чином, ми передачаємо насамперед контроль швидкості на аварійно-небезпечних ділянках, де є велика кількість ДТП саме по причині перевищення швидкості.

- Чи буде автоматична фіксація швидкості?
Автоматична фіксація швидкості теж буде. Але це процесуально інший вид притягнення до відповідальності. І ці два різновида працюють паралельно практично в усіх країнах, де вже запущено автофіксацію.

- Як буде здійснюватися притягнення до відповідальності водіїв авто на іноземній регістрації?
В межах використання Трукамів траспортні засоби будуть зупинятися та відповідна постанова буде складатися на місці.

Тобто автоматичну фіксацію він виокремлює, а значить ймовірно, що оті знаки якраз будуть стояти лише там, де буде саме АВТОМАТИЧНА фіксація. А там, де будуть котролювати Трукамом "з руки", може не бути попереджувальних знаків.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Трукам - це, якраз, "фєн" з камерою

Я це знаю, але потрібно уточнювати, щоб не було плутанини з камерами автоматичної фіксації.

1 година тому, jack74 сказано:

Тобто автоматичну фіксацію він виокремлює, а значить ймовірно, що оті знаки якраз будуть стояти лише там, де буде саме АВТОМАТИЧНА фіксація. А там, де будуть котролювати Трукамом "з руки", може не бути попереджувальних знаків.

На минулій сторінці є повідомлення Патрульної поліцій України, де зазначено наступне:

Цитувати

Патрульна поліція використовує TruCam лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Юріч сказал:

то потрібно було мапу намалювати таку, де ті фени стоять скрізь.

так намалювали ж. і виклали в інтернет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, volks сказал:

Ну то навіщо вказувати місця, де ними контролюють.

а навіщо таблички з написом "ведеться відеоспостереження" перед входом в магазин?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Віталій СК сказал:

Все, мужики, здаюсь. 

Мені абсолютно всеодно, де вони стоять і позначають їх на карті чи ні - я їжджу за правилами.

а можна з тобою пофоткатись ? всім знайомим буду показувати фото й розказувати, що вживу бачив людину, яка на трасі, вьїхджає в пусте село *три хати* й протяжністю 500 метрів, але зі знаком на білому фоні й скидає швидкість до 50км/год :) 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

а можна з тобою пофоткатись ? всім знайомим буду показувати фото й розказувати, що вживу бачив людину, яка на трасі, вьїхджає в пусте село *три хати* й протяжністю 500 метрів, але зі знаком на білому фоні й скидає швидкість до 50км/год :) 

МОжна ж вже не вдаватись в такі крайнощі) до 70 скидаєш та і все.
коли через села літають під 100 а то і більше, мені здається, також не здорово.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

а можна з тобою пофоткатись ? всім знайомим буду показувати фото й розказувати, що вживу бачив людину, яка на трасі, вьїхджає в пусте село *три хати* й протяжністю 500 метрів, але зі знаком на білому фоні й скидає швидкість до 50км/год

Поїдь на польський кордон і там можеш пофоткатись із любим  - на "тій стороні" вони майже всі їздять по населеним пунктам 50 км/год.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

Поїдь на польський кордон і там можеш пофоткатись із любим  - на "тій стороні" вони майже всі їздять по населеним пунктам 50 км/год.

ітого питання два:

1 нащо ти спригуєш на *ту сторону*, якщо питання було конкретно до тебе ?

2 на *тій стороні* теж багато тіпа сіл на три хати при трасах з білими знаками ? цікавлюсь, бо за кордоном ще не був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dima4s сказал:

МОжна ж вже не вдаватись в такі крайнощі) до 70 скидаєш та і все

в смислі ? то не є порушення пдр, скидання до 70, там де треба їхати 50 ? а чо до 70 а не до 80, а чо не до 65 ? де та грань дозволеного ? Я всього лиш стверджую, що в нас НІХТО не їздить по правилам, одним просто пофіг, інші, бо в деяких місцях їх (правила) дотримуватись неможливо (сам знаю як мінімум два перехрестя, які вдень по правилах проїхати майже неможливо), а в деяких - глупо, як оті недонаселені пункти з білими знаками, встановленими замість синіх тільки по комусь відомій причині. Єдине, що можна говорити, що я НАМАГАЮСЬ їздити по правилах, а не голослівно стверджувати, що їзджу

Змінено користувачем MANJAK11
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

Поїдь на польський кордон і там можеш пофоткатись із любим  - на "тій стороні" вони майже всі їздять по населеним пунктам 50 км/год.

 

ага там де камери стоять і весь потік синхронно знижує швидкість і потім її наберає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

ітого питання два:

1 нащо ти спригуєш на *ту сторону*, якщо питання було конкретно до тебе ?

Я тобі не цирковий клоун з мавпочкою, щоб ти зі мною фотографувався.

 

1 година тому, MANJAK11 сказано:

2 на *тій стороні* теж багато тіпа сіл на три хати при трасах з білими знаками ? цікавлюсь, бо за кордоном ще не був

Достатньо, якщо їздити не лише автобанами.

 

1 година тому, MANJAK11 сказано:

а не голослівно стверджувати, що їзджу

Щоб закінчити цю полеміку, я визнаю, що в тому повідомленні виразився занадто буквально. Насправді їздити цілком за правилами неможливо: десь задумався і порушив, десь знак пропустив і т. д. Але я стараюсь свідомо не порушувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Arden сказано:

 

ага там де камери стоять і весь потік синхронно знижує швидкість і потім її наберає :)

І який же потік на путівцях між селами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Віталій СК сказал:

І який же потік на путівцях між селами?

 

Малось на увазі в селах, містечках.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Малось на увазі в селах, містечках.

 

Мова взагалі йшла про село на три хати.

Якщо між селами немає великого потоку машин, то в селах їм немає де взятись.

Якщо я вірно зрозумів, то @Arden гордо заявляє, що українці чхати хотіли на польські ПДР і знижувати швидкість їх заставляє лише потік машин, що рухаються у тому ж напрямку.

От я і поцікавився який же там потік.

Бо з того, що я бачив там, то більшість українців таки скидають швидкість там, де цього вимагають ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Малось на увазі в селах, містечках.

 

Мова взагалі йшла про село на три хати.

Якщо між селами немає великого потоку машин, то в селах їм немає де взятись.

Якщо я вірно зрозумів, то @Arden гордо заявляє, що українці чхати хотіли на польські ПДР і знижувати швидкість їх заставляє лише потік машин, що рухаються у тому ж напрямку.

От я і поцікавився який же там потік.

Бо з того, що я бачив там, то більшість українців таки скидають швидкість там, де цього вимагають ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

Мова взагалі йшла про село на три хати.

 

Ну взагалі-то, тобі відповів Арден на твою фразу:

 

4 часа назад, Віталій СК сказал:

Поїдь на польський кордон і там можеш пофоткатись із любим  - на "тій стороні" вони майже всі їздять по населеним пунктам 50 км/год.

 

Населені пункти різні бувають, не тільки 3 хати.

 

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там де стоять поліцаї з феном та включенними маячками - нехай ще знак за 5 км встановлюють що спереді ловлять на радар.... 

по всій території США стоять попереджувальні знаки тільки за автоматичну відеофіксацію, а от фен поліція ловить де хоче і без ніяких включених маячків... єдине що в штаті Огайо поліція завжди стоїть з включенними фарами та габаритами, але без мигалок.

 Цікаво, як в Європі, ще десь крім України, поліція попереджує проблисковими вогниками що вони ловлять на фен?

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Saddy сказал:

а навіщо таблички з написом "ведеться відеоспостереження" перед входом в магазин?

 

А й дійсно, навіщо? Злодюжка, побачив табличку - не вкраде (або вкраде з врахуванням камер), нема таблички - кради сміливо. А так, були б скриті камери - 100 раз подумав би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну бо типу тебе мусять по закону попереджати, що тебе знімають. Я теж рахую це дурнею, та й впевнений, що при бажанні це можна вирішити невеличкою поправкою до законодавства... А можливо навіть взагалі нічого не потрібно, бо ж знімають не звичайних законопослушних громадян, а лише порушників, тобто фіксують факт порушення, а для цього, думаю, особливого дозволу не потрібно. ...хоча... фіг його знає, які там законобуквенні нюанси є..

 

Та й нехай навіть так - та понаставляти тих знаків по всій трасі всюди, і все. Щоб типу в будь-якому місці ти був "попереджений" 

 

ПиСи: До речі, в ПДР я не знайшов ні зони дії знаку 5.70, ні умов його встановлення - може хтось бачив, де обумовлюється встановлення цього знаку?

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, jack74 сказал:

ну бо типу тебе мусять по закону попереджати, що тебе знімають.

 

Знімають не тебе, а магазин, а це громадське місце. Так що, не факт що мусять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

магазин - це інше, там постійна зйомка залу. А тут конкретна зйомка саме тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...