Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

33 минуты назад, Юріч сказал:

Не знаю, чи десь була інфа, але сьогодні заїжджав на вул. Кривий Вал зі сторони Паркової, треба було в магазин MOYO. Після магазину на виїзд поїхав, звичайно, до лялькового театру....А там виїзду немає, стоять машини, стоять стопки бруківки, роблять ремонт дороги. Знаку "Тупік" на початку вулиці я не бачив і на всій протяжності вулиці також немає знаку... Прийшлось розвертатися і їхати в зворотньому напрямку проти дозволеного руху. Нонсенс...

Хоч би знак односторонньої дороги заклеїли. Безпека руху по-нашому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Кравчука біля 21-ої школи нарешті комусь дійшло, що треба лежачого поліцая зробити на всю ширину, а не лише на одну полосу. Майте на увазі, що сьогодні там йдуть роботи, рух можливий подній полосі і відповідно затори.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже з тиждень "поліцаїв" поклали на Воїнів-Інтернаціоналістів обклавши з двох сторін пішохідний перехід, що навпроти 19-го садочка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.11.2017 at 21:04, Юріч сказано:

Не знаю, чи десь була інфа, але сьогодні заїжджав на вул. Кривий Вал зі сторони Паркової, треба було в магазин MOYO. Після магазину на виїзд поїхав, звичайно, до лялькового театру....А там виїзду немає, стоять машини, стоять стопки бруківки, роблять ремонт дороги. Знаку "Тупік" на початку вулиці я не бачив і на всій протяжності вулиці також немає знаку... Прийшлось розвертатися і їхати в зворотньому напрямку проти дозволеного руху. Нонсенс...

Вже доробили. Кривий Вал відкритий та багато повертаються на Глушець ускладнюючи рух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сподіваюсь усі автолюбителі приготувались до зими та відповідно дорожні служби, щоб не повторювати подібне 

 

p.s. увага, ненормативна лексика

 

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, madkot сказал:

та відповідно дорожні служби

Цікаво, яким г@вном вони вчора дороги посипали. Вздовж бордюрів, таке враження, що чорнозем був.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 1 січня 2018 року в населених пунктах максимальна швидкість руху - 50 км/год.

Прийнято, затверджено, опубліковано.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.11.2017 в 17:48, Gendruk сказал:

Вже доробили. Кривий Вал відкритий та багато повертаються на Глушець ускладнюючи рух.

Тиждень потому, а авто і надалі продовжують їздити проти шерсті.

Що стосується  перекладеної бруківки, то вангую, що навесні вона буде виглядати як до ремонту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Svityaz сказал:

З 1 січня 2018 року в населених пунктах максимальна швидкість руху - 50 км/год.

Прийнято, затверджено, опубліковано.

 

Підтримав. Але думаю так: ті люди, які дотримувались швидкісного режиму, і надалі будуть їздити по правилах, а ті, які літали і створювали аварії, і надалі будуть їздити, як їм потрібно.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороші новини з міськради

http://vsn.com.ua/u-lutsku-vulytsi-rivnensku-ta-dubnivsku-z-yednayut-dorogoyu/

Цитата

«Ми плануємо зробити двосторонній рух із проспекту Волі на вулицю Глушець по Парковому Узвозу, а також реконструювати вулицю Трункіна, аби з’єднати вулиці Дубнівську та Рівненську», – зазначив Микола Осіюк.

Окрім того, передбачено будівництво світлофорних об’єктів на перехрестях: вул. Карпенка-Карого – вул. Задворецька- вул. В’ячеслава Чорновола, вул. Ветеранів – пр-т Відродження – вул. Писаревського, вул. Львівська – вул. Потебні.

Головне, щоб поставили світлодіодні світлофори, як в інших містах, а не оте чудо, на якому проти сонця нічого не видно.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

 

Підтримав. Але думаю так: ті люди, які дотримувались швидкісного режиму, і надалі будуть їздити по правилах, а ті, які літали і створювали аварії, і надалі будуть їздити, як їм потрібно.

Не поддерживаю! И ни какие аргументы меня не переубедят.... мне кажется , а точнее я УВЕРЕН что это подготовка к покупке радаров, и как всегда (я это уже писал не однократно в других темах) будут стоять и ловить на радар в местах типа набережной и парковой... там где ни души ...

 

Аргументирую:

1. Скорость 50км/ч такая же убийствинная для пешехода как и 40км/ч --- так может ограничемся 5км/ч чё уж там мелочиться.

2. Если забота о пешеходах , то большенство наездов случается из за внезапного выхода пешехода с бананами в ушах (наушниками) на переход, из за автобуса/троллейбуса или вообще просто среди проезжей части --- как я говорил выше тут не поможет и 40км/ч

3. Пьяным вообще похер - 30/40/50 - они едут+90

4. В городе и так более 50 особо не разгонишься, щас такое плотное движение что и 40 за счастье.

5. Женщины (не все конечно) - и так ездят 30-40.

 

Вопрос? Нахера этот цирк? Изображение бурной деятельности какого то депутата??? Европа???? Да ни хера в европе не ездят 50 , точнее ездят там где считает водитель, что это необходимо. А в основном летают как шмели - бабушек и жедушек приклонного возраста в ращёт не беру, они ездят МЕДЛЕННО по тому что плохо видят.

 

Второй вопрос? Для кого это ограничение?

1. Бляхаря всё равно не поймать.

2. Депутата и мажора - не оштрафовать.

3. Менты/Судьи/Прокуроры - ну это отдельная каста.

4. Пьяным- похер .

 

Кого ДРЮЧИТЬ будем Господа сочувствующие?????

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, DarkMonk сказал:

Кого ДРЮЧИТЬ будем Господа сочувствующие?????

Тих, хто буде порушувати. Нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, volks сказал:

Тих, хто буде порушувати. Нє?

НЕ БРАТ? Тех кто гонял, гоняет ----  СБИВАЛ и СБИВАЕТ людей их как раз таки не коснётся. А будут это слесарь Вася, токарь Миша и их сосед пенсионер Гриша.

Не льсти себе ...... ответ мой НЕ!

Читай внимательно ответ на мой второй вопрос!

Змінено користувачем DarkMonk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

 

Підтримав. Але думаю так: ті люди, які дотримувались швидкісного режиму, і надалі будуть їздити по правилах, а ті, які літали і створювали аварії, і надалі будуть їздити, як їм потрібно.

 

2 минуты назад, DarkMonk сказал:

НЕ БРАТ? Тех кто гонял, гоняет ----  СБИВАЛ и СБИВАЕТ людей их как раз таки не коснётся. А будут это слесарь Вася, токарь Миша и их сосед пенсионер Гриша.

Не льсти себе ...... ответ мой НЕ!

 

І що ти нового сказав, бусурмане :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, DarkMonk сказал:

НЕ БРАТ? Тех кто гонял, гоняет ----  СБИВАЛ и СБИВАЕТ людей их как раз таки не коснётся.

Це вже зовсім інше питання вибіркового правосуддя.

 

4 минуты назад, DarkMonk сказал:

А будут это слесарь Вася, токарь Миша и их сосед пенсионер Гриша

І добре, що будуть. Не треба порушувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда є Борда, дай тему, щоб похоліварити :) Народ, про зміни в ПДР є відповідна тема!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, volks сказал:

Це вже зовсім інше питання вибіркового правосуддя.

 

І добре, що будуть. Не треба порушувати.

 

Ты меня наверное не правильно понял! Что изменится  с 1 января? Кто то станет ездить 50 ?

Ты хочешь сказать что когда было 60 все ездили 60 ? Или ты хочешь сказать что будут теперь бояться штрафа? Так и раньше боялись те кому надо бояться, БОЯЛИСЬ и нарушали и снова БОЯЛИСЬ. А те кто не боялся им насрать.

Выборочное правосудие говоришь,---- так нафига тогда закон который исполняется ВЫБОРОЧНО.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Окрім того, передбачено будівництво світлофорних об’єктів на перехрестях: .... вул. Львівська – вул. Потебні.

 

 

От там світлофор нафіг не впав. Давайте на кожну другорядну поставимо світлофори, бо рагулі не вміють виїждати на головну. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, DarkMonk сказал:

 

Ты меня наверное не правильно понял! Что изменится  с 1 января? Кто то станет ездить 50 ?

Ты хочешь сказать что когда было 60 все ездили 60 ? Или ты хочешь сказать что будут теперь бояться штрафа? Так и раньше боялись те кому надо бояться, БОЯЛИСЬ и нарушали и снова БОЯЛИСЬ. А те кто не боялся им насрать.

Выборочное правосудие говоришь,---- так нафига тогда закон который исполняется ВЫБОРОЧНО.

Ок. Давай всі закони повідміняємо, бо є вони всі вибірково виконуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, volks сказал:

Ок. Давай всі закони повідміняємо, бо є вони всі вибірково виконуються.

 

А может наоборот, а? Может сначала начать исполнять и сделать закон для всех? Ну конечно в наших реалиях проще отменить, чем определённых лиц заставить исполнять.

Ладно проехали...... исполнять или нет дело моё, и что за этим последует отвечать мне.... и я буду действовать на своё усмотрение.

Как говорится в пословице "Напугали ежа - голой жопой".

Змінено користувачем DarkMonk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, DarkMonk сказал:

А может наоборот, а?

Блжать, це ж ти писав

 

23 минуты назад, DarkMonk сказал:

так нафига тогда закон который исполняется ВЫБОРОЧНО.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, DarkMonk сказал:

Европа???? Да ни хера в европе не ездят 50 , точнее ездят там где считает водитель, что это необходимо.

Ню ню, спробуйте поїхати в європі у населеному пункті вище ніж 50, не дивуйтесь потім штрафу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Electronshik сказал:

Ню ню, спробуйте поїхати в європі у населеному пункті вище ніж 50, не дивуйтесь потім штрафу

Ездить надо уметь, тогда не будет штрафов. Пять лет пробую, могу на следующий раз спецом вам видео записать, как там ездят. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 час назад, volks сказал:

Блжать, це ж ти писав

 

 

Ты не путай праведное с грешным, я писал про отмену всех законов??? Я писал, что нехер принимать закон который не будет исполняться,  а если уж так хочется выгибнутся и принять какуюту муйню , то пусть она работает для всех, что не реально. И ещё я писал что этот закон нихера не изменит, в плане аварийности. 

Змінено користувачем DarkMonk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, DarkMonk сказал:

Ты не путай праведное с грешным, я писал про отмену всех законов??? Я писал, что нехер принимать закон который не будет исполняться,

А навіщо нам кримінальна відповідальність за крадіжки, вбивства і т.д., якщо правосуддя по них вибіркове?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...