Перейти до змісту
Hexus

Дорожная обстановка

Recommended Posts

Хто знає, у якому стані зараз дорога на Маневичі-Любешів? Місяць тому була у поганому стані, але видно, що почали робити. А зараз, хтось у курсі?

Поширити це повідомлення

...

Відео трохи старе, але відображає стан дорожньої обстановки - невелика ДТП за лічені хвилини спричинила величезний затор

Поширити це повідомлення

Таку картину в он-лайні бачив у Києві, біля ВДНХ заїхали в зад в сторону Одеси, а я тоді на тролейбусі їхав у місто, метро ще не було. Затор на моїх очах поширювався зі швидкістю тролейбуса, на ділянці до 3-4 км. від місця аварії. І це була субота. 

Поширити це повідомлення

1 час назад, Saddy сказал:

Відео трохи старе, але відображає стан дорожньої обстановки - невелика ДТП за лічені хвилини спричинила величезний затор

Нормальна обстановка. Тож ДТП. Мене більше смущає, що на такому відрізку 11 маршруток і ще 3 приміських чи міжміських автобуса.

Поширити це повідомлення

ремонт автодороги Луцьк-Ковель триває.

Будьте обачні, дотримуйтеся швидкісного режиму та дистанції.

сьогодні БМВ рухалася досить швидко, але потім нова дорога закінчилася і почалася полоса знятого асвальту, водій загальмував, а Мерседес, який був позаду, не встиг зреагувати

1053931178_.JPG.5a95b1796265cf93caf17db08d275757.JPG1938162875_1.JPG.f7dd691e7ccc24d4c15aefa72534b6a5.JPG

Поширити це повідомлення

В Україні з 27 липня повернуть швидкісний контроль на дорогах.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян у програмі "Голос народу" на телеканалі "112 Україна".

"Перший крок, що ми робимо, з п'ятниці, 27 липня, ми повертаємо швидкісний контроль на наших дорогах. Він поки буде здійснюватися в ручному режимі, як це було колись, звичайні радари. Але їх уже з понеділка буде встановлено на автомобілях Нацполіції, а з п'ятниці після розгляду в четвер відповідної постанови Кабінету Міністрів вони будуть задіяні в повній правовій площині", - сказав він.

За його словами, після цього Верховна Рада повинна проголосувати за закон про автоматичну фіксацію порушень ПДР. Омелян зазначив, що в Міністерстві вже передбачено кошти на закупівлю необхідних пристроїв.

Крім того, міністр повідомив, що зранку 21 липня почнуться ретельні перевірки автоперевізників на предмет наявності ліцензії на перевезення.

А в МВС наполягають, що поліція повинна посилити заходи щодо гарантування безпеки на автомобільних дорогах.

Поширити це повідомлення

On 7/15/2018 at 1:56 PM, Saddy said:

ремонт автодороги Луцьк-Ковель триває.

Будьте обачні, дотримуйтеся швидкісного режиму та дистанції.

сьогодні БМВ рухалася досить швидко, але потім нова дорога закінчилася і почалася полоса знятого асвальту, водій загальмував, а Мерседес, який був позаду, не встиг зреагувати

1053931178_.JPG.5a95b1796265cf93caf17db08d275757.JPG1938162875_1.JPG.f7dd691e7ccc24d4c15aefa72534b6a5.JPG

Круто ви живете! 

На дорогах - бмв, мерс, лексус і один пижик... а вічно жалієтесь - "дороги погані, грошей не вистачає..."

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

2 часа назад, Waver сказал:

Круто ви живете! 

На дорогах - бмв, мерс, лексус і один пижик... а вічно жалієтесь - "дороги погані, грошей не вистачає..."

Приїжджай до нас жити.

Поширити це повідомлення

2 часа назад, Waver сказал:

Круто ви живете! 

Тю. В нас ще й копи на Пріусах їздять.

Поширити це повідомлення

7 годин тому, Waver сказано:

Круто ви живете! 

За такі слова тебе й в порохоботи запишуть

П.с. до речі, як часто ти у відпустку іздиш? На Кариби чи на Мальдіви.

