Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

8 hours ago, rl72 said:

 

П.с. до речі, як часто ти у відпустку іздиш? На Кариби чи на Мальдіви.

В Украіну в гості із заіздом на Світязь не рахується.

За межі США по певних причинах (деякі проблеми з документами) поки що не їздемо, хоча хочеться... через неділю їдемо на відпочинок на Key West FL - блін, на Багами було би дешевше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Waver сказал:

відпочинок на Key West FL

 

От всі так і зрозуміли, де це...без гугла і не розберешся. Важко простими словами написати місце? От без образ, якась неповага до форумчан.

Змінено користувачем Юріч
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, а  якби сказав Ки-Уэст (Флорида) то відразу б зрозумів де це?

ПС 15 сек в Гугля не так вже і багато.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, S30 сказал:

Ги, а  якби сказав Ки-Уэст (Флорида) то відразу б зрозумів де це?

ПС 15 сек в Гугля не так вже і багато.:)

От прикинь, Флорида я знаю де знаходиться і, думаю, багато хто знає.

Я сходив в Гугл, мені не важко, але ж все-таки... Коли я розповідав про Сицилію, я для розуміння, де що находиться, розписував про це, навіть посилання на місто в темі постив для зручності бордівчан, щоб люди лишній раз не бігали, не набирали, не шукали... То називається повага.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Юріч said:

От прикинь, Флорида я знаю де знаходиться і, думаю, багато хто знає.

Я сходив в Гугл, мені не важко, але ж все-таки... Коли я розповідав про Сицилію, я для розуміння, де що находиться, розписував про це, навіть посилання на місто в темі постив для зручності бордівчан, щоб люди лишній раз не бігали, не набирали, не шукали... То називається повага.

Чувак, я навіть і не знаю де та Сицилія знаходиться, знаю тільки що десь в Європі, але фотки було дивитись цікаво... зацікавило би - глянув би в гуглі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Waver сказал:

Чувак, я навіть і не знаю де та Сицилія знаходиться, знаю тільки що десь в Європі, але фотки було дивитись цікаво... зацікавило би - глянув би в гуглі...

 

Чувак, на Сицилії молодь не знає де знаходиться Україна, але то не їх вина, це просто нестаток знань, яких їм не дали в школі. А може вони просто погано вчились у тій школі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Waver said:

Чувак, я навіть і не знаю де та Сицилія знаходиться, знаю тільки що десь в Європі, але фотки було дивитись цікаво... зацікавило би - глянув би в гуглі... моя помилка тільки в тому що не кинув ссилку де це знаходиться. Але, після того як дехто з форумчан має стільки часу що по фото (фото з теслою) навіть знайшов мій будинок - то виходить що, після конкретної назви навіщо кидати якісь ссилки?

Хотів тільки процитувати чи продовжити свою відповідь, але вийшло все разом...

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Waver сказано:

До речі, тяжко повірити але як раз поїздки в Україну нам обходяться ДОРОЖЧЕ ніж на Кариби чи Мальдіви. Але, по справжньому ми відпочиваємо тільки в Україні та на Світязі.

То в нас на все ціни більші, десь навіть про яйця срач був.    

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, case_l сказал:

То в нас на все ціни більші, десь навіть про яйця срач був.    

Та на Світязі проживання в сараях поціні як 3 зірки в Турції.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Та на Світязі проживання в сараях поціні як 3 зірки в Турції.

Плюсанув, але - в Туреччині, слово "сарай" - має інше значення ;)  

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.07.2018 at 22:47, Юріч сказано:

От прикинь, Флорида я знаю де знаходиться і, думаю, багато хто знає.

Юріч, ет хорошо, що знаєш (про багатьох сумніваюсь) Але якщо чєловєку цікаво де це географічно, то він маючи інет (а раз читає борду, то має) гляне сам. А якщо йому не цікаво, то пиши/не пиши, розмальовуй хоч фарбами - йому це пофіг і в голові навіть не відкладеться. Та і Вавер якби інфою просто ділиться, а не урок географії веде.

 

Те що ти запостив в своїх описах посилання -молодєц. Але я особисто навіть не подумав би гнати хвилю якби цього посилання не було. Доречі, доки ти не наголосив, я його і не бачив. Я просто , за звичкою, в гугла запитав.

 

On 22.07.2018 at 04:17, Waver сказано:

Поясни що ти намагаєшся доказати?

Та то він хоче сказати, що ти інформацію подаєш не повну, а звідси випливає, що не дюже бордівчан поважаєш. Коротше потрібно не лише фотки запостити з якимось назвами небачених місць, а й розжувати де вони знаходяться (бажано з координатами ЖПС та короткою історичною довідкою:D)

 

Забийте, шкірка не варта непорозумінь і срачу .


 

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.07.2018 в 01:07, Svityaz сказал:

В Україні з 27 липня повернуть швидкісний контроль на дорогах.

 

В місті обмеження 50 км/год і перевищення менше чим в 10 чи 20 карається попередженням?

Змінено користувачем Arden
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Arden сказал:

 

В місті обмеження 50 км/год і перевищення в 10 чи 20 карається попередженням?

Так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, volks сказал:

Так.

що так? в 10 чи 20 км/год?) тобто штраф у грошовому вираженні з 59+ км/год чи 69+ км/год?

 

3 часа назад, jack74 сказал:

страшна кара :)

не зрозумів, якщо чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/21/2018 at 12:50 PM, paksivatova said:

я чула,що американці полюбляють Домінікану та Мексику

Ще трошки офтопну та відповім...

Так, бо це для Американців найбюджетніші варіанти відпочинку, щось типу Турції чи Єгипту для Українців. На території США на березі океану чи Мексиканської затоки такий відпочинок буде в рази дорожчий ніж в Домінікані чи Мексиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/22/2018 at 3:56 AM, case_l said:

То в нас на все ціни більші, десь навіть про яйця срач був.    

До речі, в США, особливо в Чикаго, навіть доза героїну чи кокаїну коштує в два рази дешевше ніж в Україні ))) Ні, я не купував але знаю Чикагзьку ціну з офіційних джерел наркоконтролю та порівняв з тою що не раз чув в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Waver сказано:

До речі, в США, особливо в Чикаго, навіть доза героїну чи кокаїну коштує в два рази дешевше ніж в Україні ))) Ні, я не купував але знаю Чикагзьку ціну з офіційних джерел наркоконтролю та порівняв з тою що не раз чув в Україні.

А скільки вона в Україні коштує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що там з аварією маршрутки на Житомирській трасі?

Поліція і досі висуває версію що власник позичив свого буса (обладнаного під маршрутку) знайомому і той просто підібрав людей? 

Чомусь в новинах не чути де тих людей водій підбирав... на зупинках звичайного маршрута де маршрутчики чужих ніколи не пустять? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, alexvvv said:

А скільки вона в Україні коштує?

Запитайся в місцевих )))

в чорних районах Чикаго по $50 за дозу... Мексиканські картелі працюють на повну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Waver сказано:

Чомусь в новинах не чути де тих людей водій підбирав... на зупинках звичайного маршрута де маршрутчики чужих ніколи не пустять? 

Печеш бусом з Києва з трафаретом - Рівне, набереш не те що 20, а 100 людей, особливо рояля не грає де і як він їх назбирав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Waver сказал:

Чомусь в новинах не чути де тих людей водій підбирав

В новостях говорили, что люди садились в Киеве на ж.д. вокзале.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...