Перейти до змісту

найкращі саундтреки


gaechka

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

Дуже подобається саундтрек до фільму "Большой Куш" Massive Attack - Angel

і в другій частині гри "Принц Персії" Godsmack - I stand alone

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже подобається саундтрек до фільму "Солодкий листопад", співає Енья, а назву пісні не пригадую :).

Підтримую "Амелі" і "Фореста гампа"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Много оч из игр-машинариум(веселые и серьезные психоделы),герои(классика и африканские ритмы ),Макс Пейн(пессимистическая виолончель),Фаренгейт(мрачная классика) да и многое другое

Из фильмов-5ый элемент,Твин Пикс,Матрица.Много веселых песен из советских фильмов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже імпонують доріжки з фільму Аронофскі "Фонтан"! Хороша музика. Також непогані доріжки в "Рок-н-рольщику", "Рок хвилі", "500 днів літа". Така моя думка )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час переслухалась саундтреків до "Caotica Ana" Медема, "Летний дождь" Бандераса і "Хористы" Барратье, а ще бітлівські саунтреки до "Across the Univerce", і рок'н'рольні "Плаксія".

На OST'и з "Фонтану" теж колись підсіла :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені чомусь відразу "Бережись автомобіля" пригадалась, а ще "Операція И" з чумовою пісенькою - "Я Вам денюжку принёс за квартиру за январь..."... та взагалі всі старі радянські комедії... пригадати тільки "Іронію долі"... от там були саундтреки... пісні спеціально під кіно писались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класний саундтрек у "Перевазі Борна" та "Ультиматумі Борна". ще дуже подобається музика до 3-ї "Матриці", що звучить на початку фінальних титрів. нажаль, не пам"ятаю назву

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мои любимые осты : Mr and Mrs Smith (разные исполнители) и Crna Maka Beli Makor (Горан Бреговиц). заливаю их к нам в обменник /Music/OST/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

до фільму "Кочегар" Балабанова, основна тема, шо грає часто на протязі фільму. Просто божеволів, коли її слухав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Романс "Молитва" з к/ф "Мусорщик"

http://www.bisound.com/index.php?name=Files&op=view_file&id=8696359

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої улюблені доріжки до : "Матриці", "Кримінального чтива" та "Від заходу до світанку"))) особливо улюблена вєщь з "Матриці" - Marilyn Manson "Rock Is Dead" :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обажаю фильм "Милые кости"

Саундтрек там неимоверный.....

16. This Mortal Coil - Song To The Siren.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку кльовість саундтреків визначається самим фільмом...тому що,слухаючи ту чи іншу композицію, згадуєш момент фільму.

ну, в мене так. музику можна просто послухати , і щось буде подобатись, щось ні. а коли вона "приправлена" якимись емоціями чи переживаннями, тоді можливо й те, що раніше не сприймалось (як пісня чи просто музика), починає подобатись.

що зараз згадується, так це: музика із Хатіко, Місто Янголів, ну і момент із Володаря Кілець (коли Гендальф падає з Барлогом) - взагалі шикарно...постійне наростання-наростання-наростання.а потім...тииишшша. ну і також Енья.звідти ж)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Классный саундтрек к "Элизабеттауну"каждая композицыя - часть фильма, к фильму "Рокзвезда" с Марком Улбергом, очуменная песня Steel Dragon - We all die young, из более менее новых понравилась песня к "Алисе в стране чудес" Avril Lavigne - Alice

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Улюблені саунди:

Hellsing OST

Death Note OST

The Gathering - Theme From The Cyclist (audio only)

http://www.youtube.com/watch?v=s6uFm82UYyI

clubbed to death - Matrix soundtrack

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І канечна ж рок класіка на десерт в честь прошедшого празніка накануне

Кримінальное чтіво

Ет канечно не все, но достаточна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...