Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

21 минуту назад, jack74 сказал:

Ну так по самому Горохову - то вже не "львівська траса"

Так її в той самий час ті самі спєци робили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну, ти шо! Перед Гороховим третій слой асфальту он торік, десь в кінці літа чи восени докладали, а по Горохову вже давно ніхто нічого не робив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, jack74 сказал:

Перед Гороховим третій слой асфальту

А їх там не два було?

 

27 минут назад, jack74 сказал:

а по Горохову вже давно ніхто нічого не робив

Мені здається, що через Горохів її робили разом із трасою. Тим більше, Гугл показує багато латок на цій дорозі, а зараз там латок немає - суцільне дорожне покриття.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не два. Спочатку да, було два, по другому була нанесена жовта розмітка, пам'ятаєш? І мова була, що Гунчик казав, що третього шару не буде, бо нема грошей (навіть в цій темі, здаєтья, мова була), але потім все ж таки поклали і третій, по всій довжині.

А по Горохову робили шматками (ділянками), і зовсім не так грунтовно, як трасу. Так, поклали асфальт по всій ширині, але в один шар всього... Ну, так як завжди в нас... От і лізе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, jack74 сказал:

Спочатку да, було два, по другому була нанесена жовта розмітка, пам'ятаєш?

Мені здається, що два. Спочатку здерли старий, потім підлатали ями, потім поклали шар, на якому була жовта розмітка, а потім фінальний, по якому вже біла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось пішла мулька, що з 16.04 штрафують на 400 грн за неперезуте авто.

Це правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в смислі? Типу за те, що я зара буду їздити на зимовій гумі?! :)))) Дурня повна

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Arden сказал:

Щось пішла мулька, що з 16.04 штрафують на 400 грн за неперезуте авто.

Це правда?

Неправда. Немає підстав для цього.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно немає підстав. Взимку тільки  страхова може не відшкодувати 50% цивілки, якщо гума не відповідає сезону.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто знає, у якому стані зараз дорога на Маневичі-Любешів? Місяць тому була у поганому стані, але видно, що почали робити. А зараз, хтось у курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Відео трохи старе, але відображає стан дорожньої обстановки - невелика ДТП за лічені хвилини спричинила величезний затор

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таку картину в он-лайні бачив у Києві, біля ВДНХ заїхали в зад в сторону Одеси, а я тоді на тролейбусі їхав у місто, метро ще не було. Затор на моїх очах поширювався зі швидкістю тролейбуса, на ділянці до 3-4 км. від місця аварії. І це була субота. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

Відео трохи старе, але відображає стан дорожньої обстановки - невелика ДТП за лічені хвилини спричинила величезний затор

Нормальна обстановка. Тож ДТП. Мене більше смущає, що на такому відрізку 11 маршруток і ще 3 приміських чи міжміських автобуса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ремонт автодороги Луцьк-Ковель триває.

Будьте обачні, дотримуйтеся швидкісного режиму та дистанції.

сьогодні БМВ рухалася досить швидко, але потім нова дорога закінчилася і почалася полоса знятого асвальту, водій загальмував, а Мерседес, який був позаду, не встиг зреагувати

1053931178_.JPG.5a95b1796265cf93caf17db08d275757.JPG1938162875_1.JPG.f7dd691e7ccc24d4c15aefa72534b6a5.JPG

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні з 27 липня повернуть швидкісний контроль на дорогах.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян у програмі "Голос народу" на телеканалі "112 Україна".

"Перший крок, що ми робимо, з п'ятниці, 27 липня, ми повертаємо швидкісний контроль на наших дорогах. Він поки буде здійснюватися в ручному режимі, як це було колись, звичайні радари. Але їх уже з понеділка буде встановлено на автомобілях Нацполіції, а з п'ятниці після розгляду в четвер відповідної постанови Кабінету Міністрів вони будуть задіяні в повній правовій площині", - сказав він.

За його словами, після цього Верховна Рада повинна проголосувати за закон про автоматичну фіксацію порушень ПДР. Омелян зазначив, що в Міністерстві вже передбачено кошти на закупівлю необхідних пристроїв.

Крім того, міністр повідомив, що зранку 21 липня почнуться ретельні перевірки автоперевізників на предмет наявності ліцензії на перевезення.

А в МВС наполягають, що поліція повинна посилити заходи щодо гарантування безпеки на автомобільних дорогах.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/15/2018 at 1:56 PM, Saddy said:

ремонт автодороги Луцьк-Ковель триває.

Будьте обачні, дотримуйтеся швидкісного режиму та дистанції.

сьогодні БМВ рухалася досить швидко, але потім нова дорога закінчилася і почалася полоса знятого асвальту, водій загальмував, а Мерседес, який був позаду, не встиг зреагувати

1053931178_.JPG.5a95b1796265cf93caf17db08d275757.JPG1938162875_1.JPG.f7dd691e7ccc24d4c15aefa72534b6a5.JPG

 

Круто ви живете! 

На дорогах - бмв, мерс, лексус і один пижик... а вічно жалієтесь - "дороги погані, грошей не вистачає..."

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Waver сказал:

Круто ви живете! 

На дорогах - бмв, мерс, лексус і один пижик... а вічно жалієтесь - "дороги погані, грошей не вистачає..."

 

Приїжджай до нас жити.

  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Waver сказал:

Круто ви живете! 

На дорогах - бмв, мерс, лексус і один пижик... а вічно жалієтесь - "дороги погані, грошей не вистачає..."

Тю. В нас ще й копи на Пріусах їздять.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Waver сказано:

Круто ви живете! 

На дорогах - бмв, мерс, лексус і один пижик... а вічно жалієтесь - "дороги погані, грошей не вистачає..."

За такі слова тебе й в порохоботи запишуть

 

П.с. до речі, як часто ти у відпустку іздиш? На Кариби чи на Мальдіви.

В Украіну в гості із заіздом на Світязь не рахується.

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, rl72 said:

За такі слова тебе й в порохоботи запишуть

 

П.с. до речі, як часто ти у відпустку іздиш? На Кариби чи на Мальдіви.

В Украіну в гості із заіздом на Світязь не рахується.

До речі, тяжко повірити але як раз поїздки в Україну нам обходяться ДОРОЖЧЕ ніж на Кариби чи Мальдіви. Але, по справжньому ми відпочиваємо тільки в Україні та на Світязі.

Змінено користувачем Waver
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Waver сказано:

До речі, тяжко повірити але як раз поїздки в Україну нам обходяться ДОРОЖЧЕ ніж на Кариби чи Мальдіви. Але, по справжньому ми відпочиваємо тільки в Україні та на Світязі.

 

про те, що дорожче я вірю. питання було не про Україну і Світязь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Waver сказал:

До речі, тяжко повірити але як раз поїздки в Україну нам обходяться ДОРОЖЧЕ ніж на Кариби чи Мальдіви. Але, по справжньому ми відпочиваємо тільки в Україні та на Світязі.

я чула,що американці полюбляють Домінікану та Мексику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, paksivatova сказал:

я чула,що американці полюбляють Домінікану та Мексику

 

Була б у мене під боком Домінікана, я б її також полюбляв... Та що там говорити, я її і так, заочно, полюбляю :).

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...