В Украіну в гості із заіздом на Світязь не рахується.

Редаговано rl72

Поширити це повідомлення

7 годин тому, Waver сказано:

Круто ви живете! 

ага, кожен средньостатистичний українець на лексусі :0016:

Поширити це повідомлення

4 hours ago, rl72 said:

За такі слова тебе й в порохоботи запишуть

До речі, тяжко повірити але як раз поїздки в Україну нам обходяться ДОРОЖЧЕ ніж на Кариби чи Мальдіви. Але, по справжньому ми відпочиваємо тільки в Україні та на Світязі.

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

2 годин тому, Waver сказано:

До речі, тяжко повірити але як раз поїздки в Україну нам обходяться ДОРОЖЧЕ ніж на Кариби чи Мальдіви. Але, по справжньому ми відпочиваємо тільки в Україні та на Світязі.

про те, що дорожче я вірю. питання було не про Україну і Світязь

Поширити це повідомлення

3 часа назад, Waver сказал:

я чула,що американці полюбляють Домінікану та Мексику

Поширити це повідомлення

41 минуту назад, paksivatova сказал:

я чула,що американці полюбляють Домінікану та Мексику

Була б у мене під боком Домінікана, я б її також полюбляв... Та що там говорити, я її і так, заочно, полюбляю :).

Поширити це повідомлення

8 hours ago, rl72 said:

За межі США по певних причинах (деякі проблеми з документами) поки що не їздемо, хоча хочеться... через неділю їдемо на відпочинок на Key West FL - блін, на Багами було би дешевше...

Поширити це повідомлення

13 минут назад, Waver сказал:

відпочинок на Key West FL

От всі так і зрозуміли, де це...без гугла і не розберешся. Важко простими словами написати місце? От без образ, якась неповага до форумчан.

Редаговано Юріч

Поширити це повідомлення

18 минут назад, S30 сказал:

Ги, а  якби сказав Ки-Уэст (Флорида) то відразу б зрозумів де це?

ПС 15 сек в Гугля не так вже і багато.:)

От прикинь, Флорида я знаю де знаходиться і, думаю, багато хто знає.

Я сходив в Гугл, мені не важко, але ж все-таки... Коли я розповідав про Сицилію, я для розуміння, де що находиться, розписував про це, навіть посилання на місто в темі постив для зручності бордівчан, щоб люди лишній раз не бігали, не набирали, не шукали... То називається повага.

Поширити це повідомлення

4 hours ago, Юріч said:

От прикинь, Флорида я знаю де знаходиться і, думаю, багато хто знає.

Я сходив в Гугл, мені не важко, але ж все-таки... Коли я розповідав про Сицилію, я для розуміння, де що находиться, розписував про це, навіть посилання на місто в темі постив для зручності бордівчан, щоб люди лишній раз не бігали, не набирали, не шукали... То називається повага.

Чувак, я навіть і не знаю де та Сицилія знаходиться, знаю тільки що десь в Європі, але фотки було дивитись цікаво... зацікавило би - глянув би в гуглі...

Поширити це повідомлення

16 минут назад, Waver сказал:

Чувак, я навіть і не знаю де та Сицилія знаходиться, знаю тільки що десь в Європі, але фотки було дивитись цікаво... зацікавило би - глянув би в гуглі...

Чувак, на Сицилії молодь не знає де знаходиться Україна, але то не їх вина, це просто нестаток знань, яких їм не дали в школі. А може вони просто погано вчились у тій школі. 

Поширити це повідомлення

1 hour ago, Waver said:

Чувак, я навіть і не знаю де та Сицилія знаходиться, знаю тільки що десь в Європі, але фотки було дивитись цікаво... зацікавило би - глянув би в гуглі... моя помилка тільки в тому що не кинув ссилку де це знаходиться. Але, після того як дехто з форумчан має стільки часу що по фото (фото з теслою) навіть знайшов мій будинок - то виходить що, після конкретної назви навіщо кидати якісь ссилки?

Хотів тільки процитувати чи продовжити свою відповідь, але вийшло все разом...

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз