Перейти до змісту
Hexus

Дорожная обстановка

Recommended Posts

19 годин тому, Waver сказано:

До речі, тяжко повірити але як раз поїздки в Україну нам обходяться ДОРОЖЧЕ ніж на Кариби чи Мальдіви. Але, по справжньому ми відпочиваємо тільки в Україні та на Світязі.

То в нас на все ціни більші, десь навіть про яйця срач був.    

Поширити це повідомлення

9 минут назад, case_l сказал:

Та на Світязі проживання в сараях поціні як 3 зірки в Турції.

Поширити це повідомлення

2 годин тому, volks сказано:

Та на Світязі проживання в сараях поціні як 3 зірки в Турції.

Плюсанув, але - в Туреччині, слово "сарай" - має інше значення ;)  

Редаговано Bliksss

Поширити це повідомлення

On 21.07.2018 at 22:47, Юріч сказано:

От прикинь, Флорида я знаю де знаходиться і, думаю, багато хто знає.

Юріч, ет хорошо, що знаєш (про багатьох сумніваюсь) Але якщо чєловєку цікаво де це географічно, то він маючи інет (а раз читає борду, то має) гляне сам. А якщо йому не цікаво, то пиши/не пиши, розмальовуй хоч фарбами - йому це пофіг і в голові навіть не відкладеться. Та і Вавер якби інфою просто ділиться, а не урок географії веде.

Те що ти запостив в своїх описах посилання -молодєц. Але я особисто навіть не подумав би гнати хвилю якби цього посилання не було. Доречі, доки ти не наголосив, я його і не бачив. Я просто , за звичкою, в гугла запитав.

On 22.07.2018 at 04:17, Waver сказано:

Поясни що ти намагаєшся доказати?

Та то він хоче сказати, що ти інформацію подаєш не повну, а звідси випливає, що не дюже бордівчан поважаєш. Коротше потрібно не лише фотки запостити з якимось назвами небачених місць, а й розжувати де вони знаходяться (бажано з координатами ЖПС та короткою історичною довідкою:D)

Забийте, шкірка не варта непорозумінь і срачу .

Редаговано S30

Поширити це повідомлення

В 21.07.2018 в 01:07, Svityaz сказал:

В Україні з 27 липня повернуть швидкісний контроль на дорогах.

В місті обмеження 50 км/год і перевищення менше чим в 10 чи 20 карається попередженням?

Редаговано Arden

Поширити це повідомлення

4 часа назад, volks сказал:

Так.

що так? в 10 чи 20 км/год?) тобто штраф у грошовому вираженні з 59+ км/год чи 69+ км/год?

3 часа назад, jack74 сказал:

страшна кара :)

не зрозумів, якщо чесно.

Поширити це повідомлення

On 7/21/2018 at 12:50 PM, paksivatova said:

я чула,що американці полюбляють Домінікану та Мексику

Ще трошки офтопну та відповім...

Так, бо це для Американців найбюджетніші варіанти відпочинку, щось типу Турції чи Єгипту для Українців. На території США на березі океану чи Мексиканської затоки такий відпочинок буде в рази дорожчий ніж в Домінікані чи Мексиці.

Поширити це повідомлення

On 7/22/2018 at 3:56 AM, case_l said:

До речі, в США, особливо в Чикаго, навіть доза героїну чи кокаїну коштує в два рази дешевше ніж в Україні ))) Ні, я не купував але знаю Чикагзьку ціну з офіційних джерел наркоконтролю та порівняв з тою що не раз чув в Україні.

Поширити це повідомлення

4 хвилин тому, Waver сказано:

До речі, в США, особливо в Чикаго, навіть доза героїну чи кокаїну коштує в два рази дешевше ніж в Україні ))) Ні, я не купував але знаю Чикагзьку ціну з офіційних джерел наркоконтролю та порівняв з тою що не раз чув в Україні.

А скільки вона в Україні коштує?

Поширити це повідомлення

Так що там з аварією маршрутки на Житомирській трасі?

Поліція і досі висуває версію що власник позичив свого буса (обладнаного під маршрутку) знайомому і той просто підібрав людей? 

Чомусь в новинах не чути де тих людей водій підбирав... на зупинках звичайного маршрута де маршрутчики чужих ніколи не пустять? 

Поширити це повідомлення

5 minutes ago, alexvvv said:

А скільки вона в Україні коштує?

Запитайся в місцевих )))

в чорних районах Чикаго по $50 за дозу... Мексиканські картелі працюють на повну

Поширити це повідомлення

2 годин тому, Waver сказано:

Чомусь в новинах не чути де тих людей водій підбирав... на зупинках звичайного маршрута де маршрутчики чужих ніколи не пустять? 

Печеш бусом з Києва з трафаретом - Рівне, набереш не те що 20, а 100 людей, особливо рояля не грає де і як він їх назбирав...

Поширити це повідомлення

3 часа назад, Waver сказал:

Чомусь в новинах не чути де тих людей водій підбирав

В новостях говорили, что люди садились в Киеве на ж.д. вокзале.

Поширити це повідомлення

Гость rl72
5 годин тому, Waver сказано:

Так що там з аварією маршрутки на Житомирській трасі?

Поліція і досі висуває версію що власник позичив свого буса (обладнаного під маршрутку) знайомому і той просто підібрав людей? 

я тебе здивую. але це далеко не поодинокий випадок. є декілька фірм, які працюють десь трохи в "білу".  решта - це такі от "перевізники". везуть куди бажаєш, хоч по Україні, хоч по всій Європі.

по блаблакару в більшості випадків знайдеш "професійних перевізників" (тобто, ті, хто систематично займається перевезеннями із зароблянням грошей) на польських або литовських бляхах.

Поширити це повідомлення

8 hours ago, rl72 said:

я тебе здивую. але це далеко не поодинокий випадок. є декілька фірм, які працюють десь трохи в "білу".  решта - це такі от "перевізники". везуть куди бажаєш, хоч по Україні, хоч по всій Європі.

по блаблакару в більшості випадків знайдеш "професійних перевізників" (тобто, ті, хто систематично займається перевезеннями із зароблянням грошей) на польських або литовських бляхах.

Якщо нелегальні перевізники існують та працюють відкрито на "блаблакару" - чому поліція чи інші транспортні служби ними не займаються? Що їм заважає скрито, як звичайним пассажирам, домовитись з перевізником, заплатити за поїздку та сісти в транспортний засіб, щоб після початку руху їх зупинити та  перевірити на всі необхідні дозволи водія, трансрортний засіб на безпеку та власника маршрутки на всі необхідні дозволи та діючу та проплачену страховку для пасажирів?

Якщо ви були свідками таких випадків та знаєте про такі нелегальні перевезення - чому ви мовчите?

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

50 минут назад, Waver сказал:

Якщо нелегальні перевізники існують та працюють відкрито на "блаблакару" - чому поліція чи інші транспортні служби ними не займаються? Що їм заважає скрито, як звичайним пассажирам, домовитись з перевізником, заплатити за поїздку та сісти в транспортний засіб, щоб після початку руху їх зупинити та  перевірити на всі необхідні дозволи водія, трансрортний засіб на безпеку та власника маршрутки на всі необхідні дозволи та діючу та проплачену страховку для пасажирів?

Тому що їм як і іншим державним структурам на все пох. Починають чухатись лише коли щось стається. Так було з ліфтами, так було з київськими маршрутками, так було з військовими складами.

А ще в нас мораторій на перевірки. Бізнес може робити що захоче.

Поширити це повідомлення

Гость rl72
3 годин тому, Waver сказано:

Якщо ви були свідками таких випадків та знаєте про такі нелегальні перевезення - чому ви мовчите?

Працювати чесно і платити податки - не комільфо, бо: ахметов не сидить; липецька фабрика; кум_без_освіти-генрокурор; всі податки чиновники розкрадуть.

Поширити це повідомлення

17 годин тому, Arden сказано:
21 годин тому, jack74 сказано:

страшна кара :)

не зрозумів, якщо чесно.

а шо тут розуміти? Це іронія, бо яка ж це "кара" - попередження :) Перевищення до 20 км/год - ніякого покарання немає

Поширити це повідомлення

17 часов назад, Arden сказал:

що так? в 10 чи 20 км/год?) тобто штраф у грошовому вираженні з 59+ км/год чи 69+ км/год?

поки що дозволено 50+20. 

Якщо внесуть зміни до Кодексу про адмін правопорушення на застосування штрафів за перевищення швидкості на 10 км, то буде 50+10. Пропозиції про це є багато, але по факту змін в КупаП ще немає.

Наше чинне законодавство їм не дозволяє (то повноважень немає, то не мають права штрафувати, то не мають права перевірку робити і т.д.). А міняють закони в ВРУ і КМУ, а раз не змінюють - значить комусь вигідно.

Ми тут недавно в темі про таксі спорили. Більшість була за те, що неважно легально чи нелегально (на бляхах чи ні), аби дешевше було і зручніше... Ніхто не думає про можливі наслідки. 

Поширити це повідомлення

3 хвилин тому, natalka) сказано:

Ми тут недавно в темі про таксі спорили. Більшість була за те, що неважно легально чи нелегально (на бляхах чи ні), аби дешевше було і зручніше... Ніхто не думає про можливі наслідки. 

та навіть до чого тут таксі, якщо навіть в маршрутках ніхто не вимагає талончика, котрий є підставою для отримання відшкодування - страховки.

Хоча я думаю, це повинна бути проблема не користувачів-пасажирів, а відповідних органів, котрим ми платимо зарплатню своїми податками і котрі повинні регулярно перевіряти перевізників, щоб "нє повадно било"

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

Хтось може знає, який зараз стан дороги з Горохова до Палівки/Іванич? Нічого не змінилось на краще з весни?

Редаговано Ромко

Поширити це повідомлення

12 минут назад, Ромко сказал:

Хтось може знає, який зараз стан дороги з Горохова до Палівки/Іванич? Нічого не змінилось на краще з весни?

Не змінилось. Можна їхати. А от з Іванич до Нововолинська стало дуже погано.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